22 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili otorite ve liderlik pozisyonu arzu edeceğiniz bir ay başlıyor. Bugün özellikle güçlü kişilerden destek bulabilir; işinizde finansalları geliştirmek için fırsat bulabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Rahatlık ve huzur arzusunda olacağınız bugünde akademik ya da hukuki otorite figürlerinden destek bulabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca uluslararası, medya konuları gündemde olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirler ile ilgili sistemli ve programlı adımlar atmak isteyeceğiniz bir ay başlıyor. Bugün özellikle ailenizin desteği ile güçlü kararlar alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İkili ilişkiler ve ortaklıklarda olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir ay başlıyor. Bugün sevdiğinizle romantik bir kısa seyahat ya da aşkın tadını çıkaracağınız bir tatil planlayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ile ilgili kendinizi güvende ve rahat hissetmeyi arzu edeceğiniz bugünde üstlerinizden biri fikirlerinize destek çıkabilir. Günlük işlerinize yoğunlaşacağınız bir ay başlıyor.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Aşk, romantizm, yaratıcı projeler, hobi ve çocuklarla ilgili konulara konsantre olacağınız bir ay başlıyor. Romantizm ve aşk ön plana geçebilir. Bugün eğitimlerle ilgili olumlu haber alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile ve ev konularının ön planda olacağı bir ay başlıyor. Aile büyüklerinden birinin desteği ile finansal konularda rahat ilerleyebilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili bereketli birkaç gün sizi bekliyor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün hayatınızda sözleşme, anlaşma, kısa seyahatler ve eğitimlerin önem kazanacağı bir ay başlıyor. Önümüzdeki birkaç gün boyunca sosyal çevrenizden romantik tekliflere açık olacaksınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelirleriniz ile ilgili yeni adımlar atmak isteyeceğiniz bir dört hafta başlıyor. Bugün ise kariyeriniz ve finansal konularda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Zam istemek güzel olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün yaratıcılığınızı ortaya koyarak kendinizi ifade edebilir ve güçlü hissedebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca kişisel gelişiminiz ve hedefleriniz için stratejiler oluşturacaksınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyer girişimleriniz için yatırım bulabileceğiniz ve gelir dışı kaynak yaratabileceğiniz günler sizi bekliyor. Önümüzdeki bir ay süresince kendi projeleriniz üzerinde çalışabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal organizasyonlarda stratejik görevler alabileceğiniz bir ay başlıyor. Bugün sosyal çevrenizden güçlü birinden destek alabilirsiniz. İkili ilişkilerde romantik günler olacak.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem