3 Ocak 2016 Pazar

4 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları & Merkür Retro

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İletişim ve zihin gezegeni 5-8 Ocak arasında arkadaşlar, ekipler, sosyal organizasyonlar alanında geri harekette olacak. Bu dönemde eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. İLetişime dikkat.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kariyeriniz ile ilgili yeni adımlar atmak için uygun bir dönem değil. 5-8 Ocak tarihleri arasında Merkür bu alanda Retro olacak. Yazılı-sözlü iletişim ve imza attığınız işlere özen göstermelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Burcunuzun yöneticisi Merkür 5-8 Ocak arası akademik, hukuki, uluslararası ve seyahatler alanlarında geri gidiyor. Geçmişte yarım kalan işler gündeme gelebilir. Yeni bir adım için ay sonunu bekleyin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Merkür'ün salı günü geri harekete geçişi ile gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili aksaklıklarla kaşılaşabileceğiniz bir hafta olacak. Hesapta olmayan masraflar çıkabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İletişim ve zihin gezegeni Merkür yarın ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda geri harekete geçiyor. Eşiniz ya da ortağınızla 5-8 Ocak arası anlaşmazlıklar, yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İş yerinizde ve günlük yaşantınızda 5-8 Ocak arası yazılı-sözlü iletişim ve seyahatlerde aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Merkür geri harekette olacağından yeni bir işe adım atmamanız faydalı olur.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İletişim ve zihin gezegeni 5-8 Ocak arasında çocuklar, romantik ilişkiler, hobiler alanında geri harekette olacak. Mevcut ilişkinizde ya da çocuklarınızla yanlış anlaşılmalar, anlaşmazlıklar yaşanabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eviniz ile ilgili işlerde geçmişten gelen aksaklıklarla kaşılaşabilirsiniz. 5-8 Ocak arası Merkür ev ve aile alanında retro olacağından aile içi iletişimde aksaklıklarla kaşılaşmanız olası.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Merkür 5 Ocak'ta geri harekete geçiyor. 8 Ocak'a kadar iletişim, seyahat, yakın akrabalar, eğitim ve seminerler alanında aksaklıklara sebep olabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Merkür'ün 5-8 Ocak arasında gelirleriniz ile ilgili alanda geri harekete geçmesi beklenmedik, atlanan masrafları ortaya çıkarabilir. Beklediğiniz gelirlere ulaşamayabilirsiniz. İletişime dikkat.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İletişim ve zihin gezegeni 5-8 Ocak arası burcunuzda geri harekette olacak. Kendinizi ve düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara ve anlaşmazlıklara dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Salı günü Merkür'ün geri harekete geçişi ile geçmiş zamanların muhasebesini yapabilirsiniz. 5-8 Ocak arası rüyalarınız ve hayal gücünüz yanıltıcı olabilir. Bir sırrın ortaya çıkması kafa karıştırabilir.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...