13 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz için doğru yerde doğru zamanda olabilirsiniz. Sürpriz fırsatlar çıkabilir. İş arıyorsanız potansiyel görüşmeler yapabilirsiniz. Süreci tamamlamak için ay sonunu beklemelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Aşktan yana şanslı, İkili ilişkilerde motivasyon ve cesaretinizin yüksek olacağı bir gün. Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili beklenmedik, gizli kalmış güzel haberler ortaya çıkabilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
İş yerinizde hareketli ve motive bir gün olacak. Ailenizle ortak gelirleriniz ve emlak gibi gelir dışı kaynaklarınızla ilgili gelişime yönelik adımlar atılabilir. Eşinizin sürprizine hazırlıklı olun.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Romantik ve yaratıcı konularda Risk almaya meyillisiniz. Uluslararası finansal spekülatif konularda cesur davranabilirsiniz. Eş ve ortağınızla geleceği konuşmak için yılın en iyi günü olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde bir üstünüzün desteği ile gelirlerinizde olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Aile içinde ortak gelirler ile ilgili hareketlilik olabilir. Romantik sürprizlere hazır mısınız?

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinizle en derin planlarınızı konuşmak için motive olabilirsiniz. Yaratıcılığınızın hayli yüksek olacağı bugün kendi fikirlerinizi adeta yeniden yaratabilirsiniz. Evde romantik  sürprizler olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Para kazanmak için motive ve Risk almak için cesur davranabilirsiniz. Merkür'ün retro hareketini unutmayın. Eşinizle romantik, sürpriz bir kısa seyahate çıkmak isteyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile süpriz gelirler elde edebilirsiniz. Enerjinizi yaratıcı projeler ve çocuklarınıza odaklamak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizden gelişiminiz için fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ve maddi durumunuz ile ilgili olumlu gelişmeler kaydedebileceğiniz bir gün. Aileniz için bazı Fedakarlıklar yapmak söz konusu olabilir. Romantik sürprizlere açık olun.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Arkadaşlarınızla kısa bir seyahat ya da ekiplerle hareketli bir gün geçebilir. Gelişiminiz için yeni bir eğitime karar verebilirsiniz. Uluslararası bir konuda otorite olarak sizin fikriniz alınabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili riskli almaya ve araştırmaya motive bir gün olacak. Ev ya da ailenizle ilgili şaşırtıcı gelişmeler var. Gelir dışı kaynaklarla ilgili bir aile büyüğünün gizli desteğini alabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili güzel bir bağlantı kurmanız, gelirleriniz ile ilgili sürpriz gelişmelere yol açabilir. Sosyal çevrenizden güçlü birinin desteği ile yeni bir ortaklık kolları sıvayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova