23 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bilgi ve İletişimin yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Öğleden itibaren belirsizlik, kararsızlık söz konusu olabilir. Önemli yazışma ve görüşmelerinizi sabah saatlerinde halletmelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Maddi konularda araştırma ve inceleme fırsatı bulabileceğiniz bir sabah olacak. Sosyal çevrenizden maddi bir destek ya da kredi vb başvuru için sabah saatlerini değerlendirmelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kendinizi ve duygularınızı rahat ifade edebildiğiniz bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili görüşmeler için sabah saatleri daha uygun. Akşama doğru ortakların baskısını hissedebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yazılı ve sözlü işlerinizi tamamlamak için yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra hukuki ya da uluslararası konularda belirsizlikler işinizde baskı hissetmenize sebep olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün arkadaşlarınızla haberleşeceğiniz keyifli bir gün olabilir. Maddi konularda destek bekliyorsanız sabah saatlerinde konuşmalısınız. Akşam bireysel sorumluluklarınız engeller yaratabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İşiniz ile ilgili Yazılı-sözlü iletişimde aktif bir gün sizi bekliyor. Ortağınızın kararsızlığı öğleden sonra işleri zorlaştırabilir. Akşam saatlerinde Ev ve aile ile ilgili sorumluluklar ağır basacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Akademik, hukuki, uluslararası ya da medya alanlarında çalışıyorsanız bugün hareketli geçebilir. Öğleden sonra Seyahat vb için planlarınızı önceden yapın, belirsizlikler zorlayabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün sabah gelir dışı kaynaklarınızla ilgili araştırma, inceleme vb alabilirsiniz. Spekülatif finansal riskler için uygun bir öğleden sonra olmayabilir. Nakit baskısı hissedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sevdiğinizle ve ortağınızla rahat iletişim kuracağınız bir gün olacak. Ailenizle ilgili belirsizlik ve kararsızlıklar öğleden sonra adım atmanızı zorlaştırabilir. Akşam gergin olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İş yerinde Yazılı-sözlü iletişim ve görüşmelerin hareketli olacağı bugünde önemli işlerinizi sabah  halletmeniz faydalı olur. Belirsizlikler sebebiyle öğleden sonra işler aksayabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Güne başlarken çocukların eğitim vb aktiviteleri ile meşgul olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz hobilerinize vakit ayırmak için uygun bir öğleden sonra olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Aile ve evinizle ilgili işlerinizi halletmek için güzel bir sabah olacak. Öğleden sonra kendinizi kararsız hissedebilirsiniz. Akşam Kariyeriniz ile ilgili işleriniz sebebiyle baskı görebilirsiniz.