18 Ocak Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İdeallerinizi hayata geçirmek için harika bir gün. Özellikle maddi konularda sezgilerinizi dinleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak ve ruhsal çalışmalar için de uygun bir gün. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Romantizm ve aşkın hakim olacağı bir gün sizi bekliyor. Sosyal ortamlarda hayallerinizdeki kadın/erkeği bulduğunuzu düşünerek harekete geçebilirsiniz. Lüks için aşırı para harcamalara dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kariyer hedefleriniz ve idealleriniz için motive ve cesur olabilirsiniz. İç sesinizi dinlemenin tam zamanı. Hedefinizi koyun ve harekete geçin. Aileniz ve ikili ilişkiler konusunda pürüzler çıkabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sevdiğinizle romantik bir uzak seyahate çıkmanın tam zamanı! İlham veren ve yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir yere seyahat planlayabilirsiniz. İş yerinizde ilişkilere dikkat.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Emlak işleri ile ilgili Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde Ailenizden maddi destek alabilirsiniz. Keyif ve lüks için aşırı harcamalara meyilli olabileceğinizi bilerek hareket etmelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Aşk bugün sizi yollara düşürebilir. Sevdiğinizle romantik bir kaçamak keyif verecek. Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz dekorasyon değişiklikleri için aşırı kaçma riski olan bir gün.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Hayallerinizi paraya dönüştürmenin tam zamanı. İdealist duruşunuzla çok çalışıyor olabilirsiniz. Ancak iç sesinizi dinlerseniz mükafatlarını alırsınız. Yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir gün olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Romantizmin ve yaratıcılığın doruklarında bir kaç gün sizi bekliyor. Aşkınızı ilan etmek için aradığınız cesareti bulabilirsiniz. Arkadaşlarla ilişkilerde dikkatli olmakta fayda var.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aileniz için fedakarlık yapabilirsiniz. Sezgilerinizi dinleyin. Önemli bir emlak fırsatı yakalayabilir; ideallerinizdeki ev bulabilirsiniz. İşinizi geliştirme fırsatları için aşırı harcamalara dikkat etmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sosyal sorumluluk ve Yardımlaşma organizasyonlarında yer almanın tam zamanı. Fikirlerinizi ve ideallerinizi paylaşarak gruplara ilham kaynağı olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İş konularında Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünlerde maddi fırsatlar yakalayabileceğiniz yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. İnançlarınız konusunda inatçı ve zorlayıcı davranabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İkili ilişkilerde Romantizmin hakimiyeti ile uzak seyahatler planlanabilir. Hayalinizdeki deniz tatilini şimdiden yapabilirsiniz. Aşırı harcama söz konusu olabilir. Ortağınız ile aynı fikirde olmayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova