26 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Uranüs'ün direkt harekete geçmesiyle kişisel gelişiminiz için sıra dışı adımlar atabilirsiniz. Özellikle dış görünüşünüz ve kendinizi ortaya koyuş şekliniz etrafınızdakileri şaşırtabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Uranüs'ün temmuz ayından bu yana geri hareketi kendi içinize dönmenize sebep olmuş olabilir. İlham gücünüz ve yaratıcılığınız Uranüs'ün direkt harekete geçmesiyle geri geliyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               

Sosyal yaşantınız hareketleniyor. Temmuz ayından bu yana sosyal yaşantınızda durağanlık yaşıyor olabilirsiniz. Uranüs'ün direkt harekete geçmesiyle spontane programlara hazır olun.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili konularda inovatif fikirlerinizi kurgulamak için fırsat buldunuz. Uranüs'ün direkt harekete geçmesiyle şimdi bu orjinal fikirlerinizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Akademik ve uluslararası düzeyde kendinizi gösteremek için uygun fırsatları bulamamış olabilirsiniz. Uranüs'ün direkt harekete geçmesiyle sosyal medya vb de çıkış yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Temmuz ayından bu yana gelir dışı kaynaklarınızla ilgili sıçrama havada kalmış olabilir. Uranüs'ün bu alanda direkt harekete geçişi ile beklenmedik finansal gelişmeler yakalayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişkilerde özgürlük adına duygusal ve ruhsal arınma sürecini tamamlıyoruz. Uranüs'ün bugün direkt harekete geçişi bekarsanız sıra dışı ve ani bir ilişkinin Başlangıcı olabilir. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Fiziksel sağlığınız ve işiniz ile ilgili yapmak İstediklerinizi hayata geçiremediyseniz şimdi tam zamanı. Temmuz ayından bu yana geri harekette olan Uranüs direkt harekete geçiyor.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sürpriz bir aşk kapınızı çalabilir. Bugün Uranüs'ün direkt harekete geçmesiyle yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. İnovatif fikirlerinizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ev ile ilgili değişiklikler için harekete geçin. Uranüs direkt harekete geçiyor ve eviniz ve ailenizle ilgili konularda hareket getiriyor. İstediğiniz değişiklikler için sıra dışı çözümler bulabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Temmuz ayından bu yana Teknoloji ile aranızda pek olumlu gelişmeler olmamış olabilir. Fikirlerinizi daha özgürce ifade edebildiğiniz bir dönem başlıyor. Uranüs direkt harekete geçiyor.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Gelirlerinizle ilgili kendinizi baskı altında hissettiğiniz bir dönemi arkada bırakıyorsunuz. Uranüs'ün direkt harekete geçmesiyle daha inovatif fikirlerle özgür finansal yapıya geçebilirsiniz.