23 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bilgi ve İletişimin yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Öğleden itibaren belirsizlik, kararsızlık söz konusu olabilir. Önemli yazışma ve görüşmelerinizi sabah saatlerinde halletmelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Maddi konularda araştırma ve inceleme fırsatı bulabileceğiniz bir sabah olacak. Sosyal çevrenizden maddi bir destek ya da kredi vb başvuru için sabah saatlerini değerlendirmelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kendinizi ve duygularınızı rahat ifade edebildiğiniz bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili görüşmeler için sabah saatleri daha uygun. Akşama doğru ortakların baskısını hissedebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yazılı ve sözlü işlerinizi tamamlamak için yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra hukuki ya da uluslararası konularda belirsizlikler işinizde baskı hissetmenize sebep olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün arkadaşlarınızla haberleşeceğiniz keyifli bir gün olabilir. Maddi konularda destek bekliyorsanız sabah saatlerinde konuşmalısınız. Akşam bireysel sorumluluklarınız engeller yaratabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İşiniz ile ilgili Yazılı-sözlü iletişimde aktif bir gün sizi bekliyor. Ortağınızın kararsızlığı öğleden sonra işleri zorlaştırabilir. Akşam saatlerinde Ev ve aile ile ilgili sorumluluklar ağır basacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Akademik, hukuki, uluslararası ya da medya alanlarında çalışıyorsanız bugün hareketli geçebilir. Öğleden sonra Seyahat vb için planlarınızı önceden yapın, belirsizlikler zorlayabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün sabah gelir dışı kaynaklarınızla ilgili araştırma, inceleme vb alabilirsiniz. Spekülatif finansal riskler için uygun bir öğleden sonra olmayabilir. Nakit baskısı hissedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sevdiğinizle ve ortağınızla rahat iletişim kuracağınız bir gün olacak. Ailenizle ilgili belirsizlik ve kararsızlıklar öğleden sonra adım atmanızı zorlaştırabilir. Akşam gergin olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İş yerinde Yazılı-sözlü iletişim ve görüşmelerin hareketli olacağı bugünde önemli işlerinizi sabah  halletmeniz faydalı olur. Belirsizlikler sebebiyle öğleden sonra işler aksayabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Güne başlarken çocukların eğitim vb aktiviteleri ile meşgul olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz hobilerinize vakit ayırmak için uygun bir öğleden sonra olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Aile ve evinizle ilgili işlerinizi halletmek için güzel bir sabah olacak. Öğleden sonra kendinizi kararsız hissedebilirsiniz. Akşam Kariyeriniz ile ilgili işleriniz sebebiyle baskı görebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem