2 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah Çocuklarla ve sevdiğiniz ile keyifli vakit geçirebilir ya da sanatsal hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Öğleden itibaren işinize yoğunlaşmanız faydalı olacaktır. Ofiste sizi bekleyen detaylar var.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün ailenizle keyifli ve anın tadını çıkardığınız bir sabah yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra çocuklarınız için yapmanız gereken işler ön plana çıkıyor. Hobilerinize vakit ayırabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Keyif aldığınız kişilerle iletişime geçeceğiniz, Sohbet edeceğiniz bir sabah olabilir. Günün ikinci yarısında ev ve aile ile ilgili halledilmesi gereken işler ve detaylar için uğraşabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah alışveriş yapmak keyif verebilir. Öğleden itibaren işinize ile ilgili yazışmalar, görüşmeler ve kısa seyahatlere vakit ayırabilirsiniz. Önemli evrakların detayları üzerinden geçebilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Keyifli bir güne uyanacaksınız. Mutlu  hissetmenizi sağlayacak işlerle ilgilenebilirsiniz. Öğleden itibaren maddi konular ön plana çıkıyor. Gelir-gider değerlendirmesi yapabilirsiniz. 
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bu sabah kendi başınıza keyif yapmak isteyebilirsiniz. Size mutluluk veren uğraşlarla vakit geçirmeye fırsat bulacaksınız. Öğleden sonra kendinizi tamirat, hizmet, düzenleme işlerinde bulabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Günün ilk saatlerinde arkadaşlarla birlikte hayatın tadını çıkardığınızı hissetmenizi sağlayacak işlerle meşgul olabilirsiniz. Öğleden sonra kendinize ve hobilerinize vakit ayırmak keyif verecek.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyerinizde yaratıcılığınızı ortaya koymanızı sağlayacak işleri tamamlamak için güzel bir sabah. Günün ikinci yarısında sosyal organizasyonlarda hizmet edebilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bu sabah Size keyif veren uzak seyahat planları yapmak isteyebilirsiniz. Öğleden itibaren Kariyeriniz ile ilgili projelerin detayları üzerinde çalışabilir ve elinizdekileri toparlayabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sabah gelir dışı kaynaklarınızla ilgili planlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Günün ikinci yarısında hukuki, akademik ya da uluslararası işler ile ilgili detaylı çalışmalar sizi bekliyor.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sevdiğinizle keyifli ve eğlenceli bir sabah geçirmek isteyebilirsiniz. Günün ikinci yarısında finansal konularda detaylı çalışmalar ve planlar üzerinde çalışmak daha faydalı olacaktır.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İş yerinizde eğlenceli ve yaratıcı bir sabah sizi bekliyor. Öğleden itibaren ortağınız ya da eşinizle  birlikte yapmanız gereken işlerin detayları ile uğraşmak için uygun bir zaman olabilir.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem