7 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün neşeli ve iyimser bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Ancak öğleden sonra saatlerinde kariyer sorumlulukları ya da üstlerinizin ego baskılarına karşı agresif tepkilerde bulunabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynak ve ortak gelirlerde kendinizi özgür hissetmek isterken baskılar zorlayabilir. Öğleden sonra hukuki, akademik ya da uluslararası işler ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İkili ilişkilerde baskı ve engellenmişlik hissi zor bir sabah geçirmenize sebep olabilir. Sosyal çevrenizden ya da arkadaşlarınızdan birinden mevcudiyetinizle ilgili beklenmedik tepkiler alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu sabah iş yerinizde sorumluluklar sebebi ile kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Öğleden sonra kariyeriniz ile ilgili şaşırtıcı bir gelişme ortağınıza karşı güçlü durmanızı gerektirebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Çocuklar ya da sevdiğinizin yüklediği sorumluluklar engellenmişlik hissi yaratabilir. Öğleden sonra iş yerinizde hukuki ya da uluslararası beklenmedik bir gelişmeyi çözerken zorlanabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ailede bir büyüğünüzün ya da sorumluluklarınız sebebi ile özgürlüğünüzün kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Günün ikinci yarısında çocuklarla ilgili beklenmedik bir harcama gerginlik yaratabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde bir eğitim ya da seyahat zorunluluğu sebebi ile kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Günün ikinci yarısında eşinizin tepkisel davranışı, sizi stratejik davranmaya itebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi konularda kendinizi baskı altında hissedebileceğiniz bir sabah. İş yerinizde ya da günlük hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir. Beyin fırtınaları için harika bir gün olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Duygularınızın sorumluluklarınız sebebi ile baskı altına alındığını hissedebilirsiniz. Borsa vb spekülatif finansal risk almak için uygun bir gün olmayabilir. Beklenmedik sonuçlar alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bu sabah kendi kendinize bitirmeniz gereken işler sebebi ile yalnız çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Öğleden sonra aileniz ile ilgili şaşırtıcı olaylar sebebi ile kararlı olmanız gerekebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal çevrenizden otorite figürü birinin sorumluluklarınızı hatırlatması sebebi ile kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Maddi konularda beklenmedik gelişmeler gerginlik yaratabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah saatlerinde kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız engel ve baskı hissedebilirsiniz. Öğleden sonra beklenmedik maddi bir gelişme sosyal çevrenizden biri ile çatışma yaratabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova