18 Aralık 2015 Cuma

18 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Güne başlarken günlük işler ve sağlığınız ile ilgili abartılara kaçabilirsiniz. Otorite figürleri ile  hukuki çatışmalara ve seyahatlerle ilgili aksaklıklara dikkatli olmakta fayda var.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün finansal riskler almak için pek uygun olmayabilir. Eşiniz ya da ortağınızla ortak gelirlerinizden keyfi ya da çocuklarınızla ilgili harcamalar konusunda çatışmalar yaşayabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eşinizle aile ve evinizle ilgili konularda çatışmalardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Otorite ve sorumluluklarla ilgili agresif çıkışlar söz konusu olabilir. Enerjinizi evdeki işlere yönlendirebilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün işleriniz ve sorumluluklarınız sebebiyle seyahatlerde problemler yaşayabilirsiniz. Özellikle otorite figürleri ile iletişimde agresif tavırlardan kaçınmanız faydalı olacaktır.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün gelirleriniz ile ilgili agresif çıkışlar yapmaktan kaçınmanız faydalı olacaktır. Çocuklarla ilgili sorumluluklar kısıtlayıcı olabilir. Mecburi harcamalar çatışma sebebi olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah saatlerinden itibaren kendinizi oldukça enerjik hissedebilirsiniz ancak ailevi sorumluluklarınız sebebiyle aile büyüklerinden biriyle çatışma yaşayabilirsiniz. Agresif tavırlardan kaçının.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kısa seyahatlerde ve iletişimde yaşadığınız engeller ve sebebi belirsiz aksaklıklar ile gerginlik yaşanabilir. Kendinizi ifade etmekte kısıtlanmış hissedebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlarınızla birlikte sportif faaliyetler ya da aktif organizasyonlar için motive olabilirsiniz. Ancak maddi sorumluluklarınız sebebiyle engellerle karşılaşmanız söz konusu olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili konularda daha cesur ve atak davranmak isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi engellenmiş ve baskı altında hissedebilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün uzak seyahatler, hukuki konularda ya da akademik alanlarda kendinize fazlasıyla güvenebilirsiniz. Tanımadığınız güçlü biri ile yazılı ya da sözlü çatışma yaşayabilirsiniz. 
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah saatlerinde aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Gün boyunca kendinize aşırı güven ile fazla ortaya koymak isteyebilirsiniz. Akşam çevrenizden güçlü biri ile çatışma yaşayabilirsiniz. 
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Duygularınızı kontrol altına almak zor olabilir. Özellikle ikili ilişkilerde abartılı duygusal çıkışlara dikkat etmelisiniz. Akşam Kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürü ile çatışabilirsiniz.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...