18 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Güne başlarken günlük işler ve sağlığınız ile ilgili abartılara kaçabilirsiniz. Otorite figürleri ile  hukuki çatışmalara ve seyahatlerle ilgili aksaklıklara dikkatli olmakta fayda var.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün finansal riskler almak için pek uygun olmayabilir. Eşiniz ya da ortağınızla ortak gelirlerinizden keyfi ya da çocuklarınızla ilgili harcamalar konusunda çatışmalar yaşayabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eşinizle aile ve evinizle ilgili konularda çatışmalardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Otorite ve sorumluluklarla ilgili agresif çıkışlar söz konusu olabilir. Enerjinizi evdeki işlere yönlendirebilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün işleriniz ve sorumluluklarınız sebebiyle seyahatlerde problemler yaşayabilirsiniz. Özellikle otorite figürleri ile iletişimde agresif tavırlardan kaçınmanız faydalı olacaktır.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün gelirleriniz ile ilgili agresif çıkışlar yapmaktan kaçınmanız faydalı olacaktır. Çocuklarla ilgili sorumluluklar kısıtlayıcı olabilir. Mecburi harcamalar çatışma sebebi olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah saatlerinden itibaren kendinizi oldukça enerjik hissedebilirsiniz ancak ailevi sorumluluklarınız sebebiyle aile büyüklerinden biriyle çatışma yaşayabilirsiniz. Agresif tavırlardan kaçının.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kısa seyahatlerde ve iletişimde yaşadığınız engeller ve sebebi belirsiz aksaklıklar ile gerginlik yaşanabilir. Kendinizi ifade etmekte kısıtlanmış hissedebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlarınızla birlikte sportif faaliyetler ya da aktif organizasyonlar için motive olabilirsiniz. Ancak maddi sorumluluklarınız sebebiyle engellerle karşılaşmanız söz konusu olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili konularda daha cesur ve atak davranmak isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi engellenmiş ve baskı altında hissedebilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün uzak seyahatler, hukuki konularda ya da akademik alanlarda kendinize fazlasıyla güvenebilirsiniz. Tanımadığınız güçlü biri ile yazılı ya da sözlü çatışma yaşayabilirsiniz. 
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah saatlerinde aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Gün boyunca kendinize aşırı güven ile fazla ortaya koymak isteyebilirsiniz. Akşam çevrenizden güçlü biri ile çatışma yaşayabilirsiniz. 
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Duygularınızı kontrol altına almak zor olabilir. Özellikle ikili ilişkilerde abartılı duygusal çıkışlara dikkat etmelisiniz. Akşam Kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürü ile çatışabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem