26 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Uranüs'ün direkt harekete geçmesiyle kişisel gelişiminiz için sıra dışı adımlar atabilirsiniz. Özellikle dış görünüşünüz ve kendinizi ortaya koyuş şekliniz etrafınızdakileri şaşırtabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Uranüs'ün temmuz ayından bu yana geri hareketi kendi içinize dönmenize sebep olmuş olabilir. İlham gücünüz ve yaratıcılığınız Uranüs'ün direkt harekete geçmesiyle geri geliyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               

Sosyal yaşantınız hareketleniyor. Temmuz ayından bu yana sosyal yaşantınızda durağanlık yaşıyor olabilirsiniz. Uranüs'ün direkt harekete geçmesiyle spontane programlara hazır olun.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili konularda inovatif fikirlerinizi kurgulamak için fırsat buldunuz. Uranüs'ün direkt harekete geçmesiyle şimdi bu orjinal fikirlerinizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Akademik ve uluslararası düzeyde kendinizi gösteremek için uygun fırsatları bulamamış olabilirsiniz. Uranüs'ün direkt harekete geçmesiyle sosyal medya vb de çıkış yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Temmuz ayından bu yana gelir dışı kaynaklarınızla ilgili sıçrama havada kalmış olabilir. Uranüs'ün bu alanda direkt harekete geçişi ile beklenmedik finansal gelişmeler yakalayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişkilerde özgürlük adına duygusal ve ruhsal arınma sürecini tamamlıyoruz. Uranüs'ün bugün direkt harekete geçişi bekarsanız sıra dışı ve ani bir ilişkinin Başlangıcı olabilir. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Fiziksel sağlığınız ve işiniz ile ilgili yapmak İstediklerinizi hayata geçiremediyseniz şimdi tam zamanı. Temmuz ayından bu yana geri harekette olan Uranüs direkt harekete geçiyor.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sürpriz bir aşk kapınızı çalabilir. Bugün Uranüs'ün direkt harekete geçmesiyle yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. İnovatif fikirlerinizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ev ile ilgili değişiklikler için harekete geçin. Uranüs direkt harekete geçiyor ve eviniz ve ailenizle ilgili konularda hareket getiriyor. İstediğiniz değişiklikler için sıra dışı çözümler bulabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Temmuz ayından bu yana Teknoloji ile aranızda pek olumlu gelişmeler olmamış olabilir. Fikirlerinizi daha özgürce ifade edebildiğiniz bir dönem başlıyor. Uranüs direkt harekete geçiyor.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Gelirlerinizle ilgili kendinizi baskı altında hissettiğiniz bir dönemi arkada bırakıyorsunuz. Uranüs'ün direkt harekete geçmesiyle daha inovatif fikirlerle özgür finansal yapıya geçebilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova