13 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz için doğru yerde doğru zamanda olabilirsiniz. Sürpriz fırsatlar çıkabilir. İş arıyorsanız potansiyel görüşmeler yapabilirsiniz. Süreci tamamlamak için ay sonunu beklemelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Aşktan yana şanslı, İkili ilişkilerde motivasyon ve cesaretinizin yüksek olacağı bir gün. Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili beklenmedik, gizli kalmış güzel haberler ortaya çıkabilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
İş yerinizde hareketli ve motive bir gün olacak. Ailenizle ortak gelirleriniz ve emlak gibi gelir dışı kaynaklarınızla ilgili gelişime yönelik adımlar atılabilir. Eşinizin sürprizine hazırlıklı olun.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Romantik ve yaratıcı konularda Risk almaya meyillisiniz. Uluslararası finansal spekülatif konularda cesur davranabilirsiniz. Eş ve ortağınızla geleceği konuşmak için yılın en iyi günü olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde bir üstünüzün desteği ile gelirlerinizde olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Aile içinde ortak gelirler ile ilgili hareketlilik olabilir. Romantik sürprizlere hazır mısınız?

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinizle en derin planlarınızı konuşmak için motive olabilirsiniz. Yaratıcılığınızın hayli yüksek olacağı bugün kendi fikirlerinizi adeta yeniden yaratabilirsiniz. Evde romantik  sürprizler olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Para kazanmak için motive ve Risk almak için cesur davranabilirsiniz. Merkür'ün retro hareketini unutmayın. Eşinizle romantik, sürpriz bir kısa seyahate çıkmak isteyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile süpriz gelirler elde edebilirsiniz. Enerjinizi yaratıcı projeler ve çocuklarınıza odaklamak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizden gelişiminiz için fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ve maddi durumunuz ile ilgili olumlu gelişmeler kaydedebileceğiniz bir gün. Aileniz için bazı Fedakarlıklar yapmak söz konusu olabilir. Romantik sürprizlere açık olun.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Arkadaşlarınızla kısa bir seyahat ya da ekiplerle hareketli bir gün geçebilir. Gelişiminiz için yeni bir eğitime karar verebilirsiniz. Uluslararası bir konuda otorite olarak sizin fikriniz alınabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili riskli almaya ve araştırmaya motive bir gün olacak. Ev ya da ailenizle ilgili şaşırtıcı gelişmeler var. Gelir dışı kaynaklarla ilgili bir aile büyüğünün gizli desteğini alabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili güzel bir bağlantı kurmanız, gelirleriniz ile ilgili sürpriz gelişmelere yol açabilir. Sosyal çevrenizden güçlü birinin desteği ile yeni bir ortaklık kolları sıvayabilirsiniz.