28 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İş ile ilgili konularda gelişiminize odaklanmak ve çevrenizi genişletmek için yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. haftasonu doğru fırsatı yakalayabilmek için bugün araştırma yapabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Çocuklarınız ya da Sevdiğinizle ilgili geleceğe yönelik adımlar atmak için doğru zaman olduğunu düşünebilirsiniz. Bugün araştırmalarınızı yapıp hafta sonu harekete geçebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Evinizde yapmayı düşündüğünüz değişiklikler için kolları sıvayabilirsiniz. Günün ilk saatlerinde hafta sonu girişeceğiniz emlak, dekorasyon vb değişiklikler için araştırma yapabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Farklı bir felsefe, eğitim, vizyonunuzu açacak kısa bir seyahat planlayabilirsiniz. Bu işin olması gerektiğini, kadersel bir durum olduğunu içten içe siz de biliyorsunuz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gelirleriniz, sahip olduğumuz maddi manevi tüm değerleri geliştirmek için ne yapmanız gerektiğini içten içe biliyorsunuz. Sezgilerinizi dinleyin ve bunu gerçekleştirmek için araştırma yapın.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Hayatınızın değişimi, gelişiminiz ile ilgili Sezgileriniz oldukça kuvvetli. Ne yapmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Bugün Adım atmaya başlamak için Araştırma ve planlama yapabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Yardımlaşma, fedakarlık ve hoşgörü yoluyla gelişiyor ve bilgelik kazanıyorsunuz. İçgüdüsel olarak ne yapmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Ancak bugün plan yapmak daha iyi olur.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal Yardımlaşma ve gönüllü derneklerde aldığınız görevler ya da tanıştığınız kişilerin hayatınızda kadersel bir rolü olduğunu göreceksiniz. Sezgilerinize güvenin.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizi geliştirmenize kadersel etkileri olacak kişi veya kişiler ile tanışabilirsiniz. Şans sizden yana. İç sesinize güvenin ve kendinizi göstermek için organizasyonlara katılın.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İdeallerinize ulaşmak için doğru yoldasınız. Gelişiminiz ve eğitiminiz için uluslararası ya da akademik alanlarda kendinize uygun fırsatları araştırmalı ve değerlendirmelisiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Planlarınızı geliştirmek ve hayata geçirmek için gerekli olan finansal yatırımı alacağınız biri sizi bekliyor olabilir. Planınızı yapın ve doğru zamanda doğru yerde olun.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Özel ilişkileriniz ve ortaklıklar ile ilgili kadersel olaylar, kişiler, durumlar olabilir. İç sesinize güvenin ve ileriye yönelik planlamalarınız için detaylı araştırmalarınızı yapın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem