27 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Günün ilk saatlerinde eşiniz ile ailevi konulardan gerginlik yaşayabilirsiniz. Sabaha doğru sevgi ile gergin hava dağılıyor. Öğleden sonra Arkadaşlar ve çocuklarla keyifli bir program yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güne başlarken iş ile ilgili konularda iletişimde agresif tavırlar ancak uzak durmalısınız. Ailenizle ve evinizde kendinizi rahat hissedeceğiniz ve eğlenceli bir öğleden sonra sizi bekliyor olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               

Gece yarısının ardından keyif ve eğlence için aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Sabah  kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz. Öğleden itibaren keyif verici kısa seyahatler yapılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ailenizle ilgili konularda günün ilk saatlerinde agresif ve kavgacı bir ruh halinde olabilirsiniz. Öğleden itibaren kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Alışveriş için uygun olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Güne başlarken seyahatlerde ve iletişimde dikkatli olmalısınız. Sabahı kendi kendinize geçirmeniz keyif verebilir. Öğleden itibaren eğlenceli ve keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla rahat ve huzurlu bir program yapmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra kendi kendinize yaratıcı ve eğlenceli işlerle uğraşmak keyif verebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyeriniz ile ilgili konularda sezgileriniz yüksek bir güne başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde işlerinizi tamamlayabilir; öğleden sonra arkadaşlarınızla eğlenceli bir program yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Gece yarısını geçe inançlarınız, duygularınız ve mantığınız arasında kalabilirsiniz. Hızlı düşünebilir, aceleci kararlara gidebilirsiniz. Öğleden sonra işiniz ile ilgili yaratıcı projelere yönelebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Günün ilk saatlerinde gelir ve gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili konularda gerginlik yaşayabilirsiniz. Sabaha karşı bu düşünceler dağılıyor. Öğleden itibaren hedeflerinize yönelik yaratıcı çözümler üretebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Eşinizle ailevi konularda gerginlikler yaşayabileceğiniz bir sabah olacak. Günün ikinci yarısından itibaren ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili konularda güvende ve keyifli hissedebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün işiniz ile ilgili sezgileriniz sizi agresif ve aceleci tavırlara yönlendirebilir. Sabah saatlerinde işlerinizi daha rahat tamamlayabilirsiniz. Öğleden itibaren eşinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Çocuklarınızla ya da sevdiğinizle ilgili finansal konular güne başlarken gerginlik yaratabilir. Öğleden itibaren günlük işlerinizi keyifle yapabilirsiniz. Kuaför vb işler için uygun bir zaman olacak.


Aysegul Kuyumcu Turker

 

Popüler Yayınlar