2 Ocak 2016 Cumartesi

2 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Merkür’ün Kova Burcuna geçişi ile sosyal organizasyon, arkadaşlarla iletişim ön plana çıkıyor. Umut ve arzularınız için fikirler yürütebilirsiniz. Sabit fikirlerden uzak durmalısınız 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kariyerinizde iletişim ve bilgi akışı hareketleniyor. Merkür’ün Kova Buruna girişi ile fikir paylaşımları ve iknaya çaba gösterebilirsiniz. 5 Ocak’ta retroya geçeceği için dikkatli olmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Uluslararası, hukuki, akademik, medya ya da seyahat konuları Merkür’ün Kova Burcuna geçişi ile zihninizi kurcalamaya başlıyor. Hedeflerinizde daha idealist fikirlere yönelmenize sebep olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Merkür’ün Kova Burcuna girişi ile gelir dışı kaynaklar, ortak gelirler, sigorta, kredi, miras vb haber alabilirsiniz. 5-25 Ocak arası Merkür Retro olacağı için yeni bir adım atmak uygun olmayabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Eşiniz, ortağınız ve tüm yakın ikili ilişkilerinizde iletişimin artacağı bir dönem başlıyor. Merkür’ün Kova Burcuna girişi ile özgürlük ve idealizm fikirleri ilişkilerde ön plana çıkabilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Merkür Kova Burcuna geçerek iş ve günlük yaşantınızda iletişimi hareketlendiriyor. Önümüzdeki günlerde yeni ve eski fikirler gündeme gelebilir. 5-25 Ocak arası Merkür Retro olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sevgiliniz ya da çocuklarla sıra dışı fikirleri paylaşabileceğiniz bir dönem başlıyor. Merkür’ün Kova Burcu girişi ile yaratıcı fikirlerinizi daha rahat ifade edebilir; yeni fikirler bulabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Merkür’ün Kova Burcuna geçişi ile aile içi iletişiminiz hareketlenebilir. 5-25 Ocak tarihleri arasında Merkür geri hareketi sebebi ile iletişimde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yıla iletişim, eğitim, kısa seyahatlerin hareketliliği ile başlıyorsunuz. Bugün Kova Burcuna geçen Merkür, 5-25 Ocak arasında Retro olacağından anlaşma, seyahat, iletişim vb aksaklıklara dikkat.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün Merkür Kova Burcuna geçiş yaparak gelirleriniz ile ilgili konuları araştırmak, incelemek ve fikir paylaşmak için fırsat yaratıyor. 5-25 Ocak arasında geri harekette, gelir-gider arızaları çıkabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Merkür’ün burcunuza geçişi ile idealler, hedefler, eğitim, seminer, ilişkilerde iletişim ön plana çıkıyor. 5-25 Ocak arası Retro burcunuzda başlıyor; kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Yılın ilk günlerinde Merkür’ün Kova Burcuna geçişi ile hayal gücünüz hareketleniyor. Kendi başınıza yeni ve sıra dışı fikirleri öğrenmeye yönelebilirsiniz. Fikirlerinizi kendinize saklamak isteyebilirsiniz.

 

 

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...