19 Aralık 2015 Cumartesi

19 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi aktarmada stres altında hissedebilirsiniz. Patron, müdür vb otorite figürlerinin fikirlerine karşı tepkisel tavırlar çatışmalara yol açabilir.
Boğa:
Hukuki ya da uluslararası bir işe girişmek uygun olmayabilir. Akademik zorluklar çekebilirsiniz. idealleriniz ve yaşam felsefenizi derinden sarsacak güçlü fikirlerle karşılaşabilirsiniz. 
İkizler:
Maddi konular ile ilgili otorite sahibi biri ile çatışmaya girmek için pek uygun bir gün değil. Aile büyükleri ile ortak gelirlerinizi kullanarak yeni bir girişimden uzak durmanız faydalı olur.
Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik olaylar size gerginlik yaratabilir. Ortağınızla ve eşinizle bu konuda tartışmak ilişkinizi kopma noktasına getirebileceğinden dikkatli olmanızda fayda var.
Aslan:
İş yerinizde üstlerinizle iyi geçinmeniz gereken bir gün olacak. Yılbaşı öncesi köklü değişimlerin haberleri ile ortalık karışabilir. Bu değişimler sonucunda ani bir uzak seyahat çıkabilir. 
Başak:
Bugünlerde hayatın tadını çıkardığınızı hissettiğiniz bir dönem geçiriyorsunuz. Öyle ki hiç bu kadar keyif çatmamıştınız. Gelir dışı kaynaklarınızdaki sürpriz gelişmeler bakış açınızı değiştirebilir.
Terazi:
Eviniz ile ilgili büyük bir değişiklik planınız varsa bile bugünlerde ilişkilerinizi ön plana almakta fayda olabilir. Eşinizle beklenmedik gerginlikler aile bireyleri arasında çatışmalara dönüşebilir.
Akrep:
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile kısa bir seyahat, toplantı ya da bir organizasyonla ilgili değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Önemli sözleşmeler için bugünü pas geçmelisiniz.
Yay:
Finansal konularda radikal bir değişim yapmaktan çekinmeniz faydalı olur. Farklı görüşler alabilirsiniz ancak uygulamadan kaçınmalısınız. Alacağınız yaratıcı bir risk değişim getirebilir.
Oğlak:
Aile bireylerinden biri ile beklenmedik bir gerginlik ya da sürpriz bir haber ile karşılaşabilirsiniz. Bu stres karşısında tepkilerinize ve sözlerinize dikkat etmenizde fayda olacaktır.
Kova:
Kısa seyahatlerde bugün  kaza risklerine karşı dikkatli olmanız faydalı olacaktır. Kardeşlerinizle beklenmedik konular ve bilemediğiniz kişiler tarafından strese maruz kalabilirsiniz.
Balık:
Arkadaşlarınızla ya da sosyal organizasyonlarda fikirsel tartışmalardan özellikle otorite sahibi kişilerle çatışmaktan kaçınmalısınız. Aksi takdirde beklenmedik maddi sonuçları olabilir.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...