30 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kariyeriniz ile ilgili önemli kişilerle olan görüşmelerinize, iletişiminize dikkat etmelisiniz. Yaralayıcı olabileceğini düşündüğünüz alanlardan kaçınmanızda fayda var.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Medya, sosyal medya ile ilgili bir işiniz varsa bugün fikirlerinizi ortaya koymanın tam zamanı. Akademik yada hukuki konularda otorite figürlerine İletişimde çatışmalara fırsat vermemelisiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili önemli bir meseleyi bugün çözebilirsiniz. Yatırım planlarınızı otorite figürleri ile görüşmek ve onay almak daha kolay olabilir. İş ile ilgili finansal görüşmeler zor olabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
eşiniz yada Ortağınızla önemli bir karar almak isteyebilirsiniz. Alacağınız kararların ilerde hukuki bir zorluk çıkarmaycağından emin olmalısınız. Farklı bakış açılarına açık olun.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Günlük rutin ile ilgili köklü bir değişime gitmek isteyebilirsiniz. Bu değişikliğin gelir dışı kaynaklarınızda olumsuzluk yaratmayacağından emin olmalısınız. Spor veya diyete başlayabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bir hobinizi işe dönüştürmek ya da çocuklarınızla ilgili önemli bir karar almak isteyebilirsiniz. Sevdiğinizle en derin fikirlerinizi paylaşabilir ve geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Ev ve emlak işleri ile ilgili hayatınızı değiştirecek bir bilgi alabilirsiniz. Günlük yaşantınızı ya da sağlığınızı etkileyip etkilemeyeceğini iyi değerlendirmelisiniz. Önemli bir karar alabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Hayata bakış açınızı değiştirecek bir eğitim, kısa seyahat, seminere katılabilirsiniz. Fikir ve bilgilerinizi başkalarına güçlü bir şekilde aktarabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Konu para ve sahip olduklarınız olunca bugün zihniniz kuvvetli çalışacak. Daha Fazla kazanmak, kazanırken yaratıcılığınızı kullanmak için harika bir gün. İkna ve pazarlık yeteneklerinizi kullanın.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Aklınıza, zihninizi, parlak fikirlerinizi ve bilgilerinizi başkalarına güçlü duruşunuz ile aktarıyorsunuz. Yakın Akrabalarınız ve kardeşlerinizle aramızdaki buzlara dikkat; sınırları zorlamayın.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Aklınızdan bin türlü fikir geçebilir. Hangisinin gerçek hangisinin hayal olduğunu ayırdık edemeyebilirsiniz. Sırlar ile iş yapmaktan kaçınmalısınız. Maddi zorluk getirebilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün bir araya geleceğiniz kişiler ve sosyal toplulukları kelimelerinizle büyüleyeceksiniz. Ne kadar kıvrak bir zekaya sahip olduğunuzu gösterebilir; etkileme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova