25 Aralık Günlük Burç Yorumları & Yengeç Dolunay Burçlara Etkileri

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile Aile ve Kariyer ile ilgili konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Özellikle ortaklık ve ikili ilişkilerde yaralayıcı sözlü savaşlardan kaçınmalısınız.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün yakın Akrabalarınızdan alacağınız bir haber ile inançlarınızı ve bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Yengeç Burcunda Dolunay ile duygularınızı agresif bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
Yengeç burcu Dolunayı ile maddi manevi tüm değerlerinizi sorgulamaya girebilirsiniz. Özellikle ortak paylaşımlar ile ilgili fikirleriniz sevdiğiniz ile çatışmalara yol açabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Burcunuzda gerçekleşen Dolunay ile ikili ilişkilerde duygusal türbülans hissedebilirsiniz. Aile, anne ve eşinizle ilgili konularda hassas olacaksınız. Aceleci ve agresif tavırlardan kaçının.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Günlük yaşantınız, fiziksel ve ruhsal sağlığınıza ne kadar hizmet ediyor? Bugün sorgulayabilirsiniz. Yengeç Burcunda gerçekleşen Dolunay ile duygularınızı öfkeyle dile getirebilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sosyal yaşantınız ve çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınız arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Bugün gerçekleşecek Yengeç burcu Dolunayı ile aşırı agresif maddi adımlar atmak isteyebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün kariyer arzularınız ve aile ve evinizle ilgili sorumluluklarınız arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Kendi fikirlerinizi karşınızdakilere aktarmak isterken agresif ve yıkıcı olmaktan kaçınmalısınız.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Idealleriniz ve kardeşleriniz- yakın Akrabalarınıza karşı sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi seçme zorunluluğu altında hissedebilirsiniz. Ani kararlar ve sert çıkışlardan uzak durmalısınız.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün maddi kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili duygusal gerginlik yaşayabilirsiniz. Yengeç Burcu Dolunayı arkadaşlarınızın motivasyonu ile ani maddi kararlara sebep olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İkili ilişkilerde duygusal gelgitlerin zorlayıcı olabilir. Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay gerginliği sebebiyle eşiniz ya da ortağınızla duygusal çatışmalara  yaşanabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşiniz ile ilgili ilham gücünüzün yüksek olacağı bugünde İdeallerinize ulaşmak için gerekli motivasyonu bulabilirsiniz. Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile günlük rutininiz ön plana çıkıyor.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün sevdiklerinizle keyif yapmak isteyebilirsiniz. Ancak sosyal organizasyonlarda aldığınız sorumluluklar sebebiyle zorlanabilirsiniz. Dolunay ilişkilerde duygusal çatışmalara yol açabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova