8 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bu sabah ortak gelir kaynaklarınızla ilgili hoş görülü ve fedakar davranabilirsiniz. Öğleden itibaren işinizi ilgilendiren finansal konularda otorite sahibi kişilerden destek almanız kolay olacak.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne başlarken duygusal ve sezgisel yoğunluğunuz yüksek olacak. Bu sabah eşinizle romantik vakit geçirebilirsiniz ya da arkadaşlarınızla "bir"lik içinde olabilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda yer almak için güzel bir sabah.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bu sabahı iş yerinizde yaratıcı ya da ilham gerektiren projelere ayırmanız faydalı olur. Kariyeriniz ile ilgili idealist olabilirsiniz. Öğleden sonra finansal konuları çözümlemek için destek alabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yaratıcılığınızı yüksek olacağı bu sabahı keyifli vakit geçirmeye, çocuklara, hobilerinize, sevdiğiniz işlere ayırabilirsiniz. Öğleden sonra eşinizin bir konuda desteğini almak keyif verecek.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ev ve aile ile ilgili konularda sezgileriniz yüksek bir güne başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde ortak gelirleriniz ile ilgili hoş görülü ve fedakar davranabilirsiniz. Akşama doğru bir büyüğün işle ilgili desteğini alabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinizle hassas olduğunuz konuları konuşmak için güzel bir sabah. Karşılıklı hoşgörü ve duyguları ifade etmek tüm kapıları açabilir. Öğleden itibaren Yaratıcılığınızı verimli kullanabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi konularda sezgileriniz oldukça yüksek.  İş yerinizde ilham gerektiren projeler için bu sabahı değerlendirmeniz faydalı olacaktır. Akşama doğru aile büyüklerinden maddi destek alabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Hem duygusal hem romantiksiniz. Çocuklarınıza vakit ayırmak, sanatsal hobilerinizle uğraşmak için güzel bir sabah olacak. Önemli iş görüşmeleri ve yazışmaları için öğleden sonra saatlerini tercih etmelisiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah saatlerinde kendi kendinize vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Öğleden itibaren finansal konularda onay almak daha kolay olacağından bu konularda çalışmanız faydalı olacaktır. Akşam şifa çalışmaları yapılabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal Yardımlaşma organizasyonları ya da diğer dernek vb toplantıları için verimli bir sabah geçirebilirsiniz. Ayrıca şifa çalışmaları yapılabilir. Öğleden sonra otorite figürlerinden destek bulabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bu sabah kariyeriniz ile ilgili yaratıcı bir Aktivitede yer alabilirsiniz. Finansal konularda sezgileriniz yüksek olacağı için gelirleriniz ile ilgili çalışmalara da yer verebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah saatlerinde hukuki, akademik konularda yaratıcı ve sezgisel davranabilirsiniz. Yabancı kültürler ilham kaynağı olabilir. Öğleden sonra sosyal çevrenizden güçlü kişiler destek olabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova