17 Ocak 2016 Pazar

17 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah saatlerinden itibaren maddi, manevi refah ve güvenin ön planda olacağı bir gün sizi bekliyor. Akşam gerginlik yaşanabilir ancak gün boyunca hoşgörüyle hareket edebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün kendi rahat ve huzur isteğiniz ön planda olacak. Akşama doğru ikili ilişkilerde duygusal gerginlikler yaşanabilir. İnada bindirmemeye ve hoşgörülü davranmaya çalışmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              

Gün boyunca kendi başınıza keyif yapmak arzusu içinde olabilirsiniz. Günlük işleri düzenlemek için iş yeri ya da evde harekete geçirmeye çalışan biri olursa kolay taviz vermeyebilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arkadaşlarınızla birlikte rahat ve keyifli organizasyonlar yaparak, anın tadını çıkarma arzusunda olacağınız bir gün. Akşama doğru sevdiğiniz ile bir konuda inatlaşma söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyeriniz ile ilgili kendinizi güvende ve rahat hissetmek istiyorsunuz. Akşam saatlerinde Ailenizden bu konuda rezistans görebilirsiniz. Tepkisel yaklaşım olayları çözmeye ek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Keyifli ve huzurlu bir pazar günü olacak. Akşam saatlerine doğru güvendiğiniz ve huzur duyduğunuz ideallerinizi yakın çevrenizden biri tersine ikna etmeye çalışarak sizi zorlayabilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili konularda kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bir gün. Daha fazla gelir için agresif tavırlar çatışmalara yol açabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Eşinizin ve ortağınızın varlığı ve desteği ile duygusal olarak kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Akşama doğru kendi hedefleriniz için agresif yaklaşımınız çatışma yaratabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kendinizi şımartmak ve günlük rutininizde huzur bulma arzusunda olacağınız bir gün. Akşama doğru stres baskı yaratabilir. Dinlenmek ve dinginleşmek için dua, meditasyon vb yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yeme, içme ve sevdiklerinizle keyif yapma arzusu bugün ön planda olacak. Akşama doğru arkadaşlarınızdan biri duygularınıza dokunacak bir hareket yaparak gerginlik yaratabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Evde ve aileyle keyifli vakit geçirmek mutlu edecek. Akşama doğru Kariyeriniz ile ilgili yapılması gereken bir iş ya da söylenen bir söz stres yaratabilir. Huzurunuzun bozulmasına izin vermeyin.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Yakın Akrabalarınız ve kardeşlerinizle birlikte keyifli bir kısa seyahat yapmak huzur verebilir. İletişimde agresif tavırlar akşam saatlerinde inat ve zorlama ile çatışmaya dönüşebilir.


13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...