21 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç:
Güneş'in Kova Burcu geçişi ile daha  sosyalleşme; orijinal fikirlerinizi hayata geçirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay ekip çalışmaları, organizasyonlar ön planda olacak.

Boğa:
Kariyerinizde kendinizi ekipler içinde ve özgün fikirlerinizle göstermek isteyebilirsiniz. Güneş'in Kova Burcunda bulunacağı 4 hafta boyunca toplumdaki yeriniz ve statünüz mercek altında olacak.

İkizler:
20 Ocak itibariyle Kova Burcuna geçen Güneş yeni eğitimler, felsefeler, inançlar ile ilgili entellektüel konuları çekici hale getirebilir. Uzak seyahatler ve akademik programlar ilginizi çekebilir.

Yengeç:
Güneş'in Kova Burcu geçişi ile ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklar ön plana çıkıyor. Önümüzdeki 4 hafta Miras, kredi, sigorta, bonus gibi finansal konuları gözden geçirme zamanı. 

Aslan:
Bugün Güneş Kova Burcuna geçişiyle özgürlük isteğini arttırıyor. İkili ilişkilerinizde yeni bir başlangıç yapma ve özgürleşme isteğiniz yüksek olabilir. İlişkide birey olmak isteyebilirsiniz.

Başak:
Sağlığınız, günlük rutininiz ve iş yeriniz ile ilgili mevcut durumu gözden geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz ve sıra dışı bir günlük rutin ya da çalışma ortamı arzu edebilirsiniz.

Terazi:
Kova Burcu zamanı başlaması ile birlikte özel ilişkilerinizde daha bireysel davranış gösterebilirsiniz. Yaratıcı projelerde ekiplerle birlikte çalışmak ve özgün hobilerle ilgilenmek keyif verecek.

Akrep:
Güneş'in Kova Burcu geçişi ile aile içi iletişim ön plana çıkıyor. Ev alma, satma ya da eviniz ile ilgili bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Merkür'ün 25 Ocak'a kadar geri hareketini göz ardı etmeyin.

Yay:
Önümüzdeki 4 hafta boyunca eğitim, kısa seyahat, iletişim ön planda olacak. 25 Ocak'a kadar Merkür'ün retro hareketini göz önüne alarak sözleşme v.b ile ilgilenebilirsiniz.

Oğlak:
Güneş'in 20 Ocak'ta Kova Burcuna geçişiyle birlikte maddi konularda yeni bir girişimde bulunmak isteyebilirsiniz. önümüzdeki 4 hafta para kazanmak ve finansal konular ön planda olacak.

Kova:
Doğum gününüz kutlu olsun!Güneş'in burcunuza geçişi ile birlikte önümüzdeki 4 hafta boyunca kişisel hedefleriniz, dış görünüşünüz, sağlığınız ile ilgili konular mercek altında olacak.

Balık:
Hayal gücünüzün ve rüyalarınızın hareketli olacağı bir dönem başlıyor. Güneş'in Kova Burcu geçişi süresince  okumak, yazmak, fikirlerinizi değerlendirmek için iyi bir dönem olacak. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova