29 Aralık 2015 Salı

29 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün kariyeriniz ile ilgili yaratıcı işlere konsantre olabilirsiniz. Üstlerinizden biri sebebiyle bir fedakarlık yapmanız gerekebilir. Bu da eşinizle aranızda sözlü çatışmalara dönüşebilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Arkadaşlarınızla birlikte olmaktan ve uzak seyahatler planlamaktan tatil havasına girebilirsiniz. Ancak işinizle ilgili hukuki yada akademik sorumluluklarınız gerginlik yaratabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               

İşinizle ilgili kredi Sigorta ve benzeri finansal konuları çözümlemek için uygun bir gün olmayabilir. Risk almaya  meyilli olduğunuz bugünde kariyer ideallerinize doğru hareket etmelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Eşinizle ailevi konular sebebiyetiyle fikir çatışması yaşayabilirsiniz. Ancak ilişkiye dair inançlarınız ve felsefeniz ile birbirinize karşı fedakar davranarak daha bağışlayıcı davranabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İşinizle ilgili işleriniz lan beyin desteğiyle finansal bir idealinize destek bulabilirsiniz. Yapmak zorunda olduğumuz bir görüşme yada kısa seyahatte aksaklıklara karşı hazır olun.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Hobilerinizle yada çocuğunuzla ilgili maddi bir risk alma fikri gerginlik yaratabilir. Eşinizle hayatın tadını çıkaracağınız, aşk ve romantizm dolu bir güne hazır olun.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Motive ve aceleci haliniz aile içi iletişimde çatışmalara yol açabilir. Bir aile büyüğünüzün hoşgörülü tavrı olaylar tatlıya bağlansada kelimelerinizi dikkat etmeniz gereken bir gün.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sevdiğiniz ve romantik bir kısa seyahat yada aşkınıza ilan edeceğiniz bir konuşma bile günün parlamasına fırsat verecek. Aceleci ve motive tarzınız yanlış anlaşılmaya müsait olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Hayalinizdeki evi ve yuvayı gerçekleştirmek için alışverişe çıkabilirsiniz. Arkadaşlarla para yada maddi Ma'nevi değerlerle ilgili görüş paylaşımları çatışmaya dönüşebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün Kariyeriniz ile ilgili fikirleriniz sebebiyle agresif tavırlarla karşılaşabilirsiniz. İletişim becerilerinizı kullanarak problemi çözüp, liderlik vasıflarınızı ortaya koyabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Seyahat, akademik, hukuki yada medya ile ilgili ortaya çıkan acele yapılması gereken bir iş kafanızı karıştırabilir. Olayın maddi boyutu ile ilgili hoşgörülü ve fedakar davranabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Arkadaşlarınıza yada mensubu olduğunuz bir sosyal organizasyonda maddi konular sebebiyle anlaşmazlıklar çıkabilir. Barışçıl duruşunuzla anlaşma sağlayabilirsiniz.


13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...