11 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün öğleye kadar kendi kendine vakit geçirmek ve uyuşukluk yapmak isteyebilirsin. Kafanı toplamak zor olabilir. Öğleden itibaren daha enerjik ve dinamik geçecek. Kararlı olabilirsin.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne başlarken sosyal Yardımlaşma organizasyonlarında yer almak isteyebilirsin. Ancak karar almak zor olabilir. Öğleden itibaren kendi projelerin üzerinde çalışmak verimli olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sabah saatlerinde kariyer ile ilgili yapılması gereken işleri tamamlamak faydalı olacaktır. Günün ikinci yarısında arkadaşlar ya da ekiplerle birlikte hareketli ve dinamik vakit geçirebilirsin.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Hukuki, akademik ya da uluslararası işlerde belirsizlik söz konusu olabilir. Yeni bir işe girişmek yerine bu sabah işleri toparlamak faydalı olacaktır. Öğleden sonra İşe odaklanabilirsin.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda yeni bir girişimden uzak durmakta fayda var. Sabah sezgiler kuvvetli ancak girişimleriniz havada kalabilir. Seyahat, reklam vb. İşlere öğleden sonra başlayabilirsin.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah saatlerinde eşine ve ortağına karşı Fedakar ve hoşgörülü davranabilirsin. Günün ikinci yarısında gelir dışı kaynaklar, sigorta, kredi vb finansal konularda adım atılabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde iş yerinde toparlamanız gereken işleri ele almalısınız. Öğleden itibaren eşiniz ya da ortağınızla birlikte hareket etmek ve Risk almak isteyebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Çocuklar ya da Sevdiğinizle keyifli, hoşgörülü bir sabah geçirebilirsin. İlham gücün yüksek olacağı için sanatsal hobiler keyif verebilir. Günün ikinci yarısında iş hareketli geçecek.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Güne başlarken evdeki işlerinizi toparlamanız, aile ile vakit geçirmek faydalı olacaktır. Öğleden itibaren sportif aktiviteler, hobiler ve çocuklarla hareketli ve dinamik vakit geçirebilirsin. 
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sabah saatlerinde kardeş ya da yakın akrabalara karşı Fedakar ve hoşgörülü davranabilirsin. Günün ikinci yarısında evde yapılması gereken işler için tek başına koşturmak keyif verecek.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Güne başlarken maddi konularda Fedakar ve hoşgörülü davranabilirsin; önemli kararlar almak için uygun olmayabilir. Öğleden itibaren kısa seyahatler, Eğitim vb gündeme gelebilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bu sabah Sezgilerin oldukça kuvvetli ancak girişimlerin havada kalabilir. Öğleden itibaren para kazanmak ve diğer finansal konularda motive ve Risk almaya meyilli olabilirsin.