31 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Yeni yıla girerken iş yerinizde stratejik Planlama ve organizasyon için çalışmak isteyebilirsiniz. Bitirmeniz gereken çok iş olabilir. Bu sebeple duygularınızı abartılı ifade edebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün Yeni Yıl için eğlence programınızın detayları ile uğraşmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili zorunlu işler çıkabilir. Bu akşam yeme,içme ve eğlencede abartılara dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              

Evinizde yapılması gereken işlerin detayları ile uğraşmak ve plan yapmak için güzel bir gün olacak. Ailenizle birlikte olmak ve evde eğlenmek isteyebilirsiniz. Yeme içmeyi abartmayın.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yılın Son gününde işte yazışma, anlaşma, sözleşme vb konuların detayları ile uğraşabilirsiniz. Yeni yıl tebrikleri için yakın Akrabalarınıza arayarak sevginizi dile getirebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yeni bir yıla girerken finansal durumunuzu gözden geçirmek ve planlama yapmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinize alışveriş yapmak için güzel bir gün ancak aşırı harcamaya dikkat.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün yeni yıl için hedeflerinizi gözden geçirmek ve kendinize yeni bir uzmanlık alanı için eğitim programı seçmek isteyebilirsiniz. Yeni kişilerle tanışabileceğiniz bir yılbaşı sizi bekliyor.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Yılın Son gününde kendi başınıza keyif yapmak ve geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ruhsal çalışmalar ya da mistik konularda araştırma yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Yeni yıla girerken sosyal organizasyonlarda ve ekip çalışmalarında yer almak keyif verecek. Yılbaşını arkadaşlarınızla geçirmek isteyebilirsiniz. Yeme içmeyi abartmayın.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün yılı kapatırken Kariyeriniz ile ilgili değerlendirmeler yapmak ve yıldızınızı parlatacak detayların üzerinden geçmek faydalı olabilir. Son günde fazla çalışma söz konusu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Vizyonunuzu açacak, yeni bir konuda uzmanlaşmak için ilham alabilirsiniz. Kendinize yeni hedefler koyabilir; planlama yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Yeni yıla girerken gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili planlama ve değerlendirme yapmak isteyebilirsiniz. Alışveriş yaparken aşırı harcamalara dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sevdiğinizle birlikte yeni yıl için yapmak istediklerinizi paylaşabilir; ilişkinizi değerlendirebilirsiniz. Sizden daha bilgili bir danışmanın fikrini almak için uygun bir gün olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova