10 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları & Oğlak Burcunda Yeni AyYılın ilk Yeni Ay'ı Oğlak Burcunda gerçekleşecek. Yeni Ay'lar tohum ekme, niyet etme, hedef belirleme zamanlarıdır.

Bu Yeni Ay, geçtiğimiz günlerde yaşadığımız elektrikli ve çatışmalı etkiyi yeniden tetikliyor. Hem de en derinden.. Duygularımız ve değerlerimizden.. Devrim niteliğinde köklü değişiklikler yapmak için ta derinlerden bir dürtü hissedebilirsiniz. 

Oğlak Burcunun sembolü olan sevgili "Oğlak" zirveye, hedefine "en mükemmel" şekilde ulaşmak için hedef ve strateji geliştirip hareket etmek isteyecek. 

Oldukça kuvvetli ve dönüştürücü bir enerji💫🙏 Peki ya gökyüzünde bu kadar geri harekette gezegen ile yeni adımlar atabilecek miyiz? 

Tabii ki bilgi, inanç, iletişim, zihin, akıl, mantık, üst bilinç, felsefe gibi konuları temsil eden iki gezegen geri harekette iken daha duygusal kararlar alabileceğimiz aşikar. Ancak yine de en mükemmel ve doğru olana hareket edebilmek için beklemek gerektiğini içinizde hissedebilirsiniz. 


Koyun niyetlerinizi, belirleyin hedeflerinizi, eskilerin üstünden geçin ve değerlerinizle örtüşüyor mu? Bakın... Size hizmet etmeyen hedeflerden arınma ve kendi doğru yolunuzu bulma konusunda Oğlak Yeni Ay'ının ışığı/karanlığı aydınlatsın sizi!


Sevgiyle,

Ayşegül Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Oğlak Burcu Yeni Ayı ile Kariyerinizde köklü değişiklikler yapmak için güçlü istek duyabilirsiniz. Stratejinizi değerlendirmenin tam zamanı, harekete geçmek için ay sonunu beklemelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yeni bir eğitime başlamak, uluslararası bir proje ya da hukuki bir konuda harekete geçmek için stratejiler geliştirebilirsiniz. Oğlak Burcu Yeni Ayı ile planlama faydalı olacaktır.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Oğlak Burcunda Yeni Ay ile ortak gelir ya da kredi, sigorta vb gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili köklü değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Harekete geçmek için ay sonunu beklemelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Geleceğe yönelik ortaklıklar ya da aldığınız danışmanlıklar ile ilgili köklü değişiklikler, yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Oğlak Burcunda Yeni Ay ile stratejilerinizi değerlendirebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün gerçekleşen Yeni Ay ile günlük yaşantınızda köklü, stratejik değişiklikler yapmak ve hayatınızı daha iyi yönetmenin yollarını arayabilirsiniz. Çalışma ortamınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Oğlak Burcunda gerçekleşen Yeni Ay aşk hayatınızda yeni bir sayfa açma arzunuzu yükseltebilir. Hayattan zevk aldığınız şeyleri, tatil, hobi,aşk vb, daha ciddiyetle ele almak isteyebilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evinizde köklü değişiklikler yapmak için kolları sıvamak isteyebilirsiniz. Bugün gerçekleşen Yeni Ay ile plan, programınızı yapmaya başlayın. Ay sonuna doğru harekete geçebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Yeni bir eğitime başlamak ya da kendi bilgilerinizi paylaşmak için adım atmak isteyebilirsiniz. Oğlak Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile okült konularda bir eğitim düşünebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelir kaynaklarınızla ilgili köklü değişiklikler yapma arzusunda olabilirsiniz. Bugün Oğlak Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile yeni bir yatırım planı ya da gelir modeli düşünmeye başlayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yeni yıla yeni stratejiler düşünmenin tam zamanı. Bugün burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay ile kendinizi geliştirmek için kuvvetli hedefler koyabilir ve stratejiler üzerinde çalışabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün Oğlak Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile kendinize biraz vakit ayırıp arınma ve dinlenme için fırsat yaratmak isteyebilirsiniz.  Kendinizi yavaşlatmak için ciddi bir program yapın.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Umutlarınız ve isteklerinizi değiştirmek ve yeni stratejiler üretmek için Oğlak Burcunda Yeni Ayın enerjisinden yararlanabilirsiniz. Bir iş organizasyonuna katılmak faydalı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova