6 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili güçlü kişilerden destek almak için faydalı bir gün. Özellikle kredi, sigorta, yatırım vb finansal konularda beyin fırtınaları yapmak sıra dışı çözümler çıkarabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bir iş ortaklığı ya da ikili ilişkilerde bir aşama atlamak için hukuki ya da uluslararası bir otorite figüründen destek alabilirsiniz. Akademik bir danışmanın fikrini almak faydalı olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
İş yerinizde hareketli ve cesur tavırlarınız finansal bir otorite figürünün dikkatini çekebilir. Elinizdeki projeye yatırım alabilmek için bugün fikir çalışmalarından en fazla verimi alabilirsiniz..

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eğer işinizde bir ortaklık söz konusu ise, ortağınız tarafından sorumluluklarınızın sorgulandığını hissedebilirsiniz. Daha güçlü bir ilişki için birlikte hareket etmenin tam zamanı.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde üstleriniz ile ego savaşlarına değil güç Birliğine gitmek için güzel bir gün olacak. Daha stratejik kararlara yoğunlaşabilirsiniz. Karar alırken Merkür'ün retro olduğunu unutmayın.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sevdiğinizle ya da çocuklarınızla ilgili konularda kendinizden emin ve daha güçlü hissedebilirsiniz. Ancak gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirleriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler zorlayıcı olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Ailenizle ilgili bir konuda liderliği ele almak ve karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Eşiniz şaşırtıcı ya da tepkili davranabilir. Anlaşmak zor da olsa iletişimin önemli olduğunu unutmayın.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile önemli bir sözleşme, eğitim ya da seyahate çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Aldığınız bir karar sebebi ile Ofisinizde şaşırtıcı tepkilerle karşılaşmanız da olası.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Finansal konularda köklü bir değişiklik yapmak için uygun bir gün olmayabilir. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz; ancak özellikle borsa vb spekülatif risklerde beklenmedik sonuçlar ortaya çıkabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün burcunuzda Güneş ve Pluto birleşerek kendinizi daha güçlü ve kararlı hissetmenize olanak sağlayacak. Bu güçlü duruşunuz Ailenizden beklenmedik tepkilere yol açabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde geçmişte kalan sırların çözülmesi ya da ortaya çıkması söz konusu olabilir. Merkür'ün geri harekette olduğunu hatırlayarak bilgileri kontrol etmelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Her ne kadar romantik ve duygusal bir gün olsa da sosyal organizasyonlarda kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koymak için şaşırtıcı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Para ile ilgili şaşırtıcı gelişmeler olabilir.