7 Aralık 2015 Pazartesi

8 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bu sabah ortak gelir kaynaklarınızla ilgili hoş görülü ve fedakar davranabilirsiniz. Öğleden itibaren işinizi ilgilendiren finansal konularda otorite sahibi kişilerden destek almanız kolay olacak.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne başlarken duygusal ve sezgisel yoğunluğunuz yüksek olacak. Bu sabah eşinizle romantik vakit geçirebilirsiniz ya da arkadaşlarınızla "bir"lik içinde olabilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda yer almak için güzel bir sabah.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bu sabahı iş yerinizde yaratıcı ya da ilham gerektiren projelere ayırmanız faydalı olur. Kariyeriniz ile ilgili idealist olabilirsiniz. Öğleden sonra finansal konuları çözümlemek için destek alabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yaratıcılığınızı yüksek olacağı bu sabahı keyifli vakit geçirmeye, çocuklara, hobilerinize, sevdiğiniz işlere ayırabilirsiniz. Öğleden sonra eşinizin bir konuda desteğini almak keyif verecek.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ev ve aile ile ilgili konularda sezgileriniz yüksek bir güne başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde ortak gelirleriniz ile ilgili hoş görülü ve fedakar davranabilirsiniz. Akşama doğru bir büyüğün işle ilgili desteğini alabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinizle hassas olduğunuz konuları konuşmak için güzel bir sabah. Karşılıklı hoşgörü ve duyguları ifade etmek tüm kapıları açabilir. Öğleden itibaren Yaratıcılığınızı verimli kullanabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi konularda sezgileriniz oldukça yüksek.  İş yerinizde ilham gerektiren projeler için bu sabahı değerlendirmeniz faydalı olacaktır. Akşama doğru aile büyüklerinden maddi destek alabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Hem duygusal hem romantiksiniz. Çocuklarınıza vakit ayırmak, sanatsal hobilerinizle uğraşmak için güzel bir sabah olacak. Önemli iş görüşmeleri ve yazışmaları için öğleden sonra saatlerini tercih etmelisiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah saatlerinde kendi kendinize vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Öğleden itibaren finansal konularda onay almak daha kolay olacağından bu konularda çalışmanız faydalı olacaktır. Akşam şifa çalışmaları yapılabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal Yardımlaşma organizasyonları ya da diğer dernek vb toplantıları için verimli bir sabah geçirebilirsiniz. Ayrıca şifa çalışmaları yapılabilir. Öğleden sonra otorite figürlerinden destek bulabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bu sabah kariyeriniz ile ilgili yaratıcı bir Aktivitede yer alabilirsiniz. Finansal konularda sezgileriniz yüksek olacağı için gelirleriniz ile ilgili çalışmalara da yer verebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah saatlerinde hukuki, akademik konularda yaratıcı ve sezgisel davranabilirsiniz. Yabancı kültürler ilham kaynağı olabilir. Öğleden sonra sosyal çevrenizden güçlü kişiler destek olabilir.


13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...