4 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları & Merkür Retro

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İletişim ve zihin gezegeni 5-8 Ocak arasında arkadaşlar, ekipler, sosyal organizasyonlar alanında geri harekette olacak. Bu dönemde eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. İLetişime dikkat.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kariyeriniz ile ilgili yeni adımlar atmak için uygun bir dönem değil. 5-8 Ocak tarihleri arasında Merkür bu alanda Retro olacak. Yazılı-sözlü iletişim ve imza attığınız işlere özen göstermelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Burcunuzun yöneticisi Merkür 5-8 Ocak arası akademik, hukuki, uluslararası ve seyahatler alanlarında geri gidiyor. Geçmişte yarım kalan işler gündeme gelebilir. Yeni bir adım için ay sonunu bekleyin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Merkür'ün salı günü geri harekete geçişi ile gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili aksaklıklarla kaşılaşabileceğiniz bir hafta olacak. Hesapta olmayan masraflar çıkabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İletişim ve zihin gezegeni Merkür yarın ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda geri harekete geçiyor. Eşiniz ya da ortağınızla 5-8 Ocak arası anlaşmazlıklar, yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İş yerinizde ve günlük yaşantınızda 5-8 Ocak arası yazılı-sözlü iletişim ve seyahatlerde aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Merkür geri harekette olacağından yeni bir işe adım atmamanız faydalı olur.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İletişim ve zihin gezegeni 5-8 Ocak arasında çocuklar, romantik ilişkiler, hobiler alanında geri harekette olacak. Mevcut ilişkinizde ya da çocuklarınızla yanlış anlaşılmalar, anlaşmazlıklar yaşanabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eviniz ile ilgili işlerde geçmişten gelen aksaklıklarla kaşılaşabilirsiniz. 5-8 Ocak arası Merkür ev ve aile alanında retro olacağından aile içi iletişimde aksaklıklarla kaşılaşmanız olası.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Merkür 5 Ocak'ta geri harekete geçiyor. 8 Ocak'a kadar iletişim, seyahat, yakın akrabalar, eğitim ve seminerler alanında aksaklıklara sebep olabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Merkür'ün 5-8 Ocak arasında gelirleriniz ile ilgili alanda geri harekete geçmesi beklenmedik, atlanan masrafları ortaya çıkarabilir. Beklediğiniz gelirlere ulaşamayabilirsiniz. İletişime dikkat.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İletişim ve zihin gezegeni 5-8 Ocak arası burcunuzda geri harekette olacak. Kendinizi ve düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara ve anlaşmazlıklara dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Salı günü Merkür'ün geri harekete geçişi ile geçmiş zamanların muhasebesini yapabilirsiniz. 5-8 Ocak arası rüyalarınız ve hayal gücünüz yanıltıcı olabilir. Bir sırrın ortaya çıkması kafa karıştırabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova