27 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Çok çalışmanın mükafatlarını alacağınız bir gün olacak. Zorlama ve baskı hissedebilirsiniz. Ancak birlikte çalıştıkça büyüdüğünüz ve geliştiğiniz kadersel çalışmalar içinde olabilirsiniz. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah Sevgi, aşk, ilişkiler, yaratıcı işler, çocuklar ile ilgili Eşiniz motive edebilir. Öğle saatlerinde eğitim ile ilgili yeni bir adım atabilirsiniz. Ruhsal ekip çalışmaları için verimli bir akşam olacak.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirlerinizle ilgili detaylı planlar yapmak ve görüşmek için güzel bir gün olacak. Akşam saatlerinde kariyer odaklı duygusal yaralanmalar yaşanabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eş ve Ortağınız ile geleceğe yönelik önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde tartışmalar duygusal zorluklara yol açabilir. Önemli sözleşme ve gelişme potansiyellerine eğilmelisiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde gelirleriniz ve diğer finansal konular ile ilgili önemli görüşmeler yapmak için iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz. Geceye doğru maddi durumunuzu geliştirme Fırsatı bulabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde zihinsel bir çalışmaya yönelebilirsiniz. Akşama doğru ikili ilişkilerde duygusal dengesizlikler olabilir. Kişisel gelişiminize odaklanmalısınız.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Emlak işleri ve ev ile ilgili değişikliklere bugün karar verebilirsiniz. Akşama doğru sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var; direnciniz düşük olabilir. İlham gücünüzün yüksek olacağı bir gece.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal çevrenizden yada yakın akrabalarınızdan biriyle yapacağınız görüşmede fikir ve bilgilerinizin faydalı olduğunu görebilirsiniz. Sosyal bir organizasyonda kadersel tanışmalar olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyer ve gelirinizle ilgili farklı fikirler ile durumunuzu tamamen değiştirecek gün olabilir. Akşam aile içinde duygusal zorlanma olsa da kariyerinizi etkileyecek kişilerle Tanışma Fırsatı yüksek bir gece. 
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Uzak bir seyahat ya da akademik bir araştırma ile kendi hayatınızın yönü ile ilgili fikirleriniz değişebilir. Kardeşlerle felsefi Farklılıklar duygusal çatışmalara yol açabilir. Yepyeni bilgilere ulaşabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yapacağımız bir çalışma ile ailenizden çok önemli bilgilere ulaşabilirsiniz. Derin bir farkındalık ve Aydınlanma söz konusu olabilir. Bereketli bir gün olacak. 
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerde ortaklıklarla ilgili sosyal çevrenizden önemli birinden destek alabilirsiniz. Akşam saatlerinde özel ilişkilerinizde duygusal zorluklar yaşanabilir. Ancak gelişime açık bir gün.