20 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyer alanında sıra dışı ve radikal fikirleriniz ön planda olacak. Girişimci ruhunuz ve özgürlük arayışınız yüksek olacağı için ilişkilerde zorlanabilirsiniz. Yaratıcı işlere ağırlık vermelisiniz.


Sabah saatlerinde kendi duygularınızı yeterince ifade edemediğiniz için kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. 


Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sabah saatlerinde değerleriniz ile ilgili fikrilerinizi ifade edemediğiniz; baskılandığınızı hissedebilirsiniz. Bugün geçmişiniz ile ilgili bir gerçek şok edici bir şekilde ortaya çıkabilir.


Özgün feslefeleri benimsemiş kimselerle fikir alışverişi keyif verebilir. Eğitim konusunda tepkisel olabilirsiniz.


İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Güne başlarken yapmanız gereken fedakarlıklar ve ikili ilişkilerinizde sorumluluklar sebebi ile kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Beklenmedik harcamalar ya da felsefi tartışmalara dikkat.


Ekiplerle bir arada okült, metafizik konularda eğitim, çalışma vb yapmak için güzel bir gün. 


Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sabah saatlerinde idealler ve iş yerinizdeki sorumluluklarınız sebebi ile kendinizi işlerinizi yapmakta kısıtlanmış ya da baskı altında hissedebilirsiniz. Ortağınızın sıra dışı bir fikri olabilir.


Eşinizle iletişimde dilinizi tutamayıp en son söylenecek, sıra dışı tepkileri dile getirebilirsiniz. 


Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde özgün fikirlerinizle kendinizi göstermeye çalışabilirsiniz. Açık sözlü ve gerçekçi tavrınız zorlayıcı olabilri. Arkadaşlarınıza sabah saatlerinde duygularınızı aktarmakta zorlanabilirsiniz. 


Arkadaşlarla para alışverişi konuları netlik kazanamayabilir. 


Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Ailevi sorumluluklarınız sebebi ile kariyeriniz ile ilgili bir eğitim ya da seyahat konusunda kendinizi baskı altında-engellenmiş hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün. 


Özellikle metafizik ya da okült konularla ilgili yaratıcı fikirleriniz olabilir. Sıra dışı bakış açınızı kullanmalısınız. Spekülatif finansal risklerden uzak durmalısınız.


Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)


Eşinizle aile ve ev konularında gerçeklerle yüzleşmek isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi tutamayıp muğlaklığı sona erdirmek isteyebilirsiniz. İlişkiler ile ilgili farklı felsefeler ilginizi çekebilir. 


Seyahatler, iletişim, eğitim vb konularda büyük bir akraba sebebi ile engellenmiş hissedebilirsişniz.


Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)


Gelir dışı kaynaklar ile ilgili belirsizlik ve kendi gelirlerinizi kazanmak konusunda sorumluluklar kendinizi baskı altında hissettirebilir. İşte inovatif fikirler üretebileceğiniz bir gün. 


Günlük yaşantınız ve rutininiz ile ilgili sıra dışı fikirleriniz olabilir. Daha fazla özgürlük isteyebilirsiniz. 


Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aileniz için fedakarlığın zor ve ikili ilişkilerde duygusal baskı altında hissedebileceğiniz bir sabah olacak. Para kazandıracak inovatif ve özgün fikirlerler üretebilirsiniz. Yaratıcılık yüksek. 


Spekülatif risklerden kaçınmanız gereken bir gün. Beklenmedik kayıplar yaşanabilir. 


Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İş yerinde bilgi ve iletişimin hareketli olacağı bu sabahta bazı belgeler ile ilgili belirzilik zorlayıcı olabilir. Aile içinde fikrilerinizi ne olursa olsun aktarma arzusunda olabilirsiniz.Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Çocuklarla ilgili bir harcamanın belirsizliği söz konusu olabilir. Sevdiğinize karşı duygularınızı aktarmakta baskı altında hissedebilirsiniz. Orjinal düşüncelerinizi kendi başınıza çalışmalısınız. 


İnovatif çözümler ve özgün fikrilerinizi kendi başınıza çalışarak çözümleyebilirsiniz. Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ya da toplumsal statünüzün getirdiği sorumluluklarınız sebebi ile ailevi konularda baskı altında hissedebilirsiniz. Ekiplerle birlikte toplumsal konularda sıra dışı fikirler ortaya çıkarabilirsiniz. 

Toplumsal konularda harekete geçirecek fikirler bulmak için güzel bir gün olacak.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem