11 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün öğleye kadar kendi kendine vakit geçirmek ve uyuşukluk yapmak isteyebilirsin. Kafanı toplamak zor olabilir. Öğleden itibaren daha enerjik ve dinamik geçecek. Kararlı olabilirsin.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne başlarken sosyal Yardımlaşma organizasyonlarında yer almak isteyebilirsin. Ancak karar almak zor olabilir. Öğleden itibaren kendi projelerin üzerinde çalışmak verimli olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sabah saatlerinde kariyer ile ilgili yapılması gereken işleri tamamlamak faydalı olacaktır. Günün ikinci yarısında arkadaşlar ya da ekiplerle birlikte hareketli ve dinamik vakit geçirebilirsin.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Hukuki, akademik ya da uluslararası işlerde belirsizlik söz konusu olabilir. Yeni bir işe girişmek yerine bu sabah işleri toparlamak faydalı olacaktır. Öğleden sonra İşe odaklanabilirsin.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda yeni bir girişimden uzak durmakta fayda var. Sabah sezgiler kuvvetli ancak girişimleriniz havada kalabilir. Seyahat, reklam vb. İşlere öğleden sonra başlayabilirsin.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah saatlerinde eşine ve ortağına karşı Fedakar ve hoşgörülü davranabilirsin. Günün ikinci yarısında gelir dışı kaynaklar, sigorta, kredi vb finansal konularda adım atılabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde iş yerinde toparlamanız gereken işleri ele almalısınız. Öğleden itibaren eşiniz ya da ortağınızla birlikte hareket etmek ve Risk almak isteyebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Çocuklar ya da Sevdiğinizle keyifli, hoşgörülü bir sabah geçirebilirsin. İlham gücün yüksek olacağı için sanatsal hobiler keyif verebilir. Günün ikinci yarısında iş hareketli geçecek.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Güne başlarken evdeki işlerinizi toparlamanız, aile ile vakit geçirmek faydalı olacaktır. Öğleden itibaren sportif aktiviteler, hobiler ve çocuklarla hareketli ve dinamik vakit geçirebilirsin. 
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sabah saatlerinde kardeş ya da yakın akrabalara karşı Fedakar ve hoşgörülü davranabilirsin. Günün ikinci yarısında evde yapılması gereken işler için tek başına koşturmak keyif verecek.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Güne başlarken maddi konularda Fedakar ve hoşgörülü davranabilirsin; önemli kararlar almak için uygun olmayabilir. Öğleden itibaren kısa seyahatler, Eğitim vb gündeme gelebilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bu sabah Sezgilerin oldukça kuvvetli ancak girişimlerin havada kalabilir. Öğleden itibaren para kazanmak ve diğer finansal konularda motive ve Risk almaya meyilli olabilirsin.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova