24 Ocak 2016 Pazar

25 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Ocak başından bu yana geri hareketini sürdüren Merkür bu gece düzeliyor. Önümüzdeki günlerde Kariyer ile ilgili Yazılı-sözlü iletişim, bilgi alışverişi vb konularda daha hızlı ilerleyebileceksiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Uzak seyahatler, akademik ya da hukuki konularda yaşadığınız yanlış anlaşılma, bilgi eksikliği, iletişim bozuklukları bitiyor. Merkür bu gece düzelerek aksaklıklara Son verecek.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Burcunuzun yöneticisi Merkür, bu geceden itibaren geri hareketini sonlandırıyor. Özellikle ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili süregelen aksaklıklar Son bulmaya başlayacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İletişim ve zihin gezegeni Merkür'ün  İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanında geri hareketi sona eriyor. Bu gece direkt harekete geçişiyle eşiniz ve tüm yakın ilişkilerde iletişim aksaklıkları azalacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yeri ve günlük rutininizde yanlış anlaşılmalar, iletişim kopuklukları sebebi ile yaşanan aksaklıklar sona eriyor. Merkür'ün bu gece retro hareketi bitiyor. Artık spor ve diyete 
başlayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sevdiğiniz ve çocuklarınızla iletişimde yaşadığınız problemler bitiyor. Çocuklarınızın eğitimi ile ilgili konularda stratejik kararlar içn bir kaç gün daha beklemeniz faydalı olacaktır.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile içi iç iletişimde yanlış anlaşılmalar ve aksaklıklar sona eriyor. İletişim gezegeni Merkür bu gece direkt harekete geçerek eviniz, emlak işleri vb hızlanmasına yardımcı olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İletişim, yakın akraba, kısa seyahat, kardeşler, eğitim ve seminerler ile ilgili alanlarda Merkür'ün geri hareketi Ocak başından bu yana aksaklıklara sebep oldu. Bu gece direkt harekete geçerek düzeliyor.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Para giriş çıkışını kontrol edemediğiniz bir yıl başlangıcı yapmış olabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, anlaşmazlıklara sebep olan Merkür Geri Hareketi bu geceden itibaren düzeliyor. İşler yoluna girecek.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendinizi rahat ifade edemediğiniz, hedeflerinizi belirlemekte zorlandığınızı hissettiğiniz bir süreç sona eriyor. İletişim ve zihin gezegeni Merkür'ün geri hareketi bu gece bitiyor.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İletişim ve zihin gezegeni Merkür'ün bu gece geri hareketini tamamlaması ile kendi projeleriniz üzerinde stratejik Planlama yapmaya başlayabilirsiniz. İletişim ve bilgi akışında aksaklıklar bitiyor.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal organizasyonlarda ve arkadaşlar arasında yaşadığınız yanlış anlaşılma ve iletişim kopuklukları sona erecek. İletişim gezegeni Merkür bu gece geri hareketini bitiriyor.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...