21 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Günün ilk saatlerinde akademik, hukuki ya da uluslararası işler ile ilgili girişimlere motive olabilirsiniz. İşle ilgili sıra dışı fikirler bulabileceğiniz; beklenmedik haberlere gebe bir gün. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kendinizi huzurlu ve güvende hissetmeyi arzu ettiğiniz bir gün. Özellikle seyahat ve akademik konular ile ilgili beklenmedik aksaklıklar yaşanabilir. Ortaya çıkan sırlar şaşırtıcı olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili radikal fikirlerinizi hayata geçirmek ya da risk almaya meyilli olabilirsiniz. Aceleci bir karar almak yerine ekiplerle sıra dışı fikir çalışmaları yapabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler sebebi ile eşiniz ya da ortağınız ile sözlü çatışmalara girebilirsiniz. Sıra dışı riskler alarak ortaklıklar ile ilgili ani çıkışlar yapmaktan kaçının.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde hukuki, medya ya da seyahatler ile ilgili beklenmedik aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli; iletişimde tepkisel olmaktan kaçınmalısınız. 
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kredi, sigorta, miras vb gelir dışı kaynaklarla ilgili aşırı riskli kararlar almaktan kaçınmalısınız. Bugün finansal riskler ve spekülatif konularda agresif davranmaya meyilli olabilirsiniz
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün Eşinizle eviniz ya da ailenizle ilgili bir konuda sözlü çatışmaya girmeniz olası. Tepkisel bir karar almadan bu beklenmedik konuyu iyi değerlendirmeniz faydalı olacaktır.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş ile ilgili seyahatler ya da eğitimlerde beklenmedik gelişmeler olabilir. Bugün inovatif fikir çalışmaları yapmak için güzel bir gün. Önemli sözleşme vb konularda tepkisel davranmayın. 
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün maddi kaynaklarınızla aşırı ve beklenmedik riskler almaya meyilli olabilirsiniz. Spekülatif finansal oyunlardan kaçınmanız sizin için daha faydalı olacaktır.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eviniz ya da ailenizle ilgili beklenmedik gelişmeler kafa karışıklığı yaratabilir. Konuyu düzeltmek için ani kararlar almak doğru olmayabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün.
Kova: 21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün bir anda ortaya çıkan bir sır oldukça şaşırtıcı olabilir. Tepkisel davranışlar zorlayabilir. Ayrıca kısa seyahatlerde beklenmedik gelişmelere karşı dikkatli olmakta fayda var.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Arkadaşlarınızdan alacağınız bir haber ile beklenmedik bir finansal karar almak isteyebilirsiniz. Aşırı risk almaya meyilli bugünde abartılardan kaçınmanız faydalı olabilir. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova