17 Ocak 2016 Pazar

18 Ocak Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İdeallerinizi hayata geçirmek için harika bir gün. Özellikle maddi konularda sezgilerinizi dinleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak ve ruhsal çalışmalar için de uygun bir gün. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Romantizm ve aşkın hakim olacağı bir gün sizi bekliyor. Sosyal ortamlarda hayallerinizdeki kadın/erkeği bulduğunuzu düşünerek harekete geçebilirsiniz. Lüks için aşırı para harcamalara dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kariyer hedefleriniz ve idealleriniz için motive ve cesur olabilirsiniz. İç sesinizi dinlemenin tam zamanı. Hedefinizi koyun ve harekete geçin. Aileniz ve ikili ilişkiler konusunda pürüzler çıkabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sevdiğinizle romantik bir uzak seyahate çıkmanın tam zamanı! İlham veren ve yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir yere seyahat planlayabilirsiniz. İş yerinizde ilişkilere dikkat.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Emlak işleri ile ilgili Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde Ailenizden maddi destek alabilirsiniz. Keyif ve lüks için aşırı harcamalara meyilli olabileceğinizi bilerek hareket etmelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Aşk bugün sizi yollara düşürebilir. Sevdiğinizle romantik bir kaçamak keyif verecek. Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz dekorasyon değişiklikleri için aşırı kaçma riski olan bir gün.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Hayallerinizi paraya dönüştürmenin tam zamanı. İdealist duruşunuzla çok çalışıyor olabilirsiniz. Ancak iç sesinizi dinlerseniz mükafatlarını alırsınız. Yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir gün olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Romantizmin ve yaratıcılığın doruklarında bir kaç gün sizi bekliyor. Aşkınızı ilan etmek için aradığınız cesareti bulabilirsiniz. Arkadaşlarla ilişkilerde dikkatli olmakta fayda var.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aileniz için fedakarlık yapabilirsiniz. Sezgilerinizi dinleyin. Önemli bir emlak fırsatı yakalayabilir; ideallerinizdeki ev bulabilirsiniz. İşinizi geliştirme fırsatları için aşırı harcamalara dikkat etmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sosyal sorumluluk ve Yardımlaşma organizasyonlarında yer almanın tam zamanı. Fikirlerinizi ve ideallerinizi paylaşarak gruplara ilham kaynağı olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İş konularında Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünlerde maddi fırsatlar yakalayabileceğiniz yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. İnançlarınız konusunda inatçı ve zorlayıcı davranabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İkili ilişkilerde Romantizmin hakimiyeti ile uzak seyahatler planlanabilir. Hayalinizdeki deniz tatilini şimdiden yapabilirsiniz. Aşırı harcama söz konusu olabilir. Ortağınız ile aynı fikirde olmayabilirsiniz.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...