7 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün neşeli ve iyimser bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Ancak öğleden sonra saatlerinde kariyer sorumlulukları ya da üstlerinizin ego baskılarına karşı agresif tepkilerde bulunabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynak ve ortak gelirlerde kendinizi özgür hissetmek isterken baskılar zorlayabilir. Öğleden sonra hukuki, akademik ya da uluslararası işler ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İkili ilişkilerde baskı ve engellenmişlik hissi zor bir sabah geçirmenize sebep olabilir. Sosyal çevrenizden ya da arkadaşlarınızdan birinden mevcudiyetinizle ilgili beklenmedik tepkiler alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu sabah iş yerinizde sorumluluklar sebebi ile kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Öğleden sonra kariyeriniz ile ilgili şaşırtıcı bir gelişme ortağınıza karşı güçlü durmanızı gerektirebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Çocuklar ya da sevdiğinizin yüklediği sorumluluklar engellenmişlik hissi yaratabilir. Öğleden sonra iş yerinizde hukuki ya da uluslararası beklenmedik bir gelişmeyi çözerken zorlanabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ailede bir büyüğünüzün ya da sorumluluklarınız sebebi ile özgürlüğünüzün kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Günün ikinci yarısında çocuklarla ilgili beklenmedik bir harcama gerginlik yaratabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde bir eğitim ya da seyahat zorunluluğu sebebi ile kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Günün ikinci yarısında eşinizin tepkisel davranışı, sizi stratejik davranmaya itebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi konularda kendinizi baskı altında hissedebileceğiniz bir sabah. İş yerinizde ya da günlük hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir. Beyin fırtınaları için harika bir gün olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Duygularınızın sorumluluklarınız sebebi ile baskı altına alındığını hissedebilirsiniz. Borsa vb spekülatif finansal risk almak için uygun bir gün olmayabilir. Beklenmedik sonuçlar alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bu sabah kendi kendinize bitirmeniz gereken işler sebebi ile yalnız çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Öğleden sonra aileniz ile ilgili şaşırtıcı olaylar sebebi ile kararlı olmanız gerekebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal çevrenizden otorite figürü birinin sorumluluklarınızı hatırlatması sebebi ile kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Maddi konularda beklenmedik gelişmeler gerginlik yaratabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah saatlerinde kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız engel ve baskı hissedebilirsiniz. Öğleden sonra beklenmedik maddi bir gelişme sosyal çevrenizden biri ile çatışma yaratabilir.