20 Aralık 2015 Pazar

20 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah saatlerinde ikili ilişkilerinizde agresif tavırlar ve tepkisellikten kaçınmalısınız. Akşama doğru fikirlerine güvendiğiniz güçlü birinden girişimleriniz için destek alabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Ofisinizde ya da evinizde günlük işleriniz ile ilgili hareketli bir sabah olabilir. Sportif aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Akşam aile büyüklerinden birinin maddi desteği rahatlatacak.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Arkadaşlarınızla birlikte hareketli ve sürprizlerle dolu bir sabah geçirebilirsiniz. Aşırı adrenalin zorlayıcı olabilir. Akşama doğru sevdiğinizin desteği ile keyifli vakitler sizi bekliyor.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu sabah iş ile ilgili yapmak zorunda olduğunuz şeyler evde karışıklık yaratabilir. Beklenmedik durumlara tepkilerinize dikkat. İş yerinden bir üstünüz akşam destek verebilir. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Seyahatlerde aksaklıklar ve kazalara karşı dikkatli olmanız gereken bir sabah. Trafikte agresif tavırlardan kaçının. Akşam saatlerinde sevdiğiniz ile romantik bir seyahat planlayabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah ortak gelirleriniz ile yapmak istediğiniz bir girişim için destek bulamayınca kendiniz maddi yükü almak isteyebilirsiniz. Risk almaya meyilli bugünde adrenalin zorlayabilir. 
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güne başlarken ikili ilişkilerde beklenmedik duygusal çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Tepkisel davranışlar ilişkilerde çatışmalara yol açabilir. Yakın çevrenizden destek bulabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün sabah saatlerinde işiniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler canınızı sıkabilir. Akşama doğru iş yerinizde bir otorite figürünün finansal konularda onayı ile olaylar rayına girebilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sevdiğinizle birlikte spontane ve sürprizlerle dolu bir sabah geçirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınız bu konuda aşırı tepki verebilir. Akşama romantik bir plan yapmalısınız.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Güne işiniz ile ilgili konuları toparlamak için motive başlayabilirsiniz. Evde beklenmedik gelişmeler sebebi ile çatışmalar yaşayabilirsiniz. Akşam evde kendi başınıza keyif yapabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah saatlerinde uzak ve yakın seyahatlerde, trafikte dikkatli olmalısınız. Sosyal çevrenizden güçlü birinin vasıtasıyla önemli bir girişime akşam saatlerinde destek bulabilirsiniz. 
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Maddi konularda aşırı risk almaktan kaçınmanız gereken bir sabah olacak. Akşama doğru Kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürünün desteği ile finansal bir girişim için adım atabilirsiniz.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...