19 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi aktarmada stres altında hissedebilirsiniz. Patron, müdür vb otorite figürlerinin fikirlerine karşı tepkisel tavırlar çatışmalara yol açabilir.
Boğa:
Hukuki ya da uluslararası bir işe girişmek uygun olmayabilir. Akademik zorluklar çekebilirsiniz. idealleriniz ve yaşam felsefenizi derinden sarsacak güçlü fikirlerle karşılaşabilirsiniz. 
İkizler:
Maddi konular ile ilgili otorite sahibi biri ile çatışmaya girmek için pek uygun bir gün değil. Aile büyükleri ile ortak gelirlerinizi kullanarak yeni bir girişimden uzak durmanız faydalı olur.
Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik olaylar size gerginlik yaratabilir. Ortağınızla ve eşinizle bu konuda tartışmak ilişkinizi kopma noktasına getirebileceğinden dikkatli olmanızda fayda var.
Aslan:
İş yerinizde üstlerinizle iyi geçinmeniz gereken bir gün olacak. Yılbaşı öncesi köklü değişimlerin haberleri ile ortalık karışabilir. Bu değişimler sonucunda ani bir uzak seyahat çıkabilir. 
Başak:
Bugünlerde hayatın tadını çıkardığınızı hissettiğiniz bir dönem geçiriyorsunuz. Öyle ki hiç bu kadar keyif çatmamıştınız. Gelir dışı kaynaklarınızdaki sürpriz gelişmeler bakış açınızı değiştirebilir.
Terazi:
Eviniz ile ilgili büyük bir değişiklik planınız varsa bile bugünlerde ilişkilerinizi ön plana almakta fayda olabilir. Eşinizle beklenmedik gerginlikler aile bireyleri arasında çatışmalara dönüşebilir.
Akrep:
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile kısa bir seyahat, toplantı ya da bir organizasyonla ilgili değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Önemli sözleşmeler için bugünü pas geçmelisiniz.
Yay:
Finansal konularda radikal bir değişim yapmaktan çekinmeniz faydalı olur. Farklı görüşler alabilirsiniz ancak uygulamadan kaçınmalısınız. Alacağınız yaratıcı bir risk değişim getirebilir.
Oğlak:
Aile bireylerinden biri ile beklenmedik bir gerginlik ya da sürpriz bir haber ile karşılaşabilirsiniz. Bu stres karşısında tepkilerinize ve sözlerinize dikkat etmenizde fayda olacaktır.
Kova:
Kısa seyahatlerde bugün  kaza risklerine karşı dikkatli olmanız faydalı olacaktır. Kardeşlerinizle beklenmedik konular ve bilemediğiniz kişiler tarafından strese maruz kalabilirsiniz.
Balık:
Arkadaşlarınızla ya da sosyal organizasyonlarda fikirsel tartışmalardan özellikle otorite sahibi kişilerle çatışmaktan kaçınmalısınız. Aksi takdirde beklenmedik maddi sonuçları olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova