23 Ocak 2016 Cumartesi

23 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Venüs’ün Oğlak Burcuna geçişi ile kariyer ilişkileriniz ön plana çıkmaya başlıyor. Kariyer planı, hedeflerinizi hayata geçirmek için organizasyonlara katılabilir; yeni bağlantılar kurabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte hedefleriniz, eğitim planlarınız, uzak seyahat arzularınız artabilir. Sosyal medya için stratejik planlar yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Venüs Oğlak Burcu geçişi süresince daha lüks ve rahat bir yaşam için yatırım stratejinizi yenileyeceksiniz. Gelir dışı kaynakları verimli kullanmak ve daha konforlu bir hayat için adım atılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün Venüs’ün Oğlak Burcuna geçişi ile ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda daha stratejik, kalıcı ve sağlam adımlar atmak isteyeceksiniz. Bekarsanız evlilik düşüncesi söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İşiniz ile ilgili yeni ve uzun soluklu bağlantılar kurabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Venüs Oğlak Burcu geçişi süresince mesleki sosyal organizasyonlara katılmanız size fayda sağlayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Romantizm ve aşk ile ilgili fikir ve hayalleriniz gerçek oluyor. Venüs’ün Oğlak Burcuna girişi ile hayatınızda uzun soluklu özel bir ilişki düşünebilirsiniz. Hobinizi işe çevirmek söz konusu olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Evinizi güzelleştirmek, aile içinde yaşanan iletişim problemlerini bir kenara bırakarak ilişkilerde dengeyi sağlamak için adımlar atıyorsunuz. Venüs Oğlak Burcu geçişi ailenize huzur getirecek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Venüs Oğlak Burcu geçişi, yakın çevreniz ile sosyalleşebileceğiniz bir süreç gösteriyor. Sanatsal bir eğitim ya da romantik kısa bir seyahat söz konusu olabilir. Stratejik iş birlikleri yapılabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Daha rahat, keyifli ve konforlu bir yaşam için gelirlerinizin stratejik planlamasını yapabileceğiniz bir süreç başlıyor. Venüs Oğlak Burcu geçişi süresince lüks eşya yatırımı da yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aşk, romantizm ve keyif gezegeni Venüs’ün burcunuza geçişi ile keyifli ve sosyal ve çekiciliğinizin arttığı bir dönem başlıyor. Lüks ve konfor ile şımartabilir; alışveriş vb yapabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Biraz dinlenmek ve yaratıcılığınızı kullanmak için güzel bir süreç başlıyor. Venüs Oğlak Burcu geçişi süresince meditasyon, masaj, rahatlama vb aktiviteler ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Bugün Venüs Oğlak Burcu geçişi ile sosyal yaşantınız hareketlilik kazanıyor. Organizasyonlarda görev almak ve uzun soluklu yeni bağlantılar kurmak için güzel bir dönem olacak. 

 

 

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...