30 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün itibariyle uzun seyahatler ve yabancılarla ilişkilerde romantizm artıyor. Sevdiğinizle keyifli ve heyecanlı bir yılbaşı seyahati planlayabilirsiniz. Uluslararası bağlantılar kurabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili bereketli ve olumlu bir sürece giriyorsunuz. Venüs'ün Yay Burcuna geçişiyle finansal konularda ilişkilerinizi kullanarak sonuçlar alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              

İkili ilişkilerde oldukça şanslı ve eğlenceli bir döneme giriyorsunuz. Venüs'ün Yay Burcu geçişiyle yeni bir ilişkiye başlamak ya da mevcut ilişkinizde romantizmi arttırmak söz konusu olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kendinize ve sağlığınız için İdeal bakımı bulabileceğiniz bir dönem başlıyor. Venüs'ün Yay Burcuna geçişi ile sağlık alanınıza yoğunlaşma fırsatı bulabilirsiniz. Kuaför, cilt bakımı vb girebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Venüs'ün Yay Burcuna geçişiyle sanatsal aktivitelere ve hobilerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Aşk hayatınızda romantizm canlanıyor. Çocuklarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Venüs Yay Burcuna geçiyor. Evinizde ailenizle birlikte olmak ve sevdiklerinizi ağırlamak için güzel bir süreç olacak. Önümüzdeki günlerde evinizde dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kardeşler, yakın akrabalarla birlikte  neşeli programlar yapmak için güzel bir süreç başlıyor. Venüs'ün Yay Burcuna geçişiyle birlikte anlaşma, sözleşme v.b konularda olumlu gelişmeler olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün Venüs'ün Yay Burcuna geçişiyle birlikte gelirleriniz ile ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Alışveriş yapmak; lüks ve gösterişli bir dış görünüşe kavuşmak isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yılın en keyifli ve eğlenceli dönemi başlıyor. Venüs'ün Burcunuza geçişi ile arkadaşlarınızla, eğlenceli, keyifli programlar yapabilirsiniz. Aşkı kalabalık ortamlarda bulabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir dönem başlıyor. Venüs'ün Yay Burcuna geçişiyle birlikte kendi başınıza keyif aldığınız aktiviteler yapabilirsiniz. Masaj vb ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal yaşantınız hareketleniyor. Venüs bugün Yay Burcuna geçerek arkadaşlarla keyifli ve eğlenceli programlara olanak sağlayacak. Aşk arkadaş çevrenizden sizi bulabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün Venüs'ün Yay Burcuna geçişiyle birlikte Kariyeriniz ile ilgili yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bu süreçte çokça sosyal organizasyona katılmanız faydalı olacaktır.