24 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Romantik ve sevgi dolu bir güne uyanıyorsunuz. Bugün iş ile ilgili finansal kararlar ve yatırım olanakları için tanıdıklar araştırabilirsiniz. Özellikle kredi, sigorta vb konuları çözülebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Eşiniz ya da sevdiğiniz ile aşk tazeleyeceğiniz bir gün olacak. Hayattan keyif aldığınızı hissedeceğiniz Aktiviteler yapabilirsiniz. Romantizm içinizi ısıtıyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               

Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler için harika bir gün. Ailenizden hem maddi hem de manevi destek ile keyifli hissedeceksiniz. İşlerinize yardım edecek birileri ile Anlaşabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Aşkı kelimelere dökmek ve sevdiğinizle özgürce paylaşmak için güzel bir gün. Aşkı ilan edebilir ya da ilişkinizi bir üst seviyeye taşımak için konuşabilirsiniz. Evlilik ve çocuk planları yapabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aileniz için yılbaşı alışverişi yapmak için güzel bir gün olacak. Evinizde dekorasyon değişiklikleri için bir uzman ile anlaşmak veya evinize sanatsal bir obje yatırımı yapmak isteyebilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün kişisel hedef ve gelişiminiz için yeni eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz. Sevdiğinizle romantik bir kısa seyahate çıkmak için harika bir gün. Çevrenizi geliştirebileceğiniz organizasyonlara katılabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Maddi konularda şanslı ve gelişime açık bir gün olacak. Bugün yeni satışlar için kolları sıvayabilirsiniz. Ayrıca üstlerinizden zaman istemenin de tam zamanı. Tadını çıkarın.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün sosyal organizasyonlarda kendinizi ortaya koyabileceğiniz ve yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir gün olacak. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem