24 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları & Aslan DolunayıAy’ın Aslan Burcunda olduğu günler keyfimiz, rahatımız, eğlence arayışımız ön plandadır. Beğenilmek, takdir edilmek, alkışlanmak, herkesin gözleri önünde, adeta sahnede olma arzumuz yüksektir. Aşk, romantizm, yaratıcı işler, hobiler, çocuklar ile vakit geçirmek Ay’ın Aslan Burcunda olduğu günlerde duygusal tatmin verir.

Enerjimizin yükseldiği, iyimserliğin, gösterişin ortaya çıktığı ve kendimize güvenin yüksek olacağı bugünde Kova Burcunda Güneş ile karşı karşıya geliyor Ay.

Aslan Burcunda gerçekleşen Dolunay kendi yaratıcılığımız, özgünlüğümüz, takdir ve alkış isteğimiz ile toplumda, organizasyonlarda, sosyal yaşantının içinde varlığımızı tatmin etmek arasında kalabiliriz. Her Dolunay olduğu gibi bu Dolunay’da da Egomuz ve Duygularımız arasında bir gerginlik söz konusu olacaktır. Bir yanımız kendi olduğumuz gibi, keyif aldığımız gibi, sevdiğimiz ve sevildiğimiz gibi olmak isterken; diğer yanımız farklılığımızı, özgünlüğümüzü ön plana çıkarmak isteyecek.


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün Aslan Burcunda Dolunay ile romantizm, aşk ve çocuklarla ilgili konular ön plana çıkabilir. Toplum içinde özgünlüğünüzü korumak yerine yaratıcı hobilere ve keyfinize vakit ayırabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Evde keyif yapmak,ailenizin takdirini kazanmak ile kariyerinizde idealist olmak;sizi farklılaştıran işlere yönelmek arasında kalabilirsiniz.Aslan Burcu Dolunay’ı iş-ev dengesini ön plana çıkaracak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Keyif aldığınız, hobileriniz ile ilgili bir eğitim ve akademik bir program arasında kalabilirsiniz. Aslan Burcu Dolunay’ı ile sevdiğinizle uzak bir tatil yerine kısa bir kaçamak yapabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aslan Burcunda gerçekleşen Dolunay ile gelirler ile ilgili kendinizi iyi hissetmenizi ve güveninizi arttıracak konular aydınlanabilir. Aşırı lüks ve konfor için harcamalara dikkat etmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Yaratıcılığınızı, keyfinizi, konforunuzu ortaya koymak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerdeki pozisyonunuz ve bireysel hedefleriniz arasındaki denge ön planda olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İşinizde, günlük yaşantınızda özgünlüğünüzü ve özgürlüğünüzü ortaya koymak egonuzu parlatıyor olabilir. Bugün Aslan Burcunda gerçekleşen Dolunay ile biraz keyif yapmak, kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Arkadaşlarınızla hayatın tadını çıkarma, keyif yapma ve biraz da takdirini toplama isteyebilirsiniz. Aslan Burcu Dolunayı ile keyif anlayışınızdaki idealist, adalet duygusu ile çatışabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyerinizde yaratıcılığınız ile takdir toplayabilir,sahneye çıkabilirsiniz. Aslan Burcu Dolunayı ile aynı zamanda aile içinde, onlarla birlikte özgünlüğünüzü ortaya koymakta çelişebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Uzak seyahatler ve maceralar keyif verse de sıra dışı bir kısa seyahat ya da eğitim kafanızı karıştırabilir. Aslan Burcunda gerçekleşen Dolunay ile kendinizi sosyal medyada ortaya koyabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün Aslan Burcu Dolunayı ile aile, eş ya da ortağınızla ortak gelirler ya da gelir dışı kaynaklar ile ilgili önemli bir gelişme olabilir. Kendi paranızla özgür olma isteğiniz dengeyi bozabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Aslan Burcunda gerçekleşen Dolunay ikili ilişkilerde kendi egonuz ve karşı tarafın istekleri arasında kalmanıza sebep olabilir. İlişkilerinizde özgürlük ve keyif arasında dengeyi bulmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Aslan Burcunda Dolunay ile kendinizi şımartmak ve diyet, spor programınızı geliştirerek bir güzellik programı daha eklemek isteyebilirsiniz. Venüs Oğlak’ta olduğu için etkileri uzun soluklu olabilir.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem