16 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün kariyer ile ilgili güçlü kişilere karşı agresif tavırlar ve tepkisel davranışlar çatışmalara yol açabilir. Öğle saatleri ilişkiler açısından daha uyumlu. Ancak akşam ego savaşlarına dikkat.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gün boyunca kendi içinizde agresif ve huzursuz olabilirsiniz. Öğle saatlerinde gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili faydalı adımlar atabilirsiniz. Akşam gerginliklere dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Arkadaşlarınızla maddi konularda çatışmalardan, agresif tavırlardan uzak durmalısınız. Özellikle ortak gelirleriniz ile ilgili hayallerinizi ortaklarınıza baskılamaktan çekinmelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili aceleci ve agresif tavırlarınız ortaklarınız ya da eşiniz tarafından hoş karşılanmayabilir. Sabah ve akşam saatleri ego çatışmalarına açık olacağından dikkatli olmakta fayda var.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinde bir üstünüzün stratejik önerisini kişisel alarak tepkisel davranabilirsiniz. Öğlen romantik ya da çocuklarla keyifli geçse de akşam ideallerinizi savunurken ego çatışmaları yaşanabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Finansal konularda köklü değişimler yaratabilecek riskler almaya meyilli olduğunuz bir gün. Oldukça gergin ve tepkisel davranabilirsiniz. Beklenmedik gelişmeleri kabul edin ama ay sonunu bekleyin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişki ve ortaklıklar ile ilgili cesaretiniz ya da cüretiniz aile büyükleri tarafından hoş karşılanmayabilir ya da ailede köklü değişimlere yol açabilir. Ego çarpışmalarına dikkat.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde cesur tavırlarınız üstlerinizle iletişimde problemler yaratabilir. Beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Öğle saatlerinde kendinizi şımartmak için kuaför, spor vb fırsat yaratabilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün maddi konular ve egosantrik tepkiler sebebi ile beklenmedik bir şekilde sevdiğiniz ve çocuklarınız konusunda yalnız hissedebilirsiniz. Ani maddi kararlar vermekten kaçınmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün, özellikle sabah saatlerinde, evde beklenmedik gelişmeler sebebi ile aile bireyleri ile çatışmalara girebilirsiniz. Tepkisel davranışlar yerine sürpriz fırsatları görmeye çalışmalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Seyahat ve iletişimde beklenmedik durumlara karşı dikkatli olmanız gereken bir gün sizi bekliyor. Öğlen arkadaşlarla keyifli bir program yapılabilir. Akşam yine gerginlik söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Beklenmedik finansal bir gider ya da gelir ile ilgili konu sizi oldukça şaşırtabilir. Arkadaşlarınızdan biri ile bu konuda ego çatışmalarına girebilirsiniz. Öğle saatlerinde işten biri rahatlatabilir.