1 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Yeni yıla başlarken sabah, kariyeriniz ile ilgili konularda olumlu haberler alabilir; yazışmalar, görüşmeler yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinize romantik bir mola vermek keyifli olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güne başlarken çocuklarınız ya da sevdiğinize ideal ve hedefleriniz ile ilgili fikirlerinizi aktarabilirsiniz. Öğleden sonra işinizde yatırım vb ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Yılın ilk sabahında evinizde ailenizle sohbet etmek, fikir alışverişinde bulunmak keyif verecek. Öğleden itibaren eşinizle romantik bir program yapabilir; hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu sabah eş ya da ortağınızla entelektüel paylaşımlarda bulunmaktan keyif alacaksınız. Bir sözleşme ile ilgili haber gelebilir. Evde arkadaşlarınızı ağırlayabileceğiniz bir öğleden sonra olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yılın ilk sabahında kendinizi şımartmak ve hayatın tadını çıkarmak için para harcayabilirsiniz. Günün ikinci yarısında romantik bir kısa seyahate çıkabilir; sanatsal bir aktiviteye katılabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Yeni yıla girerken sevdiğinizle ve çocuklarınızla duygularınızı açıkça paylaşabilir ve fikirlerinize destek alabilirsiniz. Öğleden sonra eviniz ya da aileniz için alışverişe çıkabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bu sabah, yeni yılın rehaveti ile, evinizde oturmak ve bir kitap okumak keyif verebilir. Öğleden itibaren sevdikleriniz, kardeşleriniz, yakın akrabalarınız ile bir araya gelmek isteyebilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Yılın ilk sabahında arkadaşlarınızla telefonda görüşmek ya da birlikte kısa bir seyahate çıkmak isteyebilirsiniz. Öğleden itibaren kendinizi şımartmak, online alışveriş yapmak isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yeni yıla girerken finansal hedefleriniz üzerinde kafa yoracağınız bir sabah geçirebilirsiniz. Öğleden sonra arkadaşlarla birlikte keyifli programlar yapmak için uygun bir zaman olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Güne başlarken ideal, duygu ve fikirlerinizi sevdiklerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Öğleden itibaren kendi başınıza vakit geçirmek ve hedeflerinizi değerlendirmek faydalı olabilir. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Yılın ilk sabahında bilmediğiniz ya da tanımadığınız bir akrabadan maddi bir konuda haber alabilirsiniz. Benzer hayat felsefelerini paylaştığınız arkadaşlarla keyifli bir öğleden sonra olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Yeni yıla girerken eşiniz ve arkadaşlarınızla bol sohbetli bir programlar güne başlayabilirsiniz. Günün ikinci yarısında işiniz ile ilgili finansal konuları çözebileceğiniz birileri ile görüşebilirsiniz.

 

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem