29 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün kariyeriniz ile ilgili yaratıcı işlere konsantre olabilirsiniz. Üstlerinizden biri sebebiyle bir fedakarlık yapmanız gerekebilir. Bu da eşinizle aranızda sözlü çatışmalara dönüşebilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Arkadaşlarınızla birlikte olmaktan ve uzak seyahatler planlamaktan tatil havasına girebilirsiniz. Ancak işinizle ilgili hukuki yada akademik sorumluluklarınız gerginlik yaratabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               

İşinizle ilgili kredi Sigorta ve benzeri finansal konuları çözümlemek için uygun bir gün olmayabilir. Risk almaya  meyilli olduğunuz bugünde kariyer ideallerinize doğru hareket etmelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Eşinizle ailevi konular sebebiyetiyle fikir çatışması yaşayabilirsiniz. Ancak ilişkiye dair inançlarınız ve felsefeniz ile birbirinize karşı fedakar davranarak daha bağışlayıcı davranabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İşinizle ilgili işleriniz lan beyin desteğiyle finansal bir idealinize destek bulabilirsiniz. Yapmak zorunda olduğumuz bir görüşme yada kısa seyahatte aksaklıklara karşı hazır olun.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Hobilerinizle yada çocuğunuzla ilgili maddi bir risk alma fikri gerginlik yaratabilir. Eşinizle hayatın tadını çıkaracağınız, aşk ve romantizm dolu bir güne hazır olun.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Motive ve aceleci haliniz aile içi iletişimde çatışmalara yol açabilir. Bir aile büyüğünüzün hoşgörülü tavrı olaylar tatlıya bağlansada kelimelerinizi dikkat etmeniz gereken bir gün.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sevdiğiniz ve romantik bir kısa seyahat yada aşkınıza ilan edeceğiniz bir konuşma bile günün parlamasına fırsat verecek. Aceleci ve motive tarzınız yanlış anlaşılmaya müsait olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Hayalinizdeki evi ve yuvayı gerçekleştirmek için alışverişe çıkabilirsiniz. Arkadaşlarla para yada maddi Ma'nevi değerlerle ilgili görüş paylaşımları çatışmaya dönüşebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün Kariyeriniz ile ilgili fikirleriniz sebebiyle agresif tavırlarla karşılaşabilirsiniz. İletişim becerilerinizı kullanarak problemi çözüp, liderlik vasıflarınızı ortaya koyabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Seyahat, akademik, hukuki yada medya ile ilgili ortaya çıkan acele yapılması gereken bir iş kafanızı karıştırabilir. Olayın maddi boyutu ile ilgili hoşgörülü ve fedakar davranabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Arkadaşlarınıza yada mensubu olduğunuz bir sosyal organizasyonda maddi konular sebebiyle anlaşmazlıklar çıkabilir. Barışçıl duruşunuzla anlaşma sağlayabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem