25 Aralık Günlük Burç Yorumları & Yengeç Dolunay Burçlara Etkileri

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile Aile ve Kariyer ile ilgili konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Özellikle ortaklık ve ikili ilişkilerde yaralayıcı sözlü savaşlardan kaçınmalısınız.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün yakın Akrabalarınızdan alacağınız bir haber ile inançlarınızı ve bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Yengeç Burcunda Dolunay ile duygularınızı agresif bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
Yengeç burcu Dolunayı ile maddi manevi tüm değerlerinizi sorgulamaya girebilirsiniz. Özellikle ortak paylaşımlar ile ilgili fikirleriniz sevdiğiniz ile çatışmalara yol açabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Burcunuzda gerçekleşen Dolunay ile ikili ilişkilerde duygusal türbülans hissedebilirsiniz. Aile, anne ve eşinizle ilgili konularda hassas olacaksınız. Aceleci ve agresif tavırlardan kaçının.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Günlük yaşantınız, fiziksel ve ruhsal sağlığınıza ne kadar hizmet ediyor? Bugün sorgulayabilirsiniz. Yengeç Burcunda gerçekleşen Dolunay ile duygularınızı öfkeyle dile getirebilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sosyal yaşantınız ve çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınız arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Bugün gerçekleşecek Yengeç burcu Dolunayı ile aşırı agresif maddi adımlar atmak isteyebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün kariyer arzularınız ve aile ve evinizle ilgili sorumluluklarınız arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Kendi fikirlerinizi karşınızdakilere aktarmak isterken agresif ve yıkıcı olmaktan kaçınmalısınız.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Idealleriniz ve kardeşleriniz- yakın Akrabalarınıza karşı sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi seçme zorunluluğu altında hissedebilirsiniz. Ani kararlar ve sert çıkışlardan uzak durmalısınız.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün maddi kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili duygusal gerginlik yaşayabilirsiniz. Yengeç Burcu Dolunayı arkadaşlarınızın motivasyonu ile ani maddi kararlara sebep olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İkili ilişkilerde duygusal gelgitlerin zorlayıcı olabilir. Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay gerginliği sebebiyle eşiniz ya da ortağınızla duygusal çatışmalara  yaşanabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşiniz ile ilgili ilham gücünüzün yüksek olacağı bugünde İdeallerinize ulaşmak için gerekli motivasyonu bulabilirsiniz. Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile günlük rutininiz ön plana çıkıyor.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün sevdiklerinizle keyif yapmak isteyebilirsiniz. Ancak sosyal organizasyonlarda aldığınız sorumluluklar sebebiyle zorlanabilirsiniz. Dolunay ilişkilerde duygusal çatışmalara yol açabilir.