21 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Günün ilk saatlerinde akademik, hukuki ya da uluslararası işler ile ilgili girişimlere motive olabilirsiniz. İşle ilgili sıra dışı fikirler bulabileceğiniz; beklenmedik haberlere gebe bir gün. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kendinizi huzurlu ve güvende hissetmeyi arzu ettiğiniz bir gün. Özellikle seyahat ve akademik konular ile ilgili beklenmedik aksaklıklar yaşanabilir. Ortaya çıkan sırlar şaşırtıcı olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili radikal fikirlerinizi hayata geçirmek ya da risk almaya meyilli olabilirsiniz. Aceleci bir karar almak yerine ekiplerle sıra dışı fikir çalışmaları yapabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler sebebi ile eşiniz ya da ortağınız ile sözlü çatışmalara girebilirsiniz. Sıra dışı riskler alarak ortaklıklar ile ilgili ani çıkışlar yapmaktan kaçının.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde hukuki, medya ya da seyahatler ile ilgili beklenmedik aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli; iletişimde tepkisel olmaktan kaçınmalısınız. 
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kredi, sigorta, miras vb gelir dışı kaynaklarla ilgili aşırı riskli kararlar almaktan kaçınmalısınız. Bugün finansal riskler ve spekülatif konularda agresif davranmaya meyilli olabilirsiniz
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün Eşinizle eviniz ya da ailenizle ilgili bir konuda sözlü çatışmaya girmeniz olası. Tepkisel bir karar almadan bu beklenmedik konuyu iyi değerlendirmeniz faydalı olacaktır.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş ile ilgili seyahatler ya da eğitimlerde beklenmedik gelişmeler olabilir. Bugün inovatif fikir çalışmaları yapmak için güzel bir gün. Önemli sözleşme vb konularda tepkisel davranmayın. 
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün maddi kaynaklarınızla aşırı ve beklenmedik riskler almaya meyilli olabilirsiniz. Spekülatif finansal oyunlardan kaçınmanız sizin için daha faydalı olacaktır.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eviniz ya da ailenizle ilgili beklenmedik gelişmeler kafa karışıklığı yaratabilir. Konuyu düzeltmek için ani kararlar almak doğru olmayabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün.
Kova: 21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün bir anda ortaya çıkan bir sır oldukça şaşırtıcı olabilir. Tepkisel davranışlar zorlayabilir. Ayrıca kısa seyahatlerde beklenmedik gelişmelere karşı dikkatli olmakta fayda var.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Arkadaşlarınızdan alacağınız bir haber ile beklenmedik bir finansal karar almak isteyebilirsiniz. Aşırı risk almaya meyilli bugünde abartılardan kaçınmanız faydalı olabilir.