28 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İş ile ilgili konularda gelişiminize odaklanmak ve çevrenizi genişletmek için yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. haftasonu doğru fırsatı yakalayabilmek için bugün araştırma yapabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Çocuklarınız ya da Sevdiğinizle ilgili geleceğe yönelik adımlar atmak için doğru zaman olduğunu düşünebilirsiniz. Bugün araştırmalarınızı yapıp hafta sonu harekete geçebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Evinizde yapmayı düşündüğünüz değişiklikler için kolları sıvayabilirsiniz. Günün ilk saatlerinde hafta sonu girişeceğiniz emlak, dekorasyon vb değişiklikler için araştırma yapabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Farklı bir felsefe, eğitim, vizyonunuzu açacak kısa bir seyahat planlayabilirsiniz. Bu işin olması gerektiğini, kadersel bir durum olduğunu içten içe siz de biliyorsunuz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gelirleriniz, sahip olduğumuz maddi manevi tüm değerleri geliştirmek için ne yapmanız gerektiğini içten içe biliyorsunuz. Sezgilerinizi dinleyin ve bunu gerçekleştirmek için araştırma yapın.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Hayatınızın değişimi, gelişiminiz ile ilgili Sezgileriniz oldukça kuvvetli. Ne yapmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Bugün Adım atmaya başlamak için Araştırma ve planlama yapabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Yardımlaşma, fedakarlık ve hoşgörü yoluyla gelişiyor ve bilgelik kazanıyorsunuz. İçgüdüsel olarak ne yapmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Ancak bugün plan yapmak daha iyi olur.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal Yardımlaşma ve gönüllü derneklerde aldığınız görevler ya da tanıştığınız kişilerin hayatınızda kadersel bir rolü olduğunu göreceksiniz. Sezgilerinize güvenin.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizi geliştirmenize kadersel etkileri olacak kişi veya kişiler ile tanışabilirsiniz. Şans sizden yana. İç sesinize güvenin ve kendinizi göstermek için organizasyonlara katılın.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İdeallerinize ulaşmak için doğru yoldasınız. Gelişiminiz ve eğitiminiz için uluslararası ya da akademik alanlarda kendinize uygun fırsatları araştırmalı ve değerlendirmelisiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Planlarınızı geliştirmek ve hayata geçirmek için gerekli olan finansal yatırımı alacağınız biri sizi bekliyor olabilir. Planınızı yapın ve doğru zamanda doğru yerde olun.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Özel ilişkileriniz ve ortaklıklar ile ilgili kadersel olaylar, kişiler, durumlar olabilir. İç sesinize güvenin ve ileriye yönelik planlamalarınız için detaylı araştırmalarınızı yapın.