9 Ocak 2016 Cumartesi

9 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün akademik, hukuki, uluslararası ya da uzak bir seyahatle ilgili kadın bir otorite figüründen onay alma ya da birlikte bu konularda somut bir adım atma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklarınız ile geliştirmek ile ilgili somut bir adım atabilirsiniz. Miras, kredi, sigorta vb ile ilgili uzun soluklu planlarınızı ve alternatiflerinizi değerlendirmenin tam zamanı.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Eşiniz ya da ortağınızla geleceğe yönelik arzularınızı paylaşmanın ve birlikte bir takım olmanın tadını çıkarın. Karşılıklı sorumluluk ve özverinin ilişkinizi güçlendirdiğini göreceksiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yerinizde yaratıcı ve güzel iş birliklerinin meyvelerini almaya başlayabilirsiniz. Bunun yanında başladığınız diyet ya da spor programının da somut sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün hayatta Size zevk veren şeylerden tatmin hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle geleceğe yönelik somut bir adım, çocuğunuzla ilgili bir gelişme yaşandı da bir hobinizi işe çevirme söz konusu olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Evinizde yaptığınız değişiklikleri tamamlayacağınız bir gün olabilir. Uzun soluklu bir emlak yatırımını değerlendirmeye alabilirsiniz. Ayın 25'ine kadar ciddi bir yatırıma imza atmamanız faydalı olur.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Yakın akrabalarınızdan bir büyüğün desteğe ihtiyacı olabilir. Birlikte bir probleme uzun soluklu ve somut bir çözüm bulabilirsiniz. Önemli bir sözleşmenin Son aşamasına gelebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi konularda ciddi ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmeniz gereken bir gün sizi bekliyor. Uzun vadede işinize yarayacak planlar yapmalı ya da bunları değerlendirmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kendiniz ile ilgili koyduğunuz hedeflere ulaşmak için işlerin somutlaştığını hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde daha ciddi ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendi yaratıcı projelerinizi somutlaştırmak için kendi kendinize çalışabilirsiniz. Yaptıklarınızın meyvesini almak için  korkularınızın üstüne gitmeli ve aşmaya çalışmalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal organizasyonlarda aldığınız sorumlulukların ve bağlantılarınızın somut faydalarını görebilirsiniz. Geleceği planlamak için ekipleri bir araya getirmenin tam zamanı olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili bağlantılarınızın geleceğinizi nasıl şekillendirebileceğini bugün görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir projeyi tamamlayabilir ve takdirle almaya başlayabilirsiniz.


Aysegul Kuyumcu Turker

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...