9 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Günün ilk saatleri iş ile ilgili finansal konularda gelişime açık, karar almak için şanslı vakitler olacak. Diğer saatlerde yeni bir işe başlamak zor olabilir. Sıra dışı fikirler üzerinde çalışmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabahın erken saatlerinde sevdiğinizle romantik ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Günün geri kalanında gelir dışı kaynaklarınız ile fark yaratmak üzerine inovatif kurgular bulmaya çalışmanız faydalı olur.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Güne başlarken evden çalışmak oldukça verimli olabilir. Bugün yeni bir işe başlamak sonunu getirememenize sebep olabilir. Sosyal çevrenizden sıra dışı bir ortak teklifi gelebilir; gözünüzü dört açın. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabahın ilk saatlerinde yaratıcılığınız yüksek olacak. Özellikle yazma, fikir üretme için bu saatler kullanılabilir. Kariyeriniz ile ilgili konularda farklılığınızı ortaya koyabileceğiniz fırsatlar yaratabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Emlak, ev vb ile ilgili konularda finansal zekanızın kuvvetli olacağı bir sabah. Uluslararası, hukuki ya da akademik bir konuda yaratıcı bir çözüme çok yakınsınız. Bu alanlarda iş fırsatı çıkabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Düşüncelerinizi kağıda dökmek için sabahın ilk saatlerini kullanmanız oldukça faydalı olur. Ailenizle ortak gelirleriniz, emlak yatırımlarınız ile ilgili pek yakında beklenmedik gelişmeler olabilir.  

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güne başlarken maddi konularda yeni fikirler bulabilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi anlatmak için yeni bir yol bulmanız ilişkinizin önünü açacak. Bekarsanız yakın çevreden sıra dışı biri ile tanışabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bu sabah sosyal çevrenizden birinin size bir şey öğretmesi ile güne başlayabilirsiniz. Para kazanmak için yaptığınız işi, çalışma düzeninizi ya da gelir kaynağınızı beklenmedik şekilde değiştirebilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabahın ilk saatlerinde kariyeriniz ile ilgili projelerinizi geliştirmek için çalışabilirsiniz. Bugün yeni bir işe girişmek yerine beyin fırtınası yapmak daha faydalı olabilir. Aşk hayatınız bir sürprizle canlanabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Güne başlarken uluslararası bir iş ya da okulda bir takım çalışması için verimli bir çalışma yapabilirsiniz. Sabahın ilk saatleri dua, meditasyon vb grup çalışmaları için de faydalı olacak. Aileniz hakkında bir sır ortaya çıkmak üzere.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili finansal konuları çözümlemek için erken sabah saatlerini tercih etmelisiniz. Arkadaşlarınızdan birinden alacağınız beklenmedik bir haber ile kısa bir seyahate çıkmanız gerekebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah saatlerinde eşinizle ideallerinizi, hayattan isteklerinizi paylaşarak güne başlayabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili birinin desteği ile gelirlerinizde sıra dışı artışlar gözlemleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyun.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova