17 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah saatlerinden itibaren maddi, manevi refah ve güvenin ön planda olacağı bir gün sizi bekliyor. Akşam gerginlik yaşanabilir ancak gün boyunca hoşgörüyle hareket edebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün kendi rahat ve huzur isteğiniz ön planda olacak. Akşama doğru ikili ilişkilerde duygusal gerginlikler yaşanabilir. İnada bindirmemeye ve hoşgörülü davranmaya çalışmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              

Gün boyunca kendi başınıza keyif yapmak arzusu içinde olabilirsiniz. Günlük işleri düzenlemek için iş yeri ya da evde harekete geçirmeye çalışan biri olursa kolay taviz vermeyebilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arkadaşlarınızla birlikte rahat ve keyifli organizasyonlar yaparak, anın tadını çıkarma arzusunda olacağınız bir gün. Akşama doğru sevdiğiniz ile bir konuda inatlaşma söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyeriniz ile ilgili kendinizi güvende ve rahat hissetmek istiyorsunuz. Akşam saatlerinde Ailenizden bu konuda rezistans görebilirsiniz. Tepkisel yaklaşım olayları çözmeye ek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Keyifli ve huzurlu bir pazar günü olacak. Akşam saatlerine doğru güvendiğiniz ve huzur duyduğunuz ideallerinizi yakın çevrenizden biri tersine ikna etmeye çalışarak sizi zorlayabilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili konularda kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bir gün. Daha fazla gelir için agresif tavırlar çatışmalara yol açabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Eşinizin ve ortağınızın varlığı ve desteği ile duygusal olarak kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Akşama doğru kendi hedefleriniz için agresif yaklaşımınız çatışma yaratabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kendinizi şımartmak ve günlük rutininizde huzur bulma arzusunda olacağınız bir gün. Akşama doğru stres baskı yaratabilir. Dinlenmek ve dinginleşmek için dua, meditasyon vb yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yeme, içme ve sevdiklerinizle keyif yapma arzusu bugün ön planda olacak. Akşama doğru arkadaşlarınızdan biri duygularınıza dokunacak bir hareket yaparak gerginlik yaratabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Evde ve aileyle keyifli vakit geçirmek mutlu edecek. Akşama doğru Kariyeriniz ile ilgili yapılması gereken bir iş ya da söylenen bir söz stres yaratabilir. Huzurunuzun bozulmasına izin vermeyin.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Yakın Akrabalarınız ve kardeşlerinizle birlikte keyifli bir kısa seyahat yapmak huzur verebilir. İletişimde agresif tavırlar akşam saatlerinde inat ve zorlama ile çatışmaya dönüşebilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova