14 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi hayata geçirmek ve basamakları çıkmak için fırsatlar yakalayabileceğiniz bir gün olacak. Farklı pozisyon ya da iş ile ilgili haber alabilir; görüşme yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hayat felsefenizi ve geleceğe yönelik hedeflerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. Akademik ya da uluslararası konularda yaratıcılığınız yüksek olacak. Sevdiğinizle birlikte hedef koyabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              

Gelir dışı kaynak ve ortak kazanılan gelirleriniz ile ilgili fikirlerinizi hayata geçirmek için hareket edebilirsiniz. Ailenizden cömert bir destek alabilirsiniz. Hesaplamaları dikkatli yapmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Stratejik iş ortaklıkları ve danışmanlarla işinizi geliştirme fırsatları bulabileceğiniz bir gün olacak. Eşiniz ile geleceğe yönelik hedeflerinizi ve fikirlerinizi paylaşabilir; üzerinde anlaşabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde hedef ve fikirlerinizi üstleriniz ile paylaşarak gelirlerinizi arttırmanın yollarını arayabilirsiniz. Ayrıca sağlığınız ve günlük hayatınızı düzenlemenin tam zamanı.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sevdiğinizle özel ilişkinizde ve çocuklarınızla ilgili fikirlerinizi hayata geçirmek için gerekli desteği alabileceğiniz bir gün olacak. Evlilik ya da çocuk sahibi olmayı konuşabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Evinizde yapmayı düşündüğünüz değişiklikler için kolları sıvayabilirsiniz. Hedeflerinizi ve isteklerinizi ailenizle paylaşmak ve birlikte plan yapmak için güzel bir gün. Yaratıcılığınız yüksek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Hayallerinizi ve ümitlerinizi hayata geçirmek için strateji geliştirip, fikirlerinizi başkalarına aktarmak için güzel bir gün olacak. Yakın Akrabalarınıza destek olmanız gerekebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili gelişime açık bu dönemde finansal stratejiler geliştirmek ve gelirlerinizi düzenlemek için harika bir gün. Geleceğe yönelik maddi hedeflerinizi gözden geçirin.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kişisel gelişiminiz için geleceğe yönelik yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Akademik bir programa başlayabilir ya da uluslararası bir projeye dahil olabilirsiniz. Uzak seyahatler planlanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirlerinizi geliştirmek için gizli stratejik projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Bilinçaltı ve ruhsal çalışmalar yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Stratejik iş ortakları ile ya da yeni ortaklıklar yapmak üzere aynı hedefe yürüyen kişilerle biraraya gelebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşırsanız sizi geliştirecek bir ortaklık söz konusu olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem