27 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Günün ilk saatlerinde eşiniz ile ailevi konulardan gerginlik yaşayabilirsiniz. Sabaha doğru sevgi ile gergin hava dağılıyor. Öğleden sonra Arkadaşlar ve çocuklarla keyifli bir program yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güne başlarken iş ile ilgili konularda iletişimde agresif tavırlar ancak uzak durmalısınız. Ailenizle ve evinizde kendinizi rahat hissedeceğiniz ve eğlenceli bir öğleden sonra sizi bekliyor olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               

Gece yarısının ardından keyif ve eğlence için aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Sabah  kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz. Öğleden itibaren keyif verici kısa seyahatler yapılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ailenizle ilgili konularda günün ilk saatlerinde agresif ve kavgacı bir ruh halinde olabilirsiniz. Öğleden itibaren kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Alışveriş için uygun olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Güne başlarken seyahatlerde ve iletişimde dikkatli olmalısınız. Sabahı kendi kendinize geçirmeniz keyif verebilir. Öğleden itibaren eğlenceli ve keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla rahat ve huzurlu bir program yapmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra kendi kendinize yaratıcı ve eğlenceli işlerle uğraşmak keyif verebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyeriniz ile ilgili konularda sezgileriniz yüksek bir güne başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde işlerinizi tamamlayabilir; öğleden sonra arkadaşlarınızla eğlenceli bir program yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Gece yarısını geçe inançlarınız, duygularınız ve mantığınız arasında kalabilirsiniz. Hızlı düşünebilir, aceleci kararlara gidebilirsiniz. Öğleden sonra işiniz ile ilgili yaratıcı projelere yönelebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Günün ilk saatlerinde gelir ve gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili konularda gerginlik yaşayabilirsiniz. Sabaha karşı bu düşünceler dağılıyor. Öğleden itibaren hedeflerinize yönelik yaratıcı çözümler üretebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Eşinizle ailevi konularda gerginlikler yaşayabileceğiniz bir sabah olacak. Günün ikinci yarısından itibaren ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili konularda güvende ve keyifli hissedebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün işiniz ile ilgili sezgileriniz sizi agresif ve aceleci tavırlara yönlendirebilir. Sabah saatlerinde işlerinizi daha rahat tamamlayabilirsiniz. Öğleden itibaren eşinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Çocuklarınızla ya da sevdiğinizle ilgili finansal konular güne başlarken gerginlik yaratabilir. Öğleden itibaren günlük işlerinizi keyifle yapabilirsiniz. Kuaför vb işler için uygun bir zaman olacak.


Aysegul Kuyumcu Turker

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem