22 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Ay başında yakaladığınız Kariyeriniz ile ilgili önemli bir fikir ya da kişi ile görüşme fırsatını yeniden değerlendirmelisiniz. Fevri ve tepkisel olmaktansa orjinal ve yaratıcı olmaya özen gösterin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Uzak seyahatler, akademik ya da hukuki konularda otorite figürleri ile çatışmalardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Kendi bilgi ve köklerinize güvenin. Sağlam bir düşünceden geliyorsunuz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Arkadaşlarınız ya da sosyal br organizasyon ile ilgili ortaya çıkan şaşırtıcı bir gerçek, Gelir dışı kaynaklarınız vb finansal konular ile  ilgili köklü bir değişikliğe sebep olabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Önümüzdeki bir hafta ortağınız ya da eşinizle önemli konuları konuşmak, gerçekleri ortaya çıkarmak ve köklü değişiklikler yapmak için iletişim kurmalısınız. Kelimelerinizin gücünü farkedin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kendinizi iş yerinde güçlü kişilere göstermek, fikirlerinizi kabul ettirmek için verimli bir haftalık süreç olacak. Tepkisel davranışlar yerine stratejik adımlar atmalı ve plan yapmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir hafta sizi bekliyor. Sevdiğinizle ya da çocuklarınızla önemli bir konuyu konuşabilirsiniz. Bir hobinizi işe dönüştürmek için organizasyona başlayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aile içi iç iletişimde kırıcı ve yıkıcı olmaktan kaçınmalısınız. Aile büyükleri ile önemli konuları konuşmak için önümüzdeki br hafta verimli geçebilir. İpleri koparmak yerine tutmayı deneyin.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kelimelerinizin güçlü olacağı bugünlerde iş yerinde beklenmedik olaylara karşı yıkıcı davranabilirsiniz. Otoritenizi konuşarak koymak da  yıkmak da elinizde. Dikkatli olmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Finansal durumunuzu gözden geçirmek ve güçlü birinden fikirlerinize destek almak için faydalı bir hafta. Radikal değişiklikler ya da spekülatif riskler için uygun olmayabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Fikirleriniz ve kelimelerinizin kuvvetli olacağı bugünde yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz projeler üzerinde çalışmak faydalı olacaktır. Eksikleri ve düzeltilmesi gereken işleri ele almalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Ruhsal çalışmalar yapmak için güzel bir süreç başlıyor. Önümüzdeki hafta boyunca Sezgileriniz ve hisleriniz kuvvetli olacak. İlham gücünüzü kullanarak duygularınızı yazabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal organizasyonlarda fikirlerinizi hayata geçirmek için gerekli gücü içinizde bulabilirsiniz. Sizin değerlerinizle çatışan kişiler olabilir. Gücünüzü elinizde tutmak sizin elinizde.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova