30 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün itibariyle uzun seyahatler ve yabancılarla ilişkilerde romantizm artıyor. Sevdiğinizle keyifli ve heyecanlı bir yılbaşı seyahati planlayabilirsiniz. Uluslararası bağlantılar kurabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili bereketli ve olumlu bir sürece giriyorsunuz. Venüs'ün Yay Burcuna geçişiyle finansal konularda ilişkilerinizi kullanarak sonuçlar alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              

İkili ilişkilerde oldukça şanslı ve eğlenceli bir döneme giriyorsunuz. Venüs'ün Yay Burcu geçişiyle yeni bir ilişkiye başlamak ya da mevcut ilişkinizde romantizmi arttırmak söz konusu olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kendinize ve sağlığınız için İdeal bakımı bulabileceğiniz bir dönem başlıyor. Venüs'ün Yay Burcuna geçişi ile sağlık alanınıza yoğunlaşma fırsatı bulabilirsiniz. Kuaför, cilt bakımı vb girebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Venüs'ün Yay Burcuna geçişiyle sanatsal aktivitelere ve hobilerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Aşk hayatınızda romantizm canlanıyor. Çocuklarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Venüs Yay Burcuna geçiyor. Evinizde ailenizle birlikte olmak ve sevdiklerinizi ağırlamak için güzel bir süreç olacak. Önümüzdeki günlerde evinizde dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kardeşler, yakın akrabalarla birlikte  neşeli programlar yapmak için güzel bir süreç başlıyor. Venüs'ün Yay Burcuna geçişiyle birlikte anlaşma, sözleşme v.b konularda olumlu gelişmeler olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün Venüs'ün Yay Burcuna geçişiyle birlikte gelirleriniz ile ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Alışveriş yapmak; lüks ve gösterişli bir dış görünüşe kavuşmak isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yılın en keyifli ve eğlenceli dönemi başlıyor. Venüs'ün Burcunuza geçişi ile arkadaşlarınızla, eğlenceli, keyifli programlar yapabilirsiniz. Aşkı kalabalık ortamlarda bulabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir dönem başlıyor. Venüs'ün Yay Burcuna geçişiyle birlikte kendi başınıza keyif aldığınız aktiviteler yapabilirsiniz. Masaj vb ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal yaşantınız hareketleniyor. Venüs bugün Yay Burcuna geçerek arkadaşlarla keyifli ve eğlenceli programlara olanak sağlayacak. Aşk arkadaş çevrenizden sizi bulabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün Venüs'ün Yay Burcuna geçişiyle birlikte Kariyeriniz ile ilgili yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bu süreçte çokça sosyal organizasyona katılmanız faydalı olacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem