3 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile gelir dışı kaynak ve ortak gelirle ilgili daha motive ve cesaretli hissedebilirsiniz. 5 Mart'a kadar kredi, sigorta vb konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Mars bugün Akrep Burcuna geçiyor. 5 Mart'a kadar bu konumda ilerleyerek ikili ilişkilerde evlilik, nişan vb yeni adımlar atmanıza destek verecek. Evliyseniz ilişkinizi canlandırabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
İş yerinizde ya da günlük rutininizde yapmayı arzu ettiğiniz konularda daha atak ve cesur davranabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bugünden 5 Mart'a kadar hareketli bir hayat yaşayabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aşk hayatınız canlanıyor. Çocuklar ve romantik ilişkilerinizle ilgili alanda Mars'ın geçişi daha aktif, heyecanlı bir döneme işaret ediyor. Spekülatif ve finansal konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile birlikte ev yaşantınız hareketlilik kazanıyor. 5 Mart'a kadar bu dönemde Dekorasyon değişiklikleri yapabilir ya da evinizde davet vb verebilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile yazılı-sözlü iletişim trafiği artıyor. 5 Mart'a kadar eğitim, kısa seyahat, anlaşma, sözleşme v.b konular ön planda olacak. Trafikte dikkatli olun.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi gelirle ilgili cesurve atak davranabileceğiniz bir dönem başlıyor. Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile Risk almaya meyil artıyor. 5 Mart'a kadar gelirlerinizi arttırmak için çok çalışabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Mars'ın burcunuza geçişi ile birlikte kendinizi daha enerjik daha hareketli hissedebilirsiniz. 5 Mart'a kadar Hedef ve isteklerinize ulaşmak için daha cesur daha atak davranabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün Mars Akrep Burcuna geçiyor. Gizli ve mistik konularda araştırma yapmak; gizemli konuları açığa çıkarmak için uğraşabilirsiniz. 5 Mart'a kadar kendi projelerinizi olgunlaştırabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
5 Mart'a kadar Akrep Burcunda seyredecek olan Mars, sosyal yaşantınıza hareketlilik getiriyor. Arkadaşlarınızla birlikte sportif faaliyetlere katılmak keyif verecek.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizle ilgili daha cesur ve atak davranabileceğiniz bir dönem başlıyor. 5 Mart'a kadar Akrep Burcunda seyredecek olan Mars daha fazla çalışma ve Risk almak için motivasyon sağlayacak.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Seyahatler, eğitimler hayatınızda daha fazla yer almaya başlıyor. Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile akademik, hukuki ve uluslararası konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem