22 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili otorite ve liderlik pozisyonu arzu edeceğiniz bir ay başlıyor. Bugün özellikle güçlü kişilerden destek bulabilir; işinizde finansalları geliştirmek için fırsat bulabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Rahatlık ve huzur arzusunda olacağınız bugünde akademik ya da hukuki otorite figürlerinden destek bulabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca uluslararası, medya konuları gündemde olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirler ile ilgili sistemli ve programlı adımlar atmak isteyeceğiniz bir ay başlıyor. Bugün özellikle ailenizin desteği ile güçlü kararlar alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İkili ilişkiler ve ortaklıklarda olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir ay başlıyor. Bugün sevdiğinizle romantik bir kısa seyahat ya da aşkın tadını çıkaracağınız bir tatil planlayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ile ilgili kendinizi güvende ve rahat hissetmeyi arzu edeceğiniz bugünde üstlerinizden biri fikirlerinize destek çıkabilir. Günlük işlerinize yoğunlaşacağınız bir ay başlıyor.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Aşk, romantizm, yaratıcı projeler, hobi ve çocuklarla ilgili konulara konsantre olacağınız bir ay başlıyor. Romantizm ve aşk ön plana geçebilir. Bugün eğitimlerle ilgili olumlu haber alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile ve ev konularının ön planda olacağı bir ay başlıyor. Aile büyüklerinden birinin desteği ile finansal konularda rahat ilerleyebilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili bereketli birkaç gün sizi bekliyor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün hayatınızda sözleşme, anlaşma, kısa seyahatler ve eğitimlerin önem kazanacağı bir ay başlıyor. Önümüzdeki birkaç gün boyunca sosyal çevrenizden romantik tekliflere açık olacaksınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelirleriniz ile ilgili yeni adımlar atmak isteyeceğiniz bir dört hafta başlıyor. Bugün ise kariyeriniz ve finansal konularda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Zam istemek güzel olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün yaratıcılığınızı ortaya koyarak kendinizi ifade edebilir ve güçlü hissedebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca kişisel gelişiminiz ve hedefleriniz için stratejiler oluşturacaksınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyer girişimleriniz için yatırım bulabileceğiniz ve gelir dışı kaynak yaratabileceğiniz günler sizi bekliyor. Önümüzdeki bir ay süresince kendi projeleriniz üzerinde çalışabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal organizasyonlarda stratejik görevler alabileceğiniz bir ay başlıyor. Bugün sosyal çevrenizden güçlü birinden destek alabilirsiniz. İkili ilişkilerde romantik günler olacak.