22 Ocak 2016 Cuma

22 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Ay başında yakaladığınız Kariyeriniz ile ilgili önemli bir fikir ya da kişi ile görüşme fırsatını yeniden değerlendirmelisiniz. Fevri ve tepkisel olmaktansa orjinal ve yaratıcı olmaya özen gösterin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Uzak seyahatler, akademik ya da hukuki konularda otorite figürleri ile çatışmalardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Kendi bilgi ve köklerinize güvenin. Sağlam bir düşünceden geliyorsunuz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Arkadaşlarınız ya da sosyal br organizasyon ile ilgili ortaya çıkan şaşırtıcı bir gerçek, Gelir dışı kaynaklarınız vb finansal konular ile  ilgili köklü bir değişikliğe sebep olabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Önümüzdeki bir hafta ortağınız ya da eşinizle önemli konuları konuşmak, gerçekleri ortaya çıkarmak ve köklü değişiklikler yapmak için iletişim kurmalısınız. Kelimelerinizin gücünü farkedin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kendinizi iş yerinde güçlü kişilere göstermek, fikirlerinizi kabul ettirmek için verimli bir haftalık süreç olacak. Tepkisel davranışlar yerine stratejik adımlar atmalı ve plan yapmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir hafta sizi bekliyor. Sevdiğinizle ya da çocuklarınızla önemli bir konuyu konuşabilirsiniz. Bir hobinizi işe dönüştürmek için organizasyona başlayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aile içi iç iletişimde kırıcı ve yıkıcı olmaktan kaçınmalısınız. Aile büyükleri ile önemli konuları konuşmak için önümüzdeki br hafta verimli geçebilir. İpleri koparmak yerine tutmayı deneyin.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kelimelerinizin güçlü olacağı bugünlerde iş yerinde beklenmedik olaylara karşı yıkıcı davranabilirsiniz. Otoritenizi konuşarak koymak da  yıkmak da elinizde. Dikkatli olmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Finansal durumunuzu gözden geçirmek ve güçlü birinden fikirlerinize destek almak için faydalı bir hafta. Radikal değişiklikler ya da spekülatif riskler için uygun olmayabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Fikirleriniz ve kelimelerinizin kuvvetli olacağı bugünde yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz projeler üzerinde çalışmak faydalı olacaktır. Eksikleri ve düzeltilmesi gereken işleri ele almalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Ruhsal çalışmalar yapmak için güzel bir süreç başlıyor. Önümüzdeki hafta boyunca Sezgileriniz ve hisleriniz kuvvetli olacak. İlham gücünüzü kullanarak duygularınızı yazabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal organizasyonlarda fikirlerinizi hayata geçirmek için gerekli gücü içinizde bulabilirsiniz. Sizin değerlerinizle çatışan kişiler olabilir. Gücünüzü elinizde tutmak sizin elinizde.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...