14 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi hayata geçirmek ve basamakları çıkmak için fırsatlar yakalayabileceğiniz bir gün olacak. Farklı pozisyon ya da iş ile ilgili haber alabilir; görüşme yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hayat felsefenizi ve geleceğe yönelik hedeflerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. Akademik ya da uluslararası konularda yaratıcılığınız yüksek olacak. Sevdiğinizle birlikte hedef koyabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              

Gelir dışı kaynak ve ortak kazanılan gelirleriniz ile ilgili fikirlerinizi hayata geçirmek için hareket edebilirsiniz. Ailenizden cömert bir destek alabilirsiniz. Hesaplamaları dikkatli yapmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Stratejik iş ortaklıkları ve danışmanlarla işinizi geliştirme fırsatları bulabileceğiniz bir gün olacak. Eşiniz ile geleceğe yönelik hedeflerinizi ve fikirlerinizi paylaşabilir; üzerinde anlaşabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde hedef ve fikirlerinizi üstleriniz ile paylaşarak gelirlerinizi arttırmanın yollarını arayabilirsiniz. Ayrıca sağlığınız ve günlük hayatınızı düzenlemenin tam zamanı.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sevdiğinizle özel ilişkinizde ve çocuklarınızla ilgili fikirlerinizi hayata geçirmek için gerekli desteği alabileceğiniz bir gün olacak. Evlilik ya da çocuk sahibi olmayı konuşabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Evinizde yapmayı düşündüğünüz değişiklikler için kolları sıvayabilirsiniz. Hedeflerinizi ve isteklerinizi ailenizle paylaşmak ve birlikte plan yapmak için güzel bir gün. Yaratıcılığınız yüksek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Hayallerinizi ve ümitlerinizi hayata geçirmek için strateji geliştirip, fikirlerinizi başkalarına aktarmak için güzel bir gün olacak. Yakın Akrabalarınıza destek olmanız gerekebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili gelişime açık bu dönemde finansal stratejiler geliştirmek ve gelirlerinizi düzenlemek için harika bir gün. Geleceğe yönelik maddi hedeflerinizi gözden geçirin.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kişisel gelişiminiz için geleceğe yönelik yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Akademik bir programa başlayabilir ya da uluslararası bir projeye dahil olabilirsiniz. Uzak seyahatler planlanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirlerinizi geliştirmek için gizli stratejik projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Bilinçaltı ve ruhsal çalışmalar yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Stratejik iş ortakları ile ya da yeni ortaklıklar yapmak üzere aynı hedefe yürüyen kişilerle biraraya gelebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşırsanız sizi geliştirecek bir ortaklık söz konusu olabilir.