31 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Yeni yıla girerken iş yerinizde stratejik Planlama ve organizasyon için çalışmak isteyebilirsiniz. Bitirmeniz gereken çok iş olabilir. Bu sebeple duygularınızı abartılı ifade edebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün Yeni Yıl için eğlence programınızın detayları ile uğraşmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili zorunlu işler çıkabilir. Bu akşam yeme,içme ve eğlencede abartılara dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              

Evinizde yapılması gereken işlerin detayları ile uğraşmak ve plan yapmak için güzel bir gün olacak. Ailenizle birlikte olmak ve evde eğlenmek isteyebilirsiniz. Yeme içmeyi abartmayın.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yılın Son gününde işte yazışma, anlaşma, sözleşme vb konuların detayları ile uğraşabilirsiniz. Yeni yıl tebrikleri için yakın Akrabalarınıza arayarak sevginizi dile getirebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yeni bir yıla girerken finansal durumunuzu gözden geçirmek ve planlama yapmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinize alışveriş yapmak için güzel bir gün ancak aşırı harcamaya dikkat.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün yeni yıl için hedeflerinizi gözden geçirmek ve kendinize yeni bir uzmanlık alanı için eğitim programı seçmek isteyebilirsiniz. Yeni kişilerle tanışabileceğiniz bir yılbaşı sizi bekliyor.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Yılın Son gününde kendi başınıza keyif yapmak ve geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ruhsal çalışmalar ya da mistik konularda araştırma yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Yeni yıla girerken sosyal organizasyonlarda ve ekip çalışmalarında yer almak keyif verecek. Yılbaşını arkadaşlarınızla geçirmek isteyebilirsiniz. Yeme içmeyi abartmayın.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün yılı kapatırken Kariyeriniz ile ilgili değerlendirmeler yapmak ve yıldızınızı parlatacak detayların üzerinden geçmek faydalı olabilir. Son günde fazla çalışma söz konusu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Vizyonunuzu açacak, yeni bir konuda uzmanlaşmak için ilham alabilirsiniz. Kendinize yeni hedefler koyabilir; planlama yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Yeni yıla girerken gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili planlama ve değerlendirme yapmak isteyebilirsiniz. Alışveriş yaparken aşırı harcamalara dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sevdiğinizle birlikte yeni yıl için yapmak istediklerinizi paylaşabilir; ilişkinizi değerlendirebilirsiniz. Sizden daha bilgili bir danışmanın fikrini almak için uygun bir gün olabilir.