20 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah saatlerinde ikili ilişkilerinizde agresif tavırlar ve tepkisellikten kaçınmalısınız. Akşama doğru fikirlerine güvendiğiniz güçlü birinden girişimleriniz için destek alabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Ofisinizde ya da evinizde günlük işleriniz ile ilgili hareketli bir sabah olabilir. Sportif aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Akşam aile büyüklerinden birinin maddi desteği rahatlatacak.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Arkadaşlarınızla birlikte hareketli ve sürprizlerle dolu bir sabah geçirebilirsiniz. Aşırı adrenalin zorlayıcı olabilir. Akşama doğru sevdiğinizin desteği ile keyifli vakitler sizi bekliyor.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu sabah iş ile ilgili yapmak zorunda olduğunuz şeyler evde karışıklık yaratabilir. Beklenmedik durumlara tepkilerinize dikkat. İş yerinden bir üstünüz akşam destek verebilir. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Seyahatlerde aksaklıklar ve kazalara karşı dikkatli olmanız gereken bir sabah. Trafikte agresif tavırlardan kaçının. Akşam saatlerinde sevdiğiniz ile romantik bir seyahat planlayabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah ortak gelirleriniz ile yapmak istediğiniz bir girişim için destek bulamayınca kendiniz maddi yükü almak isteyebilirsiniz. Risk almaya meyilli bugünde adrenalin zorlayabilir. 
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güne başlarken ikili ilişkilerde beklenmedik duygusal çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Tepkisel davranışlar ilişkilerde çatışmalara yol açabilir. Yakın çevrenizden destek bulabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün sabah saatlerinde işiniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler canınızı sıkabilir. Akşama doğru iş yerinizde bir otorite figürünün finansal konularda onayı ile olaylar rayına girebilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sevdiğinizle birlikte spontane ve sürprizlerle dolu bir sabah geçirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınız bu konuda aşırı tepki verebilir. Akşama romantik bir plan yapmalısınız.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Güne işiniz ile ilgili konuları toparlamak için motive başlayabilirsiniz. Evde beklenmedik gelişmeler sebebi ile çatışmalar yaşayabilirsiniz. Akşam evde kendi başınıza keyif yapabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah saatlerinde uzak ve yakın seyahatlerde, trafikte dikkatli olmalısınız. Sosyal çevrenizden güçlü birinin vasıtasıyla önemli bir girişime akşam saatlerinde destek bulabilirsiniz. 
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Maddi konularda aşırı risk almaktan kaçınmanız gereken bir sabah olacak. Akşama doğru Kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürünün desteği ile finansal bir girişim için adım atabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova