3 Ocak 2016 Pazar

3 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile gelir dışı kaynak ve ortak gelirle ilgili daha motive ve cesaretli hissedebilirsiniz. 5 Mart'a kadar kredi, sigorta vb konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Mars bugün Akrep Burcuna geçiyor. 5 Mart'a kadar bu konumda ilerleyerek ikili ilişkilerde evlilik, nişan vb yeni adımlar atmanıza destek verecek. Evliyseniz ilişkinizi canlandırabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
İş yerinizde ya da günlük rutininizde yapmayı arzu ettiğiniz konularda daha atak ve cesur davranabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bugünden 5 Mart'a kadar hareketli bir hayat yaşayabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aşk hayatınız canlanıyor. Çocuklar ve romantik ilişkilerinizle ilgili alanda Mars'ın geçişi daha aktif, heyecanlı bir döneme işaret ediyor. Spekülatif ve finansal konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile birlikte ev yaşantınız hareketlilik kazanıyor. 5 Mart'a kadar bu dönemde Dekorasyon değişiklikleri yapabilir ya da evinizde davet vb verebilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile yazılı-sözlü iletişim trafiği artıyor. 5 Mart'a kadar eğitim, kısa seyahat, anlaşma, sözleşme v.b konular ön planda olacak. Trafikte dikkatli olun.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi gelirle ilgili cesurve atak davranabileceğiniz bir dönem başlıyor. Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile Risk almaya meyil artıyor. 5 Mart'a kadar gelirlerinizi arttırmak için çok çalışabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Mars'ın burcunuza geçişi ile birlikte kendinizi daha enerjik daha hareketli hissedebilirsiniz. 5 Mart'a kadar Hedef ve isteklerinize ulaşmak için daha cesur daha atak davranabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün Mars Akrep Burcuna geçiyor. Gizli ve mistik konularda araştırma yapmak; gizemli konuları açığa çıkarmak için uğraşabilirsiniz. 5 Mart'a kadar kendi projelerinizi olgunlaştırabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
5 Mart'a kadar Akrep Burcunda seyredecek olan Mars, sosyal yaşantınıza hareketlilik getiriyor. Arkadaşlarınızla birlikte sportif faaliyetlere katılmak keyif verecek.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizle ilgili daha cesur ve atak davranabileceğiniz bir dönem başlıyor. 5 Mart'a kadar Akrep Burcunda seyredecek olan Mars daha fazla çalışma ve Risk almak için motivasyon sağlayacak.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Seyahatler, eğitimler hayatınızda daha fazla yer almaya başlıyor. Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile akademik, hukuki ve uluslararası konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...