3 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün sabah saatlerinde iş yerinde bir erkek otorite figürü ile çatışabilirsiniz. Hayal kırıklığı yaşamanız olası. Öğleden sonra kariyeriniz ile ilgili başka güçlü bir kişiden destek alabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah arkadaşlarınızla yaptığınız programlar netlik kazanamayabilir. Parasal konularda sözlerini tutmaması yaralayıcı olabilir. Öğleden sonra  güvendiğiniz güçlü biri destek olacak.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Güne başlarken ev ve aile ile ilgili işlerinizi halletmek isteyebilirsiniz. Ancak eş ya da ortağınızın Kariyeriniz ile ilgili tutumu zorlayıcı olabilir. Aile büyüklerinden maddi destek rahatlatacak.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile ilgili Yazılı-sözlü iletişim, sözleşme vb konularda adım atmakta zorlanacağınız bir sabah olabilir. Günün ikinci yarısında eş ya da ortağınızın desteği işler yoluna girecek.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda karar ve riskli almak için uygun bir sabah olmayabilir. Özellikle çocukların masrafları bir gerginlik yaratabilir. Öğleden itibaren iş yerinde güçlü birinden destek alabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bu sabah kendi işlerinize konsantre olmak isterken ev ve aile ile ilgili sorumluluklar sebebiyle eşinizle gerginlik yaşayabilirsiniz. Hayal kırıklığına neden uğradığınızı düşünün.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güne başlarken temizlik, tamirat vb işler ile uğraşmak isteyebilirsiniz. İşiniz ile ilgili bir otorite figürünün verdiği sözü tutmaması zorlayıcı olabilir. Aile büyüklerinden destek alabilirsiniz. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal organizasyonlarda hizmet vermek sabah keyifli olabilir. Maddi sorumluluklarınız konusunda sevdiğiniz hayal kırıklığı yaratabilir. Önemli birinden haber alabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah İşinizde tamamlamak istediğiniz detaylı bir çok işe ev ve aile ile ilgili konular sebebi ile konsantre olmayabilirsiniz. Öğleden sonra maddi konularda netlik kazanabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sabah hukuki ya da akademik alanlarda yeni bir adım atmak yerine elinizdeki işleri toparlamanız faydalı olacaktır. Netlik kazanamayabilirsiniz. Öğleden sonra bulutlar dağılıyor.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Arkadaşlarınızla alacak, verecek finansal konularda konuşmalar yapmak için uygun bir sabah olmayabilir. Belirsizlikler sebebiyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyerinizde somut adım atmak isterken hayallerinizi Eşinizin eleştirmesi gergin bir sabah geçirmenize sebep olabilir. Arkadaş çevrenizden güçlü birinin desteği ile rahatlayabilirsiniz.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova