27 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Çok çalışmanın mükafatlarını alacağınız bir gün olacak. Zorlama ve baskı hissedebilirsiniz. Ancak birlikte çalıştıkça büyüdüğünüz ve geliştiğiniz kadersel çalışmalar içinde olabilirsiniz. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah Sevgi, aşk, ilişkiler, yaratıcı işler, çocuklar ile ilgili Eşiniz motive edebilir. Öğle saatlerinde eğitim ile ilgili yeni bir adım atabilirsiniz. Ruhsal ekip çalışmaları için verimli bir akşam olacak.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirlerinizle ilgili detaylı planlar yapmak ve görüşmek için güzel bir gün olacak. Akşam saatlerinde kariyer odaklı duygusal yaralanmalar yaşanabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eş ve Ortağınız ile geleceğe yönelik önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde tartışmalar duygusal zorluklara yol açabilir. Önemli sözleşme ve gelişme potansiyellerine eğilmelisiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde gelirleriniz ve diğer finansal konular ile ilgili önemli görüşmeler yapmak için iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz. Geceye doğru maddi durumunuzu geliştirme Fırsatı bulabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde zihinsel bir çalışmaya yönelebilirsiniz. Akşama doğru ikili ilişkilerde duygusal dengesizlikler olabilir. Kişisel gelişiminize odaklanmalısınız.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Emlak işleri ve ev ile ilgili değişikliklere bugün karar verebilirsiniz. Akşama doğru sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var; direnciniz düşük olabilir. İlham gücünüzün yüksek olacağı bir gece.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal çevrenizden yada yakın akrabalarınızdan biriyle yapacağınız görüşmede fikir ve bilgilerinizin faydalı olduğunu görebilirsiniz. Sosyal bir organizasyonda kadersel tanışmalar olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyer ve gelirinizle ilgili farklı fikirler ile durumunuzu tamamen değiştirecek gün olabilir. Akşam aile içinde duygusal zorlanma olsa da kariyerinizi etkileyecek kişilerle Tanışma Fırsatı yüksek bir gece. 
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Uzak bir seyahat ya da akademik bir araştırma ile kendi hayatınızın yönü ile ilgili fikirleriniz değişebilir. Kardeşlerle felsefi Farklılıklar duygusal çatışmalara yol açabilir. Yepyeni bilgilere ulaşabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yapacağımız bir çalışma ile ailenizden çok önemli bilgilere ulaşabilirsiniz. Derin bir farkındalık ve Aydınlanma söz konusu olabilir. Bereketli bir gün olacak. 
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerde ortaklıklarla ilgili sosyal çevrenizden önemli birinden destek alabilirsiniz. Akşam saatlerinde özel ilişkilerinizde duygusal zorluklar yaşanabilir. Ancak gelişime açık bir gün.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem