23 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Venüs’ün Oğlak Burcuna geçişi ile kariyer ilişkileriniz ön plana çıkmaya başlıyor. Kariyer planı, hedeflerinizi hayata geçirmek için organizasyonlara katılabilir; yeni bağlantılar kurabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte hedefleriniz, eğitim planlarınız, uzak seyahat arzularınız artabilir. Sosyal medya için stratejik planlar yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Venüs Oğlak Burcu geçişi süresince daha lüks ve rahat bir yaşam için yatırım stratejinizi yenileyeceksiniz. Gelir dışı kaynakları verimli kullanmak ve daha konforlu bir hayat için adım atılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün Venüs’ün Oğlak Burcuna geçişi ile ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda daha stratejik, kalıcı ve sağlam adımlar atmak isteyeceksiniz. Bekarsanız evlilik düşüncesi söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İşiniz ile ilgili yeni ve uzun soluklu bağlantılar kurabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Venüs Oğlak Burcu geçişi süresince mesleki sosyal organizasyonlara katılmanız size fayda sağlayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Romantizm ve aşk ile ilgili fikir ve hayalleriniz gerçek oluyor. Venüs’ün Oğlak Burcuna girişi ile hayatınızda uzun soluklu özel bir ilişki düşünebilirsiniz. Hobinizi işe çevirmek söz konusu olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Evinizi güzelleştirmek, aile içinde yaşanan iletişim problemlerini bir kenara bırakarak ilişkilerde dengeyi sağlamak için adımlar atıyorsunuz. Venüs Oğlak Burcu geçişi ailenize huzur getirecek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Venüs Oğlak Burcu geçişi, yakın çevreniz ile sosyalleşebileceğiniz bir süreç gösteriyor. Sanatsal bir eğitim ya da romantik kısa bir seyahat söz konusu olabilir. Stratejik iş birlikleri yapılabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Daha rahat, keyifli ve konforlu bir yaşam için gelirlerinizin stratejik planlamasını yapabileceğiniz bir süreç başlıyor. Venüs Oğlak Burcu geçişi süresince lüks eşya yatırımı da yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aşk, romantizm ve keyif gezegeni Venüs’ün burcunuza geçişi ile keyifli ve sosyal ve çekiciliğinizin arttığı bir dönem başlıyor. Lüks ve konfor ile şımartabilir; alışveriş vb yapabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Biraz dinlenmek ve yaratıcılığınızı kullanmak için güzel bir süreç başlıyor. Venüs Oğlak Burcu geçişi süresince meditasyon, masaj, rahatlama vb aktiviteler ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Bugün Venüs Oğlak Burcu geçişi ile sosyal yaşantınız hareketlilik kazanıyor. Organizasyonlarda görev almak ve uzun soluklu yeni bağlantılar kurmak için güzel bir dönem olacak. 

 

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova