15 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah saatlerinden itibaren kendinizi daha enerjik ve motive hissedebilirsiniz. İşinizi ve kariyerinizi geliştirmek için fikir üretmek; iş arkadaşlarınızla birlikte beyin fırtınaları yapmak için güzel bir gün olacak. Akşam saatlerinde otorite figürlerinden hedefleriniz için destek alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün eski bir sevgiliden haber alabilirsiniz. Yaratıcılığınızın ve hayal gücünüzün yüksek olacağı bugünde farklı kültürlerden ya da farklı hayat felsefelerini benimsemiş kişlerle biraraya gelmek vizyonunuzu genişletebilir. Kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Geçmişte başvurduğunuz bir ev kredisi ya da kiraya vermeye çalıştığınız ev ile ilgili gelişmeler olabilir. Eğer evinizde değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız maliyeti ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizden bir hayaliniz için destek alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili motive ve risk almaya meyilli olabilirsiniz. Eş ya da ortağınızla konuşmak ve fikirlerinizi paylaşmak ilişkinize olan inancınızı arttırabilir. Ortaya çıkan yeni bir fikir ile gelişminiz için bir eğitime katılma planı yapabilirsiniz. Sosyalleşmek için güzel bir gün.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde yapacağınız beyin fırtınaları ve görüşmeler ile gelirlerinizi arttırmak için yeni fikirler bulabilirsiniz. Altınızda çalışan kişlerin eskiden önermiş olduğu fikrileri yeniden düşnmenin tam zamanı. Ayrıca eski bir müşterinizle de biraraya gelmek iyi bir fikir olabilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün kuvvetli olacağı bugünde bir hobinizi işe çevirmeyi düşünüyorsanız yeni fikirler bulabilirsiniz. İlham gücünüzü kullanarak şansınızı doğru kullanmalısınız. Akşam saatlerinde bir aile büyüğünüzün maddi desteği motive edebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ailenizle önceden yapmış olmanız gereken konuşmaları yapmak ve hoşgörüyle hareket edebilmek için güzel bir gün. Ayrıca evden çalışmak veriminizi arttırabilir. Akşamdan itibaren eş ya da ortağınızla önemli yazılı evrak, sözleşme için destek alabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Hayal ve umutlarınızı hayata geçirmek için paylaşmanın tam zamanı. İnanç ve fikirlerinizi başkalarına rahatlıkla aktarabilirsiniz. Ancak eski fikirlere tutunmak yerine açık görüşlü olmaya çalışmalısınız. İş yerinde enerjik bir günün ardından akşam finansal bir onay alabilirisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili fırsatları ve maddi boyutlarını konuşma fırsatı bulabileceğiniz bir gün olacak. Merkür ve Jüpiter’in geri harekette olması sebebi ile temkinli davranmanızda fayda var. İş planlarını ve stratejilerini dikkatlice gözden geçirmeli.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kendinizi geliştirmek ve hayallerinizi gerçekleştrimek için planlar yapmanın tam zamanı. O çok görmek istediğiniz yeni şehir, ülke ya da istediğiniz eğitim için organizasyonunuzu yapın. Yeni deneyim ve fikirlere açık olmalısınız. Ev ile ilgili bir konuda aile büyükleri destek olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

En gizli ve derinde kaldığını düşündüğünüz konuları araştırmak için güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bu ailenizle ilgili bir bilgi ya da metafizik bir konu ile ilgili merakınız olabilir. Büyük resmi görmeye odaklanacaksınız. Düşüncelerinizde tutucu olmayın.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Eşinizle hayallerinizi ve umutlarınızı paylaşarak ilişkinize olan inancınızı arttırabileceğiniz bir gün olacak. Para kazanmak için motivasyonuzun yüksek, finansal risk almak için cesur davranabileceğiniz bir gün. Akşam saatlerinde bir üstünüzden finansal destek alabilirsiniz. 


 

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem