9 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün akademik, hukuki, uluslararası ya da uzak bir seyahatle ilgili kadın bir otorite figüründen onay alma ya da birlikte bu konularda somut bir adım atma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklarınız ile geliştirmek ile ilgili somut bir adım atabilirsiniz. Miras, kredi, sigorta vb ile ilgili uzun soluklu planlarınızı ve alternatiflerinizi değerlendirmenin tam zamanı.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Eşiniz ya da ortağınızla geleceğe yönelik arzularınızı paylaşmanın ve birlikte bir takım olmanın tadını çıkarın. Karşılıklı sorumluluk ve özverinin ilişkinizi güçlendirdiğini göreceksiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yerinizde yaratıcı ve güzel iş birliklerinin meyvelerini almaya başlayabilirsiniz. Bunun yanında başladığınız diyet ya da spor programının da somut sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün hayatta Size zevk veren şeylerden tatmin hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle geleceğe yönelik somut bir adım, çocuğunuzla ilgili bir gelişme yaşandı da bir hobinizi işe çevirme söz konusu olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Evinizde yaptığınız değişiklikleri tamamlayacağınız bir gün olabilir. Uzun soluklu bir emlak yatırımını değerlendirmeye alabilirsiniz. Ayın 25'ine kadar ciddi bir yatırıma imza atmamanız faydalı olur.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Yakın akrabalarınızdan bir büyüğün desteğe ihtiyacı olabilir. Birlikte bir probleme uzun soluklu ve somut bir çözüm bulabilirsiniz. Önemli bir sözleşmenin Son aşamasına gelebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi konularda ciddi ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmeniz gereken bir gün sizi bekliyor. Uzun vadede işinize yarayacak planlar yapmalı ya da bunları değerlendirmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kendiniz ile ilgili koyduğunuz hedeflere ulaşmak için işlerin somutlaştığını hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde daha ciddi ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendi yaratıcı projelerinizi somutlaştırmak için kendi kendinize çalışabilirsiniz. Yaptıklarınızın meyvesini almak için  korkularınızın üstüne gitmeli ve aşmaya çalışmalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal organizasyonlarda aldığınız sorumlulukların ve bağlantılarınızın somut faydalarını görebilirsiniz. Geleceği planlamak için ekipleri bir araya getirmenin tam zamanı olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili bağlantılarınızın geleceğinizi nasıl şekillendirebileceğini bugün görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir projeyi tamamlayabilir ve takdirle almaya başlayabilirsiniz.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova