10 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Venüs ve Jüpiter'in ortak etkisiyle Kariyerinizde parlayacağınız bir çalışmaya, müşteriye ya da organizasyona imza atabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili önemli görüşmeler için güzel bir gün.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hayat felsefenizi ve yaratıcılığınızı geleceğiniz için ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Hem uluslararası ya da uzak bir seyahat planı, akademik bir Program hem de aşk gündemde olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ailenizle birlikte girişmeyi düşündüğünüz bir yatırım var ise bugün tam zamanı! Ev, emlak, arazi satın almak için uygun kredi vb finansal konularda onay alabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Önemli iş ortaklıkları için güçleri birleştirmek ve sözleşme imzalamak için güzel bir gün. Yalnızsanız eğitim, kısa seyahat ya da yakın akrabalarla organizasyonda aşk ile tanışabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşiniz ile ilgili finansal kararlar almak, yeni ürün, müşteri vb görüşmeleri yapmak için verimli bir gün olacak. Şans sizden yana! Bugün gelirlerinizi arttıracak adımlar atabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Hayatınızı güzelleştirmek, gelişmek, geliştirmek için çabalarınızı aşk, çocuklar ve yaratıcı projeler üzerinde kullanarak maksimum verim alabilirsiniz. Aşk ve sevgi dolu bir gün.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evinizde yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Kendi kendinize ilham gücünüz bugün daha yüksek olabilir. Sevgi ve aşk için fedakarlık yapabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Zihninizi ve iletişim becerilerinizi ortaya koyarak farklı bir sosyal organizasyona dahil olabilir ya da destek alabilirsiniz. Çevrenizi genişletmek ve yeni bağlantılar kurmak için tatlı dil yeterli olacaktır.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili finansal karar ya da onay almak için uygun bir gün olacak. Gelişiminiz için harcadığınız paranın geri dönüşünü alabilirsiniz. İş ile ilgili sosyal bir organizasyonda aşk çıkabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ilişkilerde denge, uyum ve diplomasi yeteneğinizi kullanarak geleceğe yönelik hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Akademik, hukuki ya da uluslararası bir konuda gelişmeler var.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Aşkın derinliklerini keşfedebileceğiniz bu günde, sevdiğinizin bilgi ve felsefesini anlayabilirsiniz. Sanat ya da akademik bir proje üzerinde çalışıyorsanız yatırım alabileceğiniz bir gün.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Dilek ve umutlarınız içinde sevdiğinizin yerini açılacağınız bir gün olacak. Evlilik ya da çocuk sahibi olmak gibi konuları gündeme getirmek için harika bir gün. Romantik ve aşk dolu anlar sizi bekliyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem