29 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Cumartesi günü hem romantik hem de iş ilişkileri açısından güzel bir gün olacak. Bir gün öncesinden önemli kişilerle görüşme ayarlamanız faydalı olabilir. Sabah ve akşam saatleri daha verimli.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah iş yaşamından önemli biri ile olumlu bir görüşme yapabilirsiniz. Finansal konular için öğleden sonra saatleri daha verimli olacak. Hafta sonu için sanatsal bir seyahat planlayabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili köklü bir değişim yapmak için düşünceler içinde olabilirsiniz. Bu akşam keyifli ve romantik vakit geçirmek için program yapmalısınız. 
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün eviniz ile ilgili yapılması gereken işleri ve alışverişleri yapabilirsiniz. Özellikle sabah ve akşam saatleri verimli olacak. Cumartesi günü için romantik bir program yapmanız faydalı olur.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Güne başlarken eşiniz ya da ortağınızla ilişkinizde kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi şımartmak için kuaför, masaj, bakım vb randevularınızı şimdiden alın.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bu hafta sonu ilanı aşk ile karşılaşabilirsiniz. Ancak öncesinde işle ilgili finansal onaylar almak için sabah saatlerini, ev ile ilgili maddi konuları halletmek için akşam saatlerini kullanabilirsiniz. 
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sevdiğinizle ve çocuklarınızla hayatın tadını çıkarabileceğiniz; hobilerinizle vakit geçirebileceğiniz bir sabah olacak. Sözleşme vb işler için öğleden sonra vakit ayırmalısınız.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün evde, kendi başınıza vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Enerjiniz yüksek olacağından evden çalışmak keyif verebilir. Sevdiğinizle romantik bir hafta sonu kaçamağı iyi gelecek.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Maddi konularda önemli sözleşme, anlaşma ya da yazışma, görüşme yapmak için kolları sıvayın. Yarın bir fırsat yakalayabilirsiniz. Eviniz için sanatsal bir obje alışverişi yapmak keyif verebilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Fikirlerinizi ortaya koymak için güçlü hissedeceğiniz bir gün olacak. Aşk ve romantizm kokan hafta sonu için kısa bir seyahat ya da duygularınızı açılabileceğiniz bir program yapmalısınız.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bu hafta sonu kendi düşüncelerinizi toparlamak ve ilham gücünüzü kullanmak için kendinize vakit ayırmalısınız. Akademik, hukuki, uluslararası konularda denge arzusunda olacağınız bir gün. 
Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Akşam saatlerinde doğru kariyeriniz ile ilgili önemli birinden yatırım planlarınız için onay alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sanatsal, romantik ya da ruhsal çalışmalar içerikli bir haftasonu olabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova