26 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah saatlerinden itibaren günlük işler, detaylar, plan ve program ön planda olacak. Özellikle sabah iş görüşmeleri için değerlendirebilirsiniz. Akşam kararsızlık, yanlış anlaşılma olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne başlarken çocuklarınız ve sevdiğinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yaratıcı hobilerinize vakit ayırmak verimli olabilir. Akşam saatlerinde hayal kırıklıkları, yanılsamalara karşı dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bu Sabah ev ya da ailenizle ortak gelirler hakkında kararlar almak için bir araya gelebilirsiniz. Akşam saatlerinde işiniz ile ilgili konular belirsiz olacağından bu saatleri iyi değerlendirmelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah eşiniz ya da ortağınızla seyahatler, sözleşme ya da eğitimler hakkında görüşerek karar alabilirsiniz. Akşam iletişimde karışıklık ve duygusal konularda yanılsamalar yaşanabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde finansal görüşmeler yapmak için güzel bir sabah olacak. Detaylı program yapılabilir ve olumlu kararlar alınabilir. Akşam saatlerinde Ailenizle parasal konuları konuşmak doğru olmayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sezgilerinizin ve iç güdülerinizin kuvvetli olacağı bugünde sabah saatlerini hobilerinize ya da çocuklarınızla keyifli bir programa ayırabilirsiniz. Akşam eşinizle yanlış anlaşılma yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bu sabah evinizde kendi kendinize keyif yapmak ve Evinizi güzelleştirmek için vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Akşam işiniz ile ilgili belirsizlik zorlayıcı olabilir. Tansiyona dikkat. Meditasyon vb yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlarınızla birlikte sanatsal bir aktiviteyle güne başlayabilirsiniz. Birlikte kısa bir seyahat ya da eğitim programları da yapılabilir. Akşam saatlerinde ruhsal çalışmalar yapmak faydalı olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İş ile ilgili finansal kararlar almak ve bu alanda görüşmeler yapmak için güzel bir sabah sizi bekliyor. Satış görüşmeleri, plan toplantıları yapılabilir. Akşam ev ve aile ile ilgili yanlış anlaşılma olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hukuki, akademik ya da uluslararası ilişkiler açısından rahat ve şanslı olacağınız bir sabah sizi bekliyor. Girişimleriniz için olumlu fırsatlar yakalayabilirsiniz. Akşam saatlerinde belirsizlikler olabilir.


Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bu sabah Kredi, miras, sigorta vb gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Önemli görüşmeleri yapmanızda fayda var. Gün sonunda yanlış anlaşılmalar olabilir.


Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Güne başlarken eşinizle keyifli ve romantik bir sabah programı yapabilirsiniz. Akşam saatleri romantik olabileceği kadar yanılsamalara ve yanlış anlaşılmalara açık. Kırgınlıklara dikkat.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem