5 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları & Merkür Retro-II

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Merkür geri harekete geçiyor. 8-25 Ocak arası kariyeriniz ile ilgili eski fırsatlar ortaya çıkabilir. Yeni bir adım atmak ya da görüşme yapmak için ay sonunu beklemeniz doğru olacaktır.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
25 Ocak'a kadar zihin ve iletişim gezegeni Merkür geri hareketi, 8-25 Ocak arasında akademik, hukuki, uluslarası ve seyahat alanlarında aksaklıklara sebep olabilir. Planlarınızı kontrol etmelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili konularda yazılı-sözlü iletişime özen göstermeniz gereken bir dönem başlıyor. 8-25 Ocak arası beklenmedik msaraflar ortaya çıkabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Zihin ve iletişim gezegeni Merkür, 8-25 Ocak arasında ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında geri harekette olacak. Yeni anlaşmalar için ay sonunu beklemeli; eşinize iletişime dikkat etmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Merkür'ün geri harekete geçişi ile günlük rutininizde aksaklıklar yaşanabilir. 8-25 Ocak arasında iş ortamınızda iletişim, eğitim, seyahat, teknolojik aletlere dikkat etmeniz faydalı olacaktır.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Zihin ve iletişim gezegeni Merkür geri harekete geçiyor. 8-25 Ocak arası hobileriniz, romantik ilişkileriniz ve çocuklarınız ile aranızda ve konularında yanlış anlaşılmalar, anlaşmazlıklar doğabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün Merkür'ün geri harekete geçişi ile iletişimde aksaklıklar yaşamaya başlayabilirsiniz. Özellikle 8-25 Ocak arası aile içi iletişim ve emlak konularında kararsızlık, yanlış anlaşılma olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İletişimde ve seyahatlerde özel dikkat göstermeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. 8-25 Ocak arası yeni bir anlaşma imzalamak, teknolojik ürünler ya da araba almak için uygun olmayabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelirleriniz ile ilgili konularda yazılı ve sözlü iletişime dikkat etmeniz gereken bir dönem olacak. 8-25 Ocak arasında Merkür Retrosu alacak-verecek hesaplarınızı karıştırabilir; takibinizi iyi yapın.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün başlayan Merkür geri hareketi 8-25 Ocak arası burcunuzda seyredecek. Bu süreçte kendinizi rahat ifade edemediğinizi ya da yanlış anlaşıldığınızı hissedebilirsiniz. İkili ilişkilere dikkat.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün burcunuzda başlayan Merkür geri hareketi 8-25 Ocak arası Oğlak burcundan geçiyor. Özellikle gizli kapaklı işler, sırların ortaya çıkması ve işlerin karışması söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Merkür bugün yılın ilk geri hareketine geçerek kariyeriniz ile ilgili işleri yavaşlatıyor. 8-25 Ocak arasında eski arkadaşalarınızla program yapabilirseniz bir araya gelme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem