5 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları & Merkür Retro-II

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Merkür geri harekete geçiyor. 8-25 Ocak arası kariyeriniz ile ilgili eski fırsatlar ortaya çıkabilir. Yeni bir adım atmak ya da görüşme yapmak için ay sonunu beklemeniz doğru olacaktır.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
25 Ocak'a kadar zihin ve iletişim gezegeni Merkür geri hareketi, 8-25 Ocak arasında akademik, hukuki, uluslarası ve seyahat alanlarında aksaklıklara sebep olabilir. Planlarınızı kontrol etmelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili konularda yazılı-sözlü iletişime özen göstermeniz gereken bir dönem başlıyor. 8-25 Ocak arası beklenmedik msaraflar ortaya çıkabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Zihin ve iletişim gezegeni Merkür, 8-25 Ocak arasında ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında geri harekette olacak. Yeni anlaşmalar için ay sonunu beklemeli; eşinize iletişime dikkat etmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Merkür'ün geri harekete geçişi ile günlük rutininizde aksaklıklar yaşanabilir. 8-25 Ocak arasında iş ortamınızda iletişim, eğitim, seyahat, teknolojik aletlere dikkat etmeniz faydalı olacaktır.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Zihin ve iletişim gezegeni Merkür geri harekete geçiyor. 8-25 Ocak arası hobileriniz, romantik ilişkileriniz ve çocuklarınız ile aranızda ve konularında yanlış anlaşılmalar, anlaşmazlıklar doğabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün Merkür'ün geri harekete geçişi ile iletişimde aksaklıklar yaşamaya başlayabilirsiniz. Özellikle 8-25 Ocak arası aile içi iletişim ve emlak konularında kararsızlık, yanlış anlaşılma olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İletişimde ve seyahatlerde özel dikkat göstermeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. 8-25 Ocak arası yeni bir anlaşma imzalamak, teknolojik ürünler ya da araba almak için uygun olmayabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelirleriniz ile ilgili konularda yazılı ve sözlü iletişime dikkat etmeniz gereken bir dönem olacak. 8-25 Ocak arasında Merkür Retrosu alacak-verecek hesaplarınızı karıştırabilir; takibinizi iyi yapın.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün başlayan Merkür geri hareketi 8-25 Ocak arası burcunuzda seyredecek. Bu süreçte kendinizi rahat ifade edemediğinizi ya da yanlış anlaşıldığınızı hissedebilirsiniz. İkili ilişkilere dikkat.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün burcunuzda başlayan Merkür geri hareketi 8-25 Ocak arası Oğlak burcundan geçiyor. Özellikle gizli kapaklı işler, sırların ortaya çıkması ve işlerin karışması söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Merkür bugün yılın ilk geri hareketine geçerek kariyeriniz ile ilgili işleri yavaşlatıyor. 8-25 Ocak arasında eski arkadaşalarınızla program yapabilirseniz bir araya gelme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

11 Ocak Astrolojik Gündem