24 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Romantik ve sevgi dolu bir güne uyanıyorsunuz. Bugün iş ile ilgili finansal kararlar ve yatırım olanakları için tanıdıklar araştırabilirsiniz. Özellikle kredi, sigorta vb konuları çözülebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Eşiniz ya da sevdiğiniz ile aşk tazeleyeceğiniz bir gün olacak. Hayattan keyif aldığınızı hissedeceğiniz Aktiviteler yapabilirsiniz. Romantizm içinizi ısıtıyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               

Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler için harika bir gün. Ailenizden hem maddi hem de manevi destek ile keyifli hissedeceksiniz. İşlerinize yardım edecek birileri ile Anlaşabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Aşkı kelimelere dökmek ve sevdiğinizle özgürce paylaşmak için güzel bir gün. Aşkı ilan edebilir ya da ilişkinizi bir üst seviyeye taşımak için konuşabilirsiniz. Evlilik ve çocuk planları yapabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aileniz için yılbaşı alışverişi yapmak için güzel bir gün olacak. Evinizde dekorasyon değişiklikleri için bir uzman ile anlaşmak veya evinize sanatsal bir obje yatırımı yapmak isteyebilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün kişisel hedef ve gelişiminiz için yeni eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz. Sevdiğinizle romantik bir kısa seyahate çıkmak için harika bir gün. Çevrenizi geliştirebileceğiniz organizasyonlara katılabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Maddi konularda şanslı ve gelişime açık bir gün olacak. Bugün yeni satışlar için kolları sıvayabilirsiniz. Ayrıca üstlerinizden zaman istemenin de tam zamanı. Tadını çıkarın.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün sosyal organizasyonlarda kendinizi ortaya koyabileceğiniz ve yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir gün olacak.