2 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Merkür’ün Kova Burcuna geçişi ile sosyal organizasyon, arkadaşlarla iletişim ön plana çıkıyor. Umut ve arzularınız için fikirler yürütebilirsiniz. Sabit fikirlerden uzak durmalısınız 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kariyerinizde iletişim ve bilgi akışı hareketleniyor. Merkür’ün Kova Buruna girişi ile fikir paylaşımları ve iknaya çaba gösterebilirsiniz. 5 Ocak’ta retroya geçeceği için dikkatli olmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Uluslararası, hukuki, akademik, medya ya da seyahat konuları Merkür’ün Kova Burcuna geçişi ile zihninizi kurcalamaya başlıyor. Hedeflerinizde daha idealist fikirlere yönelmenize sebep olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Merkür’ün Kova Burcuna girişi ile gelir dışı kaynaklar, ortak gelirler, sigorta, kredi, miras vb haber alabilirsiniz. 5-25 Ocak arası Merkür Retro olacağı için yeni bir adım atmak uygun olmayabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Eşiniz, ortağınız ve tüm yakın ikili ilişkilerinizde iletişimin artacağı bir dönem başlıyor. Merkür’ün Kova Burcuna girişi ile özgürlük ve idealizm fikirleri ilişkilerde ön plana çıkabilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Merkür Kova Burcuna geçerek iş ve günlük yaşantınızda iletişimi hareketlendiriyor. Önümüzdeki günlerde yeni ve eski fikirler gündeme gelebilir. 5-25 Ocak arası Merkür Retro olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sevgiliniz ya da çocuklarla sıra dışı fikirleri paylaşabileceğiniz bir dönem başlıyor. Merkür’ün Kova Burcu girişi ile yaratıcı fikirlerinizi daha rahat ifade edebilir; yeni fikirler bulabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Merkür’ün Kova Burcuna geçişi ile aile içi iletişiminiz hareketlenebilir. 5-25 Ocak tarihleri arasında Merkür geri hareketi sebebi ile iletişimde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yıla iletişim, eğitim, kısa seyahatlerin hareketliliği ile başlıyorsunuz. Bugün Kova Burcuna geçen Merkür, 5-25 Ocak arasında Retro olacağından anlaşma, seyahat, iletişim vb aksaklıklara dikkat.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün Merkür Kova Burcuna geçiş yaparak gelirleriniz ile ilgili konuları araştırmak, incelemek ve fikir paylaşmak için fırsat yaratıyor. 5-25 Ocak arasında geri harekette, gelir-gider arızaları çıkabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Merkür’ün burcunuza geçişi ile idealler, hedefler, eğitim, seminer, ilişkilerde iletişim ön plana çıkıyor. 5-25 Ocak arası Retro burcunuzda başlıyor; kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Yılın ilk günlerinde Merkür’ün Kova Burcuna geçişi ile hayal gücünüz hareketleniyor. Kendi başınıza yeni ve sıra dışı fikirleri öğrenmeye yönelebilirsiniz. Fikirlerinizi kendinize saklamak isteyebilirsiniz.

 

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem