12 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Günün ilk saatlerinde enerjik ve inovatif fikirlerimizi ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Gün boyunca özgürlüğünüz, sosyal ilişkiler, özgünlük ön planda olacak. Yeni bir adım atmak zor olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gece yarısından itibaren kariyeriniz ile ilgili sıra dışı ya da teknolojik fikirler bulabilirsiniz. Gün içinde iş ile ilgili elinizdeki işleri toparlamaya çalışmak ve mevcut programı uygulamak faydalı olacaktır. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal medya ile ilgilenerek güne başlayabilirsiniz. Gün boyunca eğitim, iletişim, medya, seyahat işlerinizi tamamlamak için çalışabilirsiniz. Yeni girişimlerin havada kalabileceği bir gün.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Günün ilk saatlerinde kariyeriniz ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirlerinizde düzenlemeler yaparak günü geçirebilirsiniz. İdealist tavırlara dikkat etmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İkili ilişkilerinizde romantik sürprizlerle keyifli bir güne başlangıç yapabilirsiniz. İdealist ve kendi özgürlüğünüzün ön planda olacağı bugünde karşılıklı diyalog ile anlaşmak kolay olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Günün ilk saatlerinde ev ve ailenizin günlük düzeni ile ilgili, maddi güzel bir sürpriz olabilir. Günlük işlerinizi toparlamak ve haftanın şanslı günlerine hazırlanmak isteyebilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Romantik sürprizlerle güne tatlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Sabaha karşı saatlerinden itibaren özgünlüğünüzü ortaya koyabileceğiniz hobilere ve yaratıcı çalışmalara vakit ayırabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Güne başlarken ailenizden ya da evinizle ilgili bereketli, günlük rutininizi değiştirecek bir haber alabilirsiniz. Gün içinde evinizi temizlemeniz ve havalandırmanız faydalı olacaktır.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yakın arkadaşlarla kalabalık ortamlarda keyifle güne başlayabilirsiniz. Şaşırtıcı, romantik sürprizler yaşanabilir. Elinizdeki yazışmaları, yapılacak telefon görüşmelerini tamamlamalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Günün ilk saatlerinde ailenizden maddi bir konuda şaşırtıcı bir haber duyabilirsiniz. Gün boyunca finansal durumunuzu gözden geçirmek isteyebilirsiniz; yeni bir adım atmak için uygun olmayabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Arkadaşlarınızla yaptığınız bir program günün ilk saatlerinde romantik bir sürprize dönüşmüş olabilir. Gün boyunca iş fikirlerinizi, hayallerinizi, ideallerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün kendi fikirlerinizi toparlamak, değerlendirmeler yapmak için yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Dinlenmek ve kendinizi şımartmak isterseniz tıbbi masajlardan bugün verim faydalanabilirsiniz. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova