11 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Haftanın ilk üç günü Akademik, hukuki ya da uluslararası alanda şaşırtıcı biri ile tanışabilirsiniz. Sevdiğinizle süpriz bir uzak romantik seyahat mümkün. Sosyal medyada da sürprizlere açık olun.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklarla ilgili beklenmedik ve olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Önümüzdeki üç gün boyunca Eş ya da ortağınızın sizden habersiz yaptığı yatırımın başarısını öğrenebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Sosyal çevrenizden biri sizi şaşırtarak aşkını ilan edebilir. Önümüzdeki üç gün boyunca sosyal organizasyonlarda boy  göstermeniz faydalı olacaktır. İş ya da özel, beklenmedik tanışıklıklar olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşte şaşırtıcı bir gelişme ile günlük rutininizi sevdiğiniz ve arzu ettiğiniz bir hale getirebilirsiniz. Bir kadının desteği ile Kariyerinizde beklenmedik bir atak yapabilirsiniz. Olumlu maddi geri dönüşü olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aşka açık olun! Haftanın ilk üç gününde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik bir şekilde hayatınıza biri girebilir ya da sevdiğiniz Size romantik sürprizler yaparak sizi şaşırtabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Önümüzdeki üç gün boyunca ailenizle ya da eviniz ile ilgili beklenmedik mutlu gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir ev ya da emlak fırsatı ya da Ailenize yeni bir bireyin katılacağı haberi ile şaşırabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evliyseniz Eşinizin romantik sürprizler başınız dönebilir. Önümüzdeki üç gün sevginizi dile getirmek ve aşk tazelemek için şaşırtıcı yollar seçebilirsiniz. Sürpriz kısa seyahatler çıkabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gelirlerinizle ilgili bereketli sürprizler sizi bekliyor. İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile olumlu finansal getiriler alabileceğiniz bir üç gün olacak. Parayı kazanmak için yaratıcılığınızı kullanın.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bu hafta Hiç beklemediğiniz bir anda sürpriz bir karşılaşma ile hayatınıza aşk girebilir. Birlikteliğiniz varsa önümüzdeki üç gün boyunca sevdiğinizi romantik sürprizlerle şaşırabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Haftaya güzel duygularla başlıyorsunuz. Çarşamba gününe kadar Aileniz için yaptığınız Fedakarlıkların hoş ve şaşırtıcı geri dönüşleri ile mutlu olabilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Önümüzdeki üç gün boyunca sosyal organizasyonlarda şaşırtıcı ve beklenmedik kişilerle tanışabilirsiniz. Bu sürpriz bir romantik ilişkinin başlangıcı olabileceği gibi önemli bir iş bağlantısı da olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili tanışacağınız önemli biri yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. Size beklenmedik fırsatlar sunabilecek. Yaratıcı bir sektörde çalışıyorsanız ünlenebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova