4 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
İş yerinizde hukuki, uluslararası, eğitim ya da seyahat ile ilgili problemler çıkabilir. Sosyal medyada iş ile ilgili yazdıklarınıza dikkat edin. Fikirlerinizi yaratıcı işlere yönlendirmelisiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sevgiliniz ya da çocuklarınızın teknolojik bir ürün isteği fazlasıyla yüksek maliyetli bir hediyeye dönüşebilir. Bugün yaratıcı projelere yoğunlaşarak fazlasıyla verimli bir gün geçirebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eşinizle iletişimde abartılardan uzak durmalısınız. Eviniz ya da aileniz ile ilgili gerçekleştirmek istediğiniz konuları ele alarak faydalı bir gün geçirebilirsiniz. Önceliklendirme yapmalısınız.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yerinizde yerine katılmanız gereken toplantılar, cevaplamanız gereken epostalar ve yapmanız gereken görüşmeler bugüne yığılabilir. Yetiştiremeyeceğiniz işler için söz vermemelisiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Keyif yapmak için aldığınız o teknolojik ürünün düşündüğünüz yetenekleri olmadığını düşünebilirsiniz. Sevdiğiniz ya da çocuklarınızla maddi konularda harcama önceliğinde anlaşmazlık yaşanabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eviniz ya da aileniz için yapmak istediğiniz bir değişikliğe aile içinden onay alamayabilirsiniz. Herkesin birçok fikri olması sebebi ile ortak bir karar alamamanız da söz konusu olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün aldığınız bir haber sizi oldukça huzursuz edebilir. Kafanızda endişelerinizi büyüterek kendinizi üzebilirsiniz. Olayların olumlu tarafını görmeye çalışmalısınız. Fedakarlıklarınız size dönecek.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlarınızla ya da sosyal bir organizasyonda maddi konularda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Çok sesli bir ortamda herkesin aynı anda hem fikir olmasının zor olduğunu kendinize hatırlatın.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili konularda ya da kişilerle konuşmalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün olacak. Diğer kişilerle aynı fikirde olmayabilirsiniz ancak bunu sınırlar içinde anlatmalısınız.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İdeallerinize ulaşmak için birçok fikriniz var. Hangisinden başlayacağınızı bilemiyor olmanız oldukça normal. Bugün kendinize biraz vakit ayırarak kafanızdaki düşünceleri toparlamalısınız.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Arkadaşlarınızla finansal konularda anlaşmak oldukça güç olabilir. Birlikte yatırım yapmak istiyorsanız bugün beyin fırtınası yaparak fikirleri ele alın. Sonraki günlerde harekete geçebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Ortağınızın ya da eşinizin kafa karıştırıcı hali sebebiyle kariyerinizde gelişime konsantre olamadığınızı düşünebilirsiniz. Birlikte çözüm yolları arayarak belki yaratıcı çözümler bulabilirsiniz.
-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova