3 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün sabah saatlerinde iş yerinde bir erkek otorite figürü ile çatışabilirsiniz. Hayal kırıklığı yaşamanız olası. Öğleden sonra kariyeriniz ile ilgili başka güçlü bir kişiden destek alabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah arkadaşlarınızla yaptığınız programlar netlik kazanamayabilir. Parasal konularda sözlerini tutmaması yaralayıcı olabilir. Öğleden sonra  güvendiğiniz güçlü biri destek olacak.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Güne başlarken ev ve aile ile ilgili işlerinizi halletmek isteyebilirsiniz. Ancak eş ya da ortağınızın Kariyeriniz ile ilgili tutumu zorlayıcı olabilir. Aile büyüklerinden maddi destek rahatlatacak.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile ilgili Yazılı-sözlü iletişim, sözleşme vb konularda adım atmakta zorlanacağınız bir sabah olabilir. Günün ikinci yarısında eş ya da ortağınızın desteği işler yoluna girecek.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda karar ve riskli almak için uygun bir sabah olmayabilir. Özellikle çocukların masrafları bir gerginlik yaratabilir. Öğleden itibaren iş yerinde güçlü birinden destek alabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bu sabah kendi işlerinize konsantre olmak isterken ev ve aile ile ilgili sorumluluklar sebebiyle eşinizle gerginlik yaşayabilirsiniz. Hayal kırıklığına neden uğradığınızı düşünün.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güne başlarken temizlik, tamirat vb işler ile uğraşmak isteyebilirsiniz. İşiniz ile ilgili bir otorite figürünün verdiği sözü tutmaması zorlayıcı olabilir. Aile büyüklerinden destek alabilirsiniz. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal organizasyonlarda hizmet vermek sabah keyifli olabilir. Maddi sorumluluklarınız konusunda sevdiğiniz hayal kırıklığı yaratabilir. Önemli birinden haber alabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah İşinizde tamamlamak istediğiniz detaylı bir çok işe ev ve aile ile ilgili konular sebebi ile konsantre olmayabilirsiniz. Öğleden sonra maddi konularda netlik kazanabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sabah hukuki ya da akademik alanlarda yeni bir adım atmak yerine elinizdeki işleri toparlamanız faydalı olacaktır. Netlik kazanamayabilirsiniz. Öğleden sonra bulutlar dağılıyor.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Arkadaşlarınızla alacak, verecek finansal konularda konuşmalar yapmak için uygun bir sabah olmayabilir. Belirsizlikler sebebiyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyerinizde somut adım atmak isterken hayallerinizi Eşinizin eleştirmesi gergin bir sabah geçirmenize sebep olabilir. Arkadaş çevrenizden güçlü birinin desteği ile rahatlayabilirsiniz.