31 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Gün boyunca miras, kredi, sigorta gibi gelir dışı kaynaklar ya da ortak gelirler konuları ön planda olacak. Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde akşam saatleri ilham gücünüzü kullanarak ruhsal çalışmalar, meditasyon yapabilirsin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerde derin duyguların ve tutkuların hakim olacağı bir gün sizi bekliyor. Kendinizi hırslı ve araştırmacı hissedebilirsiniz. Akşam saatleri oldukça romantik, hoşgörülü geçebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İş ve günlük rutininiz ile ilgili konularda hırs ve tutkularınız ön planda olacak. Görünmeyeni görmek isteyebilirsiniz. İlham gücünüzü kariyeriniz için yaratıcı projelere kanalize 
etmelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Çocuklarınız, sevdiğiniz, hayattan zevk aldığınız konular ile ilgili duygularınız ve sezgileriniz yoğun olabilir. Akşam saatlerinde romantik ve ilham alacağınız felsefi konuşmalar yapabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aileniz ve ev konularında iç güdülerinizi dinleyebilirsiniz. Gün sonuna doğru ailenizle ortak gelirleriniz ile ilgili hoş görülü veya fedakarlık göstereceğiniz bir durum söz konusu olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Zihninizde karanlık ve derin duygular içinde olabilirsiniz. Kardeş ya da yakın akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Eşinizle romantik bir akşam planı yapabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi konularda sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün sizi bekliyor. İşiniz ile ilgili konularda ilham gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Meditasyon, yoga vb yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. Sevdiğinizle romantik programlar yapabilir; çocuklarınızla yaratıcı ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sezgilerinizin, iç sesinizin veya iç güdülerinizin derin olduğu bir gün. Kendi kendinize kalarak meditasyon, dua vb yapabilirsiniz. Ailenize karşı fedakar ve hoşgörülü hissedebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal organizasyonlarda tutkularınızın peşinden gidebilirsiniz. Toplumsal konularda sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün. Akşam saatlerinde sanatsal bir etkinliğe katılabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün kariyeriniz ile ilgili konularda sezgileriniz kuvvetli olacak. Tutkularınızın ve hırslarınızın peşinden gidebilirsiniz. Maddi konularda özellikle akşam saatlerinde iç sesinizi dinleyebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Hukuki, akademik konularda iç sesinizi dinleyebilir; uluslararası bir tutkunuzun peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Farklı felsefeler, ilham veren konuları gün sonuna doğru fark edebilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

11 Ocak Astrolojik Gündem