2 Aralık 2015 Çarşamba

2 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah Çocuklarla ve sevdiğiniz ile keyifli vakit geçirebilir ya da sanatsal hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Öğleden itibaren işinize yoğunlaşmanız faydalı olacaktır. Ofiste sizi bekleyen detaylar var.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün ailenizle keyifli ve anın tadını çıkardığınız bir sabah yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra çocuklarınız için yapmanız gereken işler ön plana çıkıyor. Hobilerinize vakit ayırabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Keyif aldığınız kişilerle iletişime geçeceğiniz, Sohbet edeceğiniz bir sabah olabilir. Günün ikinci yarısında ev ve aile ile ilgili halledilmesi gereken işler ve detaylar için uğraşabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah alışveriş yapmak keyif verebilir. Öğleden itibaren işinize ile ilgili yazışmalar, görüşmeler ve kısa seyahatlere vakit ayırabilirsiniz. Önemli evrakların detayları üzerinden geçebilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Keyifli bir güne uyanacaksınız. Mutlu  hissetmenizi sağlayacak işlerle ilgilenebilirsiniz. Öğleden itibaren maddi konular ön plana çıkıyor. Gelir-gider değerlendirmesi yapabilirsiniz. 
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bu sabah kendi başınıza keyif yapmak isteyebilirsiniz. Size mutluluk veren uğraşlarla vakit geçirmeye fırsat bulacaksınız. Öğleden sonra kendinizi tamirat, hizmet, düzenleme işlerinde bulabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Günün ilk saatlerinde arkadaşlarla birlikte hayatın tadını çıkardığınızı hissetmenizi sağlayacak işlerle meşgul olabilirsiniz. Öğleden sonra kendinize ve hobilerinize vakit ayırmak keyif verecek.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyerinizde yaratıcılığınızı ortaya koymanızı sağlayacak işleri tamamlamak için güzel bir sabah. Günün ikinci yarısında sosyal organizasyonlarda hizmet edebilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bu sabah Size keyif veren uzak seyahat planları yapmak isteyebilirsiniz. Öğleden itibaren Kariyeriniz ile ilgili projelerin detayları üzerinde çalışabilir ve elinizdekileri toparlayabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sabah gelir dışı kaynaklarınızla ilgili planlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Günün ikinci yarısında hukuki, akademik ya da uluslararası işler ile ilgili detaylı çalışmalar sizi bekliyor.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sevdiğinizle keyifli ve eğlenceli bir sabah geçirmek isteyebilirsiniz. Günün ikinci yarısında finansal konularda detaylı çalışmalar ve planlar üzerinde çalışmak daha faydalı olacaktır.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İş yerinizde eğlenceli ve yaratıcı bir sabah sizi bekliyor. Öğleden itibaren ortağınız ya da eşinizle  birlikte yapmanız gereken işlerin detayları ile uğraşmak için uygun bir zaman olabilir.13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...