7 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bu sabah eşinizle yapmak istediğiniz işleri tamamlayabilirsiniz. Öğleden itibaren gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu adımlar atılabilir. Saç kesimi, alışveriş ve estetik konular için verimli olacak.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne başlarken iş Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Akşam için eşinizle romantik bir programa hazır olun. Bekarsanız sosyal bir organizasyona katılmak için harika bir akşam.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bu sabahı hobilerinize, sevdiğinize ya da çocuklarınıza ayırabilirsiniz. Öğleden sonra destek aradığınız işler için görüşme yapmanız ve sonrasında  kendinize bakım vakti yaratmanız faydalı olur.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Evde dekorasyon vb işlerle uğraşarak güne başlayabilirsiniz. Günün ikinci yarısında yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz hobilerinize  uğraşabilirsiniz. Akşam romantik bir program yapmalısınız.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Haftaya başlarken yazılı sözlü cevap bekleyen tüm işleri tamamlayabilirsiniz. Öğleden itibaren ev, Aile önem kazanıyor. Detaylı dekorasyon işleri çıkabilir. Aile ile keyifli bir akşam olacak.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Finansal hesap kitaplar ve yapılması gereken işleri bitirerek güne başlayabilirsiniz. Öğleden itibaren sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabileceğiniz fırsatlar çıkacak.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendi istekleriniz ve hedeflerinize yönelik işlerinizi halledebileceğiniz bir sabah olacak. Öğleden itibaren maddi konularda daha rahat ve güvenli hareket ederek karar  alabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bu Sabahı kendinize dinlenmek için ayırabilirsiniz. Öğleden sonra sosyalleşebileceğiniz, ikili ilişkiler ve  hedeflerinizi ön plana alacağınız bir vakit. Akşama romantik bir plan yapmalısınız.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Haftaya sosyal organizasyonlarda elinizdeki işleri tamamlamakla başlayabilirsiniz. Öğleden itibaren kendinize keyif yapmak için vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Masaj vb iyi gelebilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İşiniz ile ilgili görüşmeler ile haftaya başlayabilirsiniz. Öğleden itibaren sosyal organizasyonlarda ya da toplantılarda yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Romantik bir karşılaşma yaşanabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Hukuki, akademik faaliyetler ya da seyahatlerde ilişkilerde denge arzusunda güne başlıyorsunuz. Öğleden sonra kariyeriniz ile ilgili yaratıcı bir Aktivitede yer alabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah saatlerinde finansal hesaplamalar ile vakit geçirebilirsiniz. Öğleden sonra romantik bir seyahat ya da sanatsal konularda bir eğitime katılmak keyif ve ilham verecek.