25 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Ocak başından bu yana geri hareketini sürdüren Merkür bu gece düzeliyor. Önümüzdeki günlerde Kariyer ile ilgili Yazılı-sözlü iletişim, bilgi alışverişi vb konularda daha hızlı ilerleyebileceksiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Uzak seyahatler, akademik ya da hukuki konularda yaşadığınız yanlış anlaşılma, bilgi eksikliği, iletişim bozuklukları bitiyor. Merkür bu gece düzelerek aksaklıklara Son verecek.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Burcunuzun yöneticisi Merkür, bu geceden itibaren geri hareketini sonlandırıyor. Özellikle ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili süregelen aksaklıklar Son bulmaya başlayacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İletişim ve zihin gezegeni Merkür'ün  İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanında geri hareketi sona eriyor. Bu gece direkt harekete geçişiyle eşiniz ve tüm yakın ilişkilerde iletişim aksaklıkları azalacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yeri ve günlük rutininizde yanlış anlaşılmalar, iletişim kopuklukları sebebi ile yaşanan aksaklıklar sona eriyor. Merkür'ün bu gece retro hareketi bitiyor. Artık spor ve diyete 
başlayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sevdiğiniz ve çocuklarınızla iletişimde yaşadığınız problemler bitiyor. Çocuklarınızın eğitimi ile ilgili konularda stratejik kararlar içn bir kaç gün daha beklemeniz faydalı olacaktır.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile içi iç iletişimde yanlış anlaşılmalar ve aksaklıklar sona eriyor. İletişim gezegeni Merkür bu gece direkt harekete geçerek eviniz, emlak işleri vb hızlanmasına yardımcı olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İletişim, yakın akraba, kısa seyahat, kardeşler, eğitim ve seminerler ile ilgili alanlarda Merkür'ün geri hareketi Ocak başından bu yana aksaklıklara sebep oldu. Bu gece direkt harekete geçerek düzeliyor.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Para giriş çıkışını kontrol edemediğiniz bir yıl başlangıcı yapmış olabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, anlaşmazlıklara sebep olan Merkür Geri Hareketi bu geceden itibaren düzeliyor. İşler yoluna girecek.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendinizi rahat ifade edemediğiniz, hedeflerinizi belirlemekte zorlandığınızı hissettiğiniz bir süreç sona eriyor. İletişim ve zihin gezegeni Merkür'ün geri hareketi bu gece bitiyor.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İletişim ve zihin gezegeni Merkür'ün bu gece geri hareketini tamamlaması ile kendi projeleriniz üzerinde stratejik Planlama yapmaya başlayabilirsiniz. İletişim ve bilgi akışında aksaklıklar bitiyor.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal organizasyonlarda ve arkadaşlar arasında yaşadığınız yanlış anlaşılma ve iletişim kopuklukları sona erecek. İletişim gezegeni Merkür bu gece geri hareketini bitiriyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova