29 Ocak 2016 Cuma

29 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Cumartesi günü hem romantik hem de iş ilişkileri açısından güzel bir gün olacak. Bir gün öncesinden önemli kişilerle görüşme ayarlamanız faydalı olabilir. Sabah ve akşam saatleri daha verimli.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah iş yaşamından önemli biri ile olumlu bir görüşme yapabilirsiniz. Finansal konular için öğleden sonra saatleri daha verimli olacak. Hafta sonu için sanatsal bir seyahat planlayabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili köklü bir değişim yapmak için düşünceler içinde olabilirsiniz. Bu akşam keyifli ve romantik vakit geçirmek için program yapmalısınız. 
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün eviniz ile ilgili yapılması gereken işleri ve alışverişleri yapabilirsiniz. Özellikle sabah ve akşam saatleri verimli olacak. Cumartesi günü için romantik bir program yapmanız faydalı olur.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Güne başlarken eşiniz ya da ortağınızla ilişkinizde kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi şımartmak için kuaför, masaj, bakım vb randevularınızı şimdiden alın.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bu hafta sonu ilanı aşk ile karşılaşabilirsiniz. Ancak öncesinde işle ilgili finansal onaylar almak için sabah saatlerini, ev ile ilgili maddi konuları halletmek için akşam saatlerini kullanabilirsiniz. 
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sevdiğinizle ve çocuklarınızla hayatın tadını çıkarabileceğiniz; hobilerinizle vakit geçirebileceğiniz bir sabah olacak. Sözleşme vb işler için öğleden sonra vakit ayırmalısınız.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün evde, kendi başınıza vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Enerjiniz yüksek olacağından evden çalışmak keyif verebilir. Sevdiğinizle romantik bir hafta sonu kaçamağı iyi gelecek.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Maddi konularda önemli sözleşme, anlaşma ya da yazışma, görüşme yapmak için kolları sıvayın. Yarın bir fırsat yakalayabilirsiniz. Eviniz için sanatsal bir obje alışverişi yapmak keyif verebilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Fikirlerinizi ortaya koymak için güçlü hissedeceğiniz bir gün olacak. Aşk ve romantizm kokan hafta sonu için kısa bir seyahat ya da duygularınızı açılabileceğiniz bir program yapmalısınız.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bu hafta sonu kendi düşüncelerinizi toparlamak ve ilham gücünüzü kullanmak için kendinize vakit ayırmalısınız. Akademik, hukuki, uluslararası konularda denge arzusunda olacağınız bir gün. 
Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Akşam saatlerinde doğru kariyeriniz ile ilgili önemli birinden yatırım planlarınız için onay alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sanatsal, romantik ya da ruhsal çalışmalar içerikli bir haftasonu olabilir.


13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...