7 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bu sabah eşinizle yapmak istediğiniz işleri tamamlayabilirsiniz. Öğleden itibaren gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu adımlar atılabilir. Saç kesimi, alışveriş ve estetik konular için verimli olacak.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne başlarken iş Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Akşam için eşinizle romantik bir programa hazır olun. Bekarsanız sosyal bir organizasyona katılmak için harika bir akşam.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bu sabahı hobilerinize, sevdiğinize ya da çocuklarınıza ayırabilirsiniz. Öğleden sonra destek aradığınız işler için görüşme yapmanız ve sonrasında  kendinize bakım vakti yaratmanız faydalı olur.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Evde dekorasyon vb işlerle uğraşarak güne başlayabilirsiniz. Günün ikinci yarısında yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz hobilerinize  uğraşabilirsiniz. Akşam romantik bir program yapmalısınız.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Haftaya başlarken yazılı sözlü cevap bekleyen tüm işleri tamamlayabilirsiniz. Öğleden itibaren ev, Aile önem kazanıyor. Detaylı dekorasyon işleri çıkabilir. Aile ile keyifli bir akşam olacak.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Finansal hesap kitaplar ve yapılması gereken işleri bitirerek güne başlayabilirsiniz. Öğleden itibaren sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabileceğiniz fırsatlar çıkacak.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendi istekleriniz ve hedeflerinize yönelik işlerinizi halledebileceğiniz bir sabah olacak. Öğleden itibaren maddi konularda daha rahat ve güvenli hareket ederek karar  alabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bu Sabahı kendinize dinlenmek için ayırabilirsiniz. Öğleden sonra sosyalleşebileceğiniz, ikili ilişkiler ve  hedeflerinizi ön plana alacağınız bir vakit. Akşama romantik bir plan yapmalısınız.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Haftaya sosyal organizasyonlarda elinizdeki işleri tamamlamakla başlayabilirsiniz. Öğleden itibaren kendinize keyif yapmak için vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Masaj vb iyi gelebilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İşiniz ile ilgili görüşmeler ile haftaya başlayabilirsiniz. Öğleden itibaren sosyal organizasyonlarda ya da toplantılarda yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Romantik bir karşılaşma yaşanabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Hukuki, akademik faaliyetler ya da seyahatlerde ilişkilerde denge arzusunda güne başlıyorsunuz. Öğleden sonra kariyeriniz ile ilgili yaratıcı bir Aktivitede yer alabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah saatlerinde finansal hesaplamalar ile vakit geçirebilirsiniz. Öğleden sonra romantik bir seyahat ya da sanatsal konularda bir eğitime katılmak keyif ve ilham verecek.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova