16 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün kariyer ile ilgili güçlü kişilere karşı agresif tavırlar ve tepkisel davranışlar çatışmalara yol açabilir. Öğle saatleri ilişkiler açısından daha uyumlu. Ancak akşam ego savaşlarına dikkat.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gün boyunca kendi içinizde agresif ve huzursuz olabilirsiniz. Öğle saatlerinde gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili faydalı adımlar atabilirsiniz. Akşam gerginliklere dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Arkadaşlarınızla maddi konularda çatışmalardan, agresif tavırlardan uzak durmalısınız. Özellikle ortak gelirleriniz ile ilgili hayallerinizi ortaklarınıza baskılamaktan çekinmelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili aceleci ve agresif tavırlarınız ortaklarınız ya da eşiniz tarafından hoş karşılanmayabilir. Sabah ve akşam saatleri ego çatışmalarına açık olacağından dikkatli olmakta fayda var.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinde bir üstünüzün stratejik önerisini kişisel alarak tepkisel davranabilirsiniz. Öğlen romantik ya da çocuklarla keyifli geçse de akşam ideallerinizi savunurken ego çatışmaları yaşanabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Finansal konularda köklü değişimler yaratabilecek riskler almaya meyilli olduğunuz bir gün. Oldukça gergin ve tepkisel davranabilirsiniz. Beklenmedik gelişmeleri kabul edin ama ay sonunu bekleyin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişki ve ortaklıklar ile ilgili cesaretiniz ya da cüretiniz aile büyükleri tarafından hoş karşılanmayabilir ya da ailede köklü değişimlere yol açabilir. Ego çarpışmalarına dikkat.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde cesur tavırlarınız üstlerinizle iletişimde problemler yaratabilir. Beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Öğle saatlerinde kendinizi şımartmak için kuaför, spor vb fırsat yaratabilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün maddi konular ve egosantrik tepkiler sebebi ile beklenmedik bir şekilde sevdiğiniz ve çocuklarınız konusunda yalnız hissedebilirsiniz. Ani maddi kararlar vermekten kaçınmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün, özellikle sabah saatlerinde, evde beklenmedik gelişmeler sebebi ile aile bireyleri ile çatışmalara girebilirsiniz. Tepkisel davranışlar yerine sürpriz fırsatları görmeye çalışmalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Seyahat ve iletişimde beklenmedik durumlara karşı dikkatli olmanız gereken bir gün sizi bekliyor. Öğlen arkadaşlarla keyifli bir program yapılabilir. Akşam yine gerginlik söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Beklenmedik finansal bir gider ya da gelir ile ilgili konu sizi oldukça şaşırtabilir. Arkadaşlarınızdan biri ile bu konuda ego çatışmalarına girebilirsiniz. Öğle saatlerinde işten biri rahatlatabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova